Trwa ładowanie...
Przejdź na

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"

533
Podziel się

Kelner zwolnił się trzy lata temu, tuż przed programem został przywrócony. To jednak dopiero początek afery, której nie pokazali w telewizji...

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"
bCNkmOid

Podobny trop odkrył Bartosz Pańczyk, dziennikarz gazety Fakt. Na swoim Facebooku przedstawił teorię, jakoby w ostatnim odcinku Kuchennych rewolucji na warszawskich Bielanach miało dojść do kolejnej telewizyjnej "sztuczki". A raczej manipulacji widzami, która prawdopodobnie była przeoczeniem ze strony produkcji.

"Kuchenne rewolucje", odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?! - napisał na swoim Facebooku dziennikarz, dołączając kolaż zdjęć.

bCNkmOif

Na górze widzimy kadr z finałowej kolacji programu, a na dole wcześniejszy moment. Na obu ujęciach pojawia się ten sam mężczyzna. Tymczasem zgodnie z zasadami Kuchennych rewolucji na ostateczną ucztę w lokalu są zapraszani ludzie dosłownie z ulicy. To w założeniu miało uwiarygodnić program i sprawić, że restauracja poddawana metamorfozie była oceniana przez obce, niezależne osoby. Nie zaś przez pracowników, którzy nie mogą być obiektywni.

Pikanterii dodaje fakt, że pod wpisem Pańczyka rozgorzała dyskusja, w której wziął udział oznaczony mężczyzna. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Misiu kochany pracowalem w tej restauracji 3 lata, zrezygnowalem i wrocilem,bo mnie o to poproszono i nie bronie tvn !! ale nie lubie glupich komentarzy jak sie nie zna sytuacji.. lepiej zajac sie poważniejszymi problemami niz stacja telewizyjna .. milego

Pod tym komentarzem dziennikarz zapytał o to, dlaczego nagle został znów pracownikiem i dlaczego był przy stole w kolacji finałowej, jednak nie doczekał się odpowiedzi. Z wpisów Pańczyka wynika, że próbował skontaktować się też z asystentką Magdy Gessler, Aleksandrą Skwarek, lecz ta nie odpisała. Pudelek napisał zaś do biura prasowego TVN, jednak nie doczekaliśmy się odpowiedzi.

bCNkmOil

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

bCNkmOim
bCNkmOiG
KOMENTARZE
(533)
Gość
2 lata temu
Ludzie z ulicy nie są zapraszani na kolację , a jest to rodzaj reklamy . Zazwyczaj są to znane nazwiska „lokalne „ lub bliskie osoby właścicieli .
Gość
2 lata temu
Dziwne, że Kinga Rusin nie zrobiła jeszcze awantury, bo w kuchennych rewolucjach je się mięso. Kingo wydaj oświadczenie!
gość
2 lata temu
przecież to tylko szczyt góry lodowej... zakłamanie i manipulacje sięgają znacznie dalej w takich programach niż podstawienie "swoich" do oceny rewolucji... ja na przykład chciałabym choć raz zobaczyć kłótnię gessler z danym właścicielem od początku do końca, a nie tylko powycinane mądrości gessler i mało wnoszące odzewy ludzi z restauracji albo brak odzewu... ci ludzie dużo mogliby powiedzieć o zakłamaniu i zmienianiu faktów dla celów programowych, ale niestety podpisują pakty milczenia przed rewolucją
bCNkmOiH
Gość
2 lata temu
O rany Amerykę odkryli brawo wy😂😂przecież to wiadomo ze program jest wyrezyserowany a restauratorom chodzi o reklamę lokalu a ze czasem to jedna wielka tragedyja no to trudno
Gość
2 lata temu
Znowu g***o burza? Jak dla mnie mogą występować statysci najważniejsze żeby restauracje po rewolucja były dla klientów miejscem gdzie można zjeść smacznie i świeżo. Byłam w kilku restauracjach po rewolucjaco i widać i czuć zmiany na lepsze.
Najnowsze komentarze (533)
Sandra
rok temu
To nie od dziś wiadomo że prawie w każdych produkcjach telewizyjnych biorą udział Statyści. Prawa do wizerunku a umówmy się że nie każda osoba chce się pokazywac w tv.
gość
2 lata temu
Jeśli chce się wziąc udział w finałowej kolacji, trzeba zapłacić 100 zł z góry. Zabawne jest, że przedstawiają to jako darmowa degustacje i reklame.
gość
2 lata temu
Aleksandra Janiec była miss Warszawy to porządna dziewczyna robi kariere bo jest ładna a ktoś chce jej zaszkodzić.
gość
2 lata temu
ktoś tu jest chyba zazdrosny
gość
2 lata temu
mam nadzieję, żę "rewolucje kuchenne" to nie serial radiowy "Matysiakowie" chociaż i tu i tam same pierdoły.
gość
2 lata temu
Aleksandra Janiec
gość
2 lata temu
ja p*****le, koles Panczyk naprawde nie ma wiekszych problemow? ja p*****le...
gość
2 lata temu
kulusy...
bCNkmOiz
Zuzanna
2 lata temu
Przecież tak działają wszystkie programy Tv. Dlaczego ludzie są tak naiwni i myślą, że to się dzieje naprawdę?
Gość
2 lata temu
Niezle g***o
Gość
2 lata temu
prawdę nazywasz hejtem?
Gość
2 lata temu
W któryms odcinku było tak że na kolacji była jakaś babka i za 4tyg jak Magda wraca ta sama babka była jako gość restauracji.
gość
2 lata temu
najpierw był gościem a potem zatrudnił się jako kelner, wszystko jest ok, Jako znajomy mógł przecież przyjść na kolację, chronologicznie jest ok." Dziennikarz" szuka dziury w całym.
Gość
2 lata temu
Czy kelner nie mógł zjeść finałowej kolacji???
...
Następna strona
bCNkmOjb