Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ujawniono ukrywane dokumenty dotyczące GWAŁTU Cristiano Ronaldo! Nike: "Jesteśmy głęboko zaniepokojeni"

323
Podziel się:

Niektórzy sponsorzy już wycofują się ze współpracy z gwiazdą piłki nożnej.

Ujawniono ukrywane dokumenty dotyczące GWAŁTU Cristiano Ronaldo! Nike: "Jesteśmy głęboko zaniepokojeni"
bEEAAHLp

33-letni Cristiano Ronaldo jest najbardziej znanym i niewątpliwie najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Pomimo sukcesów zawodowych, jego życie prywatne nie zawsze układa tak jakby sobie tego życzył. Pierwsze kontrowersje pojawiły się w chwili, gdy portugalski piłkarz po raz pierwszy został ojcem: wszak nigdy nie ujawnił tożsamości matki swojego syna. W czerwcu poprzedniego roku znowu zrobiło się o nim głośno za sprawą narodzin kolejnego potomstwa - bliźniąt urodzonych przez surogatkę. Niespełna po pięciu miesiącach od powitania na świecie bliźniąt, Ronaldo trzeci raz został ojcem, córkę urodziła mu jego obecna partnerka - Georgina Rodriguez. Stąd możemy śmiało wywnioskować, że dla gwiazdy piłki nożnej bardzo ważna jest rodzina. Może i tak jest, jednak jak okazało się rok temu, Cristiano nie zawsze zachowuje się jak na przykładnego ojca czwórki dzieci przystało.

Jakiś czas temu po raz kolejny pojawiły się ciemne chmury nad Ronaldo, a mianowicie za sprawą zarzutu o gwałt. Niejaka Kathryn Mayorga oskarżyła piłkarza o gwałt, który miał miejsce w amerykańskim klubie nocnym 9 lat temu. Ronaldo tłumaczył się tym, że "przeprosił ją po wszystkim":

Nie jestem taki jak inni. Przeprosiłem ją po wszystkim. Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny. Skarżyła się, że zrobiłem to wbrew jej woli. Nie powiedziała nic o tym, że pójdzie na policję - zeznawał.

bEEAAHLr

Niestety, na niekorzyść Cristiano, okazało się, że przeprosiny nie wystarczyły i piłkarz musiał swojej ofierze zapłacić za milczenie. Jak donosi niemiecki tygodnik Der Spiegel, ofiara i oprawca zawarli w 2010 roku ugodę. Z dokumentu wynika, że Ronaldo i Mayorga porozumieli się w sprawie zaistniałej w 2009 roku sytuacji, na dowód czego tygodnik opublikował zdjęcie dokumentu. Jak wynika z ugody, piłkarz zobowiązał się wypłacić kobiecie 375 tysięcy dolarów, a kobieta zdecydowała się zaniechać dalszych działań dotyczących oskarżenia o gwałt. Der Spiegel opublikował również fragment wypełnionego przez piłkarza kwestionariusza, w którym sam potwierdza, że Kathryn stawiała opór: Powiedziała "nie" i "przestań" kilkukrotnie.

Gwiazdor po niespełna trzech miesiącach zmienił jednak zdanie i wypełniając kolejny formularz stwierdził, że kobieta "nie mówiła nie" i "nie prosiła, żeby przestał".

Cristiano nieudolnie próbował ratować swoje dobre imię i podczas relacji live na swoim profilu na Instagramie skomentował całą sytuację:

bEEAAHLx

Nie, nie, nie, nie, nie. Co mówią dzisiaj? To nieprawdziwe informacje. Chcą się wypromować na moim nazwisku. Chcą być sławni dzięki mnie, ale ja to odbieram jako część mojej pracy. Jestem szczęśliwym mężczyzną i u mnie wszystko dobrze - mówił skromnie piłkarz.

Co ciekawe, mimo tak poważnych zarzutów, obecna partnerka Ronaldo wciąż wiernie staje w jego obronie:

Zawsze potrafisz zmienić przeszkody, które pojawiają się na Twojej drodze, w siłę, żeby pokazać jak fantastyczną osobą jesteś. Dziękuję za to, że dajesz nam tyle przyjemności z każdej gry. Zawsze więcej i lepiej. Kocham Cię - napisała na swoim profilu, nazywając zarzuty o gwałt "przeszkodami".

bEEAAHLy

Co gorsza, jak donosi Gazeta.pl, od piłkarza odwracają się kolejni sponsorzy, a firma EA Sports już zdążyła go zastąpić Neymarem. Firma Nike oficjalnie poinformowała, że jest "głęboko zaniepokojona" oskarżeniami względem Ronaldo i dodaje, że będą bacznie monitorować całą sytuację:

Jesteśmy głęboko zaniepokojeni niepokojącymi zarzutami i nadal będziemy uważnie obserwować sytuację.

Sportowiec współpracuje m.in. z Toyotą, Emirates czy American Tourister, które nie zdążyły się jeszcze ustosunkować do zarzutów o gwałt.

Myślicie, że sławnemu piłkarzowi uda się udowodnić swoją niewinność i zachować wielomilionowe kontrakty?

bEEAAHLz
bEEAAHLA
bEEAAHLS
KOMENTARZE
(323)
Gość
3 lata temu
Jakby nie było nic na rzeczy to by jej wcześniej nie płacił za milczenie
Gość
3 lata temu
Sama patologia w tych"wyzszych"sferach.... Wole być ...małym szarym człowiekiem :)
Gość
3 lata temu
Czuję, że ta sprawa go pogrąży.
bEEAAHLT
gość
3 lata temu
Przecież sam powiedział, że ona tego nie chciała i prosiła, żeby przestał, więc to był gwałt.
Gość
3 lata temu
Przecież to było 9 lat temu... Teraz sobie dopiero przypomniała?
Najnowsze komentarze (323)
gość
3 lata temu
ja pi..tole:) biedne tylko te dzieci ..
gość
3 lata temu
buc
mgoto
3 lata temu
Dziewczynie koniecznie powinien ktoś posunąć "Odwazna" Rose McGowan, dzięki czemu łatwiej będzie się jej uporać z ta cała sytuacja. Wspaniała biografia, ktora otworzyla mi oczy na krzywde kobiet.
Gość
3 lata temu
Arabowie nie odwrócą się od niego za taki piard, jak zgwałcenie kobiety...
Gość
3 lata temu
Jak dla mnie to zwykły gogusiowaty d**k. Wydawało mu się wtedy, że mu wszystko wolno i nikt nie ma prawa powiedzieć mu "nie".
Gość
3 lata temu
Szczerze?Taki mężczyzna nie musi zmuszać kobiet do sexu!Same mu włażą a potem ofiary nagle!
Gość
3 lata temu
Kase franca niech oddaje skoro zdanie zmienila
Gość
3 lata temu
Jak sprawa miała miejsce 10 lat temu to przypadkiem nie powinna pójść w niepamięć? Chyba że nie miała to przepraszam za komentarz
bEEAAHLL
Gość
3 lata temu
Gwałt gwałt zgwałcił ją jak gej
gość
3 lata temu
Pudel jest jak zwykle nie na czasie, zagraniczne media już piszą o kolejnej jego ofierze, kto by pomyślał że Bill Cosby okaże się gwałcicielem, kto wie co laluś nawyrabiał, wszystko zawsze ma dwie strony medalu i jeszcze tego jego zeznanie... jest po prostu obrzydliwe, coś takiego nie da się usprawiedliwić.
Gość
3 lata temu
Sama jesteś potwór.
Gośćaldi
3 lata temu
Założę się że nie jedna została przez niego molestowana
Ona
3 lata temu
Co myslal ze kasa wszystko załatwi,ja na zbity ryj do kicia gnoja wsadzila na latta.sa inni zdolni
Gość
3 lata temu
Najpierw wzięła s****a kasę, a teraz na policję po 10 latach, bo to modne. Najwidoczniej kasy jej brakuje i nudzi - chce mu zniszczyć życie. Szmata
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAAHME
bEEAAHMF
bEEAAHMG
bEEAAHMH
bEEAAHMI
bEEAAHMn