Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woś OSKARŻA KAYAH o sprzedawanie się!

763
Podziel się

Twierdzi, że to hipokrytka z "parciem na szkło".

Woś OSKARŻA KAYAH o sprzedawanie się!
bCXJMUVx

W zeszłym tygodniu z Fabryki gwiazd odpadła najbardziej charakterystyczna uczestniczka, Julita Woś (jedna z niewielu występujących tam osób, których twarz w ogóle zapamiętamy). "Zasłynęła" głównie sporem z Kayah. Piosenkarka skrytykowała ją za występ w Barze, w którym Julita pojawiła się wiele lat temu. Stwierdziła, że nie ma czego szukać w muzycznym programie, skoro zależy jej tylko na popularności. Tydzień później przeprosiła za ten komentarz.

Bo przyznajcie - wypadło to idiotycznie. Ta sama Kayah wzruszyła się przecież publicznym wyznaniem fryzjera Marcina Szymańskiego. Nic się nie stało - pocieszała go, rozgrzeszając z udziałów w licznych pornosach. Liczy się tylko to, jakim jesteś człowiekiem.

Wyszło więc na to, że zdaniem Kayah robienie loda za pieniądze to nic strasznego. Za to występ w Barze zasługuje na publiczną naganę, napiętnowanie i dyskwalifikuje człowieka jako wokalistę. Doda powinna się co najmniej obrazić...

bCXJMUVz

W wywiadzie dla Echa Dnia Woś wyjaśnia, że przeprosiny Kayah nie były szczere. Gwiazda zrobiła to ponoć pod publiczkę, bojąc się utraty sympatii fanów. Zdania jednak nie zmieniła. Robienie laski za kasę jest jej zdaniem w porządku. Bar to syf.

- Byłaś chyba jedyną uczestniczką najbardziej i najczęściej krytykowaną przez jury programu - mówi redaktor gazety. Spore oburzenie spowodowały słowa Kayah, która zarzuciła ci, że gonisz za sławą, o czym może świadczyć twój udział przed laty w programie "Bar". Później się za to zrehabilitowała, przepraszając cię.

- Myślę, że ze strony Kayah nie była to rehabilitacja. Ona doskonale wiedziała, co po jej wystąpieniu zaczęło się dziać z jej fanami, którzy po prostu zaczęli się od niej odwracać. Kayah wysłała do mnie list, w którym napisała dokładnie to samo, co powiedziała w programie, tylko bez emocji i agresji. Cały czas podtrzymywała to, że wtedy kiedy byłam w "Barze" i teraz kiedy jestem w "Fabryce", to oznacza tylko jedno, że mam "ciśnienie na ekran". Sama bierze udział w wielu reklamach, a nawet fakt, że siedzi w jury programu "Fabryka gwiazd" za duże pieniądze to dla mnie jest "parciem na szkło" i sprzedawaniem się.

Cała sytuacja nauczy mnie większej walki i pokory przed wejściem do branży show-biznesu - kontunuuje Julita i zapowiada, że jej wrażliwi znajomi z programu nie będą mieli łatwo: Wiem, że tam będzie jeszcze gorzej i większość z uczestników "Fabryki" nie da sobie rady, bo potrafią tylko płakać z byle powodu i czekają na pochwały. Dostałam dobrą szkołę.

bCXJMUVF

No i poznałaś tylu fajnych, wartościowych ludzi.

bCXJMUWa
KOMENTARZE
(763)
chalke
12 lat temu
Dobrze gada! Polac jej!!! :D
gość
12 lat temu
ta Julita zachowywała sie jak d****a !!
gość
12 lat temu
co to za paszczur z tej Woś ??
bCXJMUWb
gość
12 lat temu
a kim jest ta Wosiowa? Kayah ma talent i ciezko pracowala na swoja pozycje.
Zunia:):):):)...
12 lat temu
Jest świetna:):):):):):):):):):):) Napewno osiagnie duzo w Zyciu:):):):) Tego jej zycze:)
Najnowsze komentarze (763)
gfzfsg
9 lat temu
LP43r4 <a href=" [url= [link=
wera;)
11 lat temu
ale z ciebie gupi woś gorszy od dody
gość
11 lat temu
hmm programu fabryka gwiazd nie ogladalam ale mialam okazje spiewac z Julita i ja troszke poznac. jak dla mnie bardzo pewna siebie osoba..szkoda tylko ze dopiero teraz odkryla swoj talent, w mediach pokazala sie jako saksofonista i trudno uwierzyc ze jednak wokalistyka to jej najwieksze marzenie..
gość
12 lat temu
Kayah jako juor była beznadziejna mówiąc delikatnie. Ktoś , kto jej to zaproponował skompromitował się . I to jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
kayah jest już stara i niech da szanse mlodszym...
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
zgadzam sie z nia]
gość
12 lat temu
fajnie wyszła, ale jej nie lubie superowo że martyna wygrała!!! MARTYNKA górą!
bCXJMUVT
gość
12 lat temu
jeszcze dwie i mamy stół...
gość
12 lat temu
ciekawe, jak julita ma naprawdę na imię? "Wieslawa"?
gość
12 lat temu
a co to za pasztet na tej kanapie?
gość
12 lat temu
Niezły pasztet z tej WOś, zreszta jaka zazdrosna o dzialalnosc i tworczosc kayah! jak bedzie w ieku kayah to bedzie mogla reklamowac juz tylko masło polskie a nie kremy! ha! Co za w*****a...
gość
12 lat temu
Co prawda to prawda Julita za wszelką cenę chce być sławna, a jak widać w ogóle jej to nie wychodzi. Myślę , że to całe zamieszanie z Kayą jest spowodowane tym, że Woś znów chce rozgłosu wśród swojej osoby.Może już więcej nikt o Niej nie usłyszy:)mam taką nadzieję!
gość
12 lat temu
ale nogi
...
Następna strona
bCXJMUWv