Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Ojciec Antka zachwyca się Wieniawą. "Daj Boże, żeby cała polska młodzież miała tak określone cele w życiu"

157
Podziel się:

"Julka to naprawdę świetna, utalentowana dziewczyna" - komentuje aktor. "Jest jeszcze młodziutka, ale wie, czego chce."

Ojciec Antka zachwyca się Wieniawą. "Daj Boże, żeby cała polska młodzież miała tak określone cele w życiu"

Kariera Julii Wieniawy nabrała sporego przyspieszenia odkąd związała się z Antkiem Królikowskim. Mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zwyczajowo zachwyca się kolejnymi dziewczynami syna, tak entuzjastycznie przyjęła ją do rodziny, że Julia stała się właściwie jej częścią.

Zaczepienie się przy wpływowej aktorskiej rodzinie okazało się świetnym posunięciem. Gdy Julia zaczęła pozować na ściankach z Antkiem, posypały się propozycje od reklamodawców.

Wieniawę wprawdzie trudno nazwać aktorką, bo nie tylko nie ma kierunkowego wykształcenia, ale i dorobek artystyczny, zawierający całe cztery role, raczej nie poraża, jednak z pewnością można tytułować ją celebrytką.

Obecnie Julia jest twarzą farby do włosów, lakieru do paznokci, smartfonów, kostiumów kąpielowych i butów. Na kontraktach reklamowych zarobiła tylko przez połowę bieżącego roku 800 tysięcy złotych, a jej stawka za przyjście na imprezę wzrosła do piętnastu tysięcy za wieczór.

Wieniawa zdążyła już kupić swoje pierwsze własne mieszkanie, jednak nie przewiduje w nim obecności Antka. Przynajmniej nie na stałe. Jak ujawniła, na razie woli nacieszyć się samodzielnością.

Do Antka, który w lutym skończy 30 lat i już się zdążył wyszaleć, zaczęło już chyba docierać, że nie są z Julią na podobym etapie życia i jeszcze długo nie będą. Zresztą trudno się dziwić, że priorytety dwudziestolatki nieco odbiegają od tego, czego od życia chce trzydziestolatek.

Jego rodzice jednak pokładają w tym związku wiele nadziei i najwyraźniej postanowili Julię "bombardować miłością", żeby z nimi została.

Julka to naprawdę świetna, utalentowana dziewczyna - zachwyca się Paweł Królikowski w rozmowie z Faktem. Jest jeszcze młodziutka, ale wie, czego chce. Daj Boże, żeby cała polska młodzież miała takie jak ona określone cele w życiu. Myślę, że wyrośliśmy już z czasów, że to rodzina wybiera młodym partnerów na całe życie. Na pewno darzę Antka i Julię wielka troską, ale nie chcę się zbytnio wtrącać w ich życie.

KOMENTARZE
(157)
Gość
3 lata temu
Kogo ona obchodzi? Ani aktorka, ani modelka, ani piosenkarka - ot, kolejny produkt marketingowy
Gość
3 lata temu
On tak na serio? Chcę żeby celem młodzieży było wdzięcznie się do aparatu. No rzeczywiście to ambitne cele
Gość
3 lata temu
Wykorzystuje ci syna a ty ją jeszcze zachwalasz
Gość
3 lata temu
Ona jest słupem reklamowym nikim więcej. Jej praca nie daje żadnej wartości. Poza hajsem z produktów jakie reklamuje.
Gość
3 lata temu
Wybiła się na nim i zaraz go rzuci.
Najnowsze komentarze (157)
Gość
3 lata temu
Ludzie kochani dajcie spokój, po co mam oglądać w tv takiego pasożyta, o ile w ogóle się tam pojawi, dajcie się wykazać prawdziwym aktorom, po co promować gowniare bez talentu, każdy ma swoje marzenia ale opanujcie się
gość
3 lata temu
Bogu dzięki - że "inna młodzież" myśli głową, a nie ...!
Gościówa
3 lata temu
Królikowski przypomina królika
Gość
3 lata temu
To znaczy jakie cele? Może wymieniłby chociaż jeden
Gość
3 lata temu
Taka sobie jest
gość
3 lata temu
Wieniawa , nie wiadomo dlaczego tyle szumu wkol tego "czegos". Zadnych walorow - ani madra , ani ladna ani tez utalentowana. Tylko Kusy (obrzydliwy typ) i Grazynka ( nic ciekawego) sa zachwyceni.
gość
3 lata temu
Ona jest naprawde zdolna, mogłaby nagrac jakąs klubową płytę. Przestańcie sie czepiać ludzie kogoś, kto nawet nie macie pojęcia czym się zajmuje... Ja załuję ze w jej wieku nie zarabiałam takich hajsów.
Fikki
3 lata temu
Celowanie w popękane kąciki ust i obtarte kolana jest takie chwalebne?
Gość
3 lata temu
Śmiać mi się chce
gość
3 lata temu
reklamowania 10 marek jednocześnie, odkąd jest ambasadorką Neonail, to nie kupuję ich lakierów.
Gość
3 lata temu
Masakra slawa i kasa robi swoje nikt wazny
gość
3 lata temu
No nie wiem ja mam24lata i mam podobne upodobania zyciowe do 30kilku letnich ludzi...zalezy od czlowieka jaki kest a nid od metryki,czasem 40stki szaleja lepiej od 20stek
Gość
3 lata temu
Oboje Królikowscy stracili w moich oczach w tym momencie.
gość
3 lata temu
"...wie, czego chce"...kasssy!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie