Piątek 02.11.2018 21:30

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler Bartosz Pańczyk Aleksandra Skwarek

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"

Pudelek od zawsze przypatruje się temu, jak działa telewizyjna machina i kulusy popularnych programów. 10 lat temu pokazywaliśmy Wam kulisy castingów do Mam Talent, w ubiegłym roku donosiliśmy o podstawionej uczestniczce w Rolnik szuka żony, a w marcu bieżącego o skandalu z wielkim niewypałem TVN, jakim okazał się program Hipnoza.

Podobny trop odkrył Bartosz Pańczyk, dziennikarz gazety Fakt. Na swoim Facebooku przedstawił teorię, jakoby w ostatnim odcinku Kuchennych rewolucji na warszawskich Bielanach miało dojść do kolejnej telewizyjnej "sztuczki". A raczej manipulacji widzami, która prawdopodobnie była przeoczeniem ze strony produkcji.

"Kuchenne rewolucje", odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?! - napisał na swoim Facebooku dziennikarz, dołączając kolaż zdjęć.

Na górze widzimy kadr z finałowej kolacji programu, a na dole wcześniejszy moment. Na obu ujęciach pojawia się ten sam mężczyzna. Tymczasem zgodnie z zasadami Kuchennych rewolucji na ostateczną ucztę w lokalu są zapraszani ludzie dosłownie z ulicy. To w założeniu miało uwiarygodnić program i sprawić, że restauracja poddawana metamorfozie była oceniana przez obce, niezależne osoby. Nie zaś przez pracowników, którzy nie mogą być obiektywni.

Pikanterii dodaje fakt, że pod wpisem Pańczyka rozgorzała dyskusja, w której wziął udział oznaczony mężczyzna. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Misiu kochany pracowalem w tej restauracji 3 lata, zrezygnowalem i wrocilem,bo mnie o to poproszono i nie bronie tvn !! ale nie lubie glupich komentarzy jak sie nie zna sytuacji.. lepiej zajac sie poważniejszymi problemami niz stacja telewizyjna .. milego

Pod tym komentarzem dziennikarz zapytał o to, dlaczego nagle został znów pracownikiem i dlaczego był przy stole w kolacji finałowej, jednak nie doczekał się odpowiedzi. Z wpisów Pańczyka wynika, że próbował skontaktować się też z asystentką Magdy Gessler, Aleksandrą Skwarek, lecz ta nie odpisała. Pudelek napisał zaś do biura prasowego TVN, jednak nie doczekaliśmy się odpowiedzi.

Przeczytaj relację z odcinka, o który toczy się awantura: Magda Gessler rewolucjonizuje warszawskie Bielany: "Nie da się tego zjeść! TU JEST JAK W TRUPIARNI!"

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

TVN możesz oglądać za darmo dzięki aplikacji WP Pilot!

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (591)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 591
Odpowiedz
126 95
zgłoś
gość 02.11.2018 21:32
Szukanie dziury w calym...
Odpowiedz
120 89
zgłoś
Gość 02.11.2018 21:33
Szukacie sensacji 🙄
Odpowiedz
84 49
zgłoś
Gość 02.11.2018 21:33
Eh ona gordonowi do pięt nie dorasta
Odpowiedz
961 214
zgłoś
Gość 02.11.2018 21:33
Dziwne, że Kinga Rusin nie zrobiła jeszcze awantury, bo w kuchennych rewolucjach je się mięso. Kingo wydaj oświadczenie!
Odpowiedz
115 71
zgłoś
Gość 02.11.2018 21:33
E tam. Może akurat przypadek. Ludzie to mają nudne życie że się takich bzdur czepiają i robią wielkie coś z niczego.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 591