Honey jest zazdrosna o Smolastego. "Okazuje się niedojrzałym bawidamkiem"

147
Podziel się

"Wie, że dziewczyny wysyłają mu nagie zdjęcia. Odkryła, że po koncertach chodzi z nimi na imprezy". 

Honey jest zazdrosna o Smolastego. "Okazuje się niedojrzałym bawidamkiem"

Honorata Skarbek i Norbert Smoliński, używający scenicznego pseudonimu Smolasty, spotykają się zaledwie od sześciu miesięcy, a na ich związku już pojawiły się rysy. Dzieląca ich trzyletnia różnica wieku okazała się problemem. Wprawdzie Norbert w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniał, że nawet woli, gdy kobieta jest starsza, byle by była odpowiednio wygimnastykowana w łóżku, jednak Honorata podobno odkryła, że są z Norbertem na różnych etapach życia.

Skarbek uważa, że Smolasty zachłysnął się własną sławą i przesadnie pławi się w zachwycie fanek. Czyli, krótko mówiąc, sodówka mu uderzyła.
A ona niespecjalnie ma ochotę patrzeć na jego ekscesy.

Honorata odkryła, że po koncertach Norbert chodzi z fankami na imprezy - ujawnia informator Faktu. A przecież nie od dziś wie, że dziewczyny podkochują się w nim i go podrywają, na przykład wysyłając nagie zdjęcia. Jest więc chorobliwie zazdrosna.

Co gorsza, muzyk nawet nie stara się jej uspokoić. Quebonafide w podobnej sytuacji zabrał Natalię Szroeder do Hiszpanii, by na plaży ukoić jej nerwy. A ten nic…

Smolasty nie widzi problemu i mówi Honoracie, że musi go zaakceptować takim, jaki jest. Zaczęła więc zastanawiać się, czy ten związek ma sens - ujawnia znajomy Skarbek. Norbert niestety okazuje się niedojrzałym bawidamkiem.

KOMENTARZE
(147)
gość
rok temu
przecież on jest beznadziejny...
Gość
rok temu
Kobieto, nie trać życia na zastanawianie się czy facet jest ci wierny! Zostaw go, znajdzie się ktoś kto cię będzie szanował
Gość
rok temu
Wez go zostaw on jest slaby a ty mega laska
Gość
rok temu
Bierz dziewczyno nogi za pas .Zostaw typa,szkoda nerwów.My kobiety lubimy niestety niedobrych chłopców A potem przez nich cierpimy.
Michal
rok temu
A on nie jest gejem?
Najnowsze komentarze (147)
Gość
rok temu
Każda dziewczyna, która zadaje się z patolem jest tak samo g****a jak on albo i glupsza, bo pewnie ja wykorzystuje. Ciekawe czy razem wciągają...
Gość
rok temu
Smolasty to bardzo uzdolniony chłopak. Niedojrzały, bo młody. Młody z ambicjami i ogromną pasją do muzyki. Jest też świetnie zbudowanym facetem, bardzo proporcjonalny, męski, zgrabny. Ma charyzmę , stąd tyle dziewcząt wokół niego. Z ogromnym smakiem i gustem się ubiera.Ma świetne stylówki, takie jego. Jest jeszcze nieopierzony , dlatego kiepsko czasem wypada w wywiadach. Smolasty wychował się na warszawskim Targówku i Bródnie. To prawobrzeżna Warszawa, specyficzna , inna. Dlatego bywa wulgarny , pije , pali itd. Myślę jednak , że pod tym płaszczem kryje się bardzo wrażliwy , dobry człowiek, poszukujący prawdziwej miłości . Nie rozumie jeszcze , że nie wystarczy czuć , trzeba również postępować. Myślę że nie bez przyczyny gośćmi Wojewódzkiego był Smolasty i Szyc. Hulaszczy tryb życia Szyca , doprowadził go na odwyk, niestety Smolasty idzie w tę złą stronę.
Gość
rok temu
Smolasty wcale nie jest g***i , jest skupiony na sobie , karierze
gość
rok temu
boshee Honorata! Nie takiego możesz mieć, typ nie dorasta Ci do pięt
Gość
rok temu
Eh gracjan
gość
rok temu
Kuzwa, czy to sie dzieje naprawde?
gość
rok temu
On jest przede wszystkim niedorozwinięty!
gość
rok temu
heheh Oj Honoratka weź go kopnij w d**e bo to zwykły złamas jest
gość
rok temu
Powiedzmy sobie to szczerze - facet który się tak zachowuje to nie mężczyzna a zwykła ku*wa
gość
rok temu
ten typ to jakiś żart
gość
rok temu
Smolasty? Kolejny d**ek dla Pudelka???
gość
rok temu
Daremny, Honka otwórz oczy i nogi za pas. Ja jednak wiem, że to tylko pod publikę te newsy, żeby było nich głośno. Z uczuciem to nie ma nic wspólnego. On gej, ona jeszcze nie znalazła odpowiedniego partnera.
Gość
rok temu
Co ona ma z tymi brwi ami :/
Gość
rok temu
Ten smolasty to jakas C***a doslownie j***a bym go k***e raz polamal by sie w 6sciu miejscach a ta honney hest sliczna kobieta zaslugukaca na prawdziwego mezczyzne
...
Następna strona