Trwa ładowanie...
Przejdź na

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"

533
Podziel się:

Kelner zwolnił się trzy lata temu, tuż przed programem został przywrócony. To jednak dopiero początek afery, której nie pokazali w telewizji...

W "Kuchennych rewolucjach" WYSTĘPUJĄ STATYŚCI?! "Jedna osoba, dwie role"

Podobny trop odkrył Bartosz Pańczyk, dziennikarz gazety Fakt. Na swoim Facebooku przedstawił teorię, jakoby w ostatnim odcinku Kuchennych rewolucji na warszawskich Bielanach miało dojść do kolejnej telewizyjnej "sztuczki". A raczej manipulacji widzami, która prawdopodobnie była przeoczeniem ze strony produkcji.

"Kuchenne rewolucje", odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?! - napisał na swoim Facebooku dziennikarz, dołączając kolaż zdjęć.

Na górze widzimy kadr z finałowej kolacji programu, a na dole wcześniejszy moment. Na obu ujęciach pojawia się ten sam mężczyzna. Tymczasem zgodnie z zasadami Kuchennych rewolucji na ostateczną ucztę w lokalu są zapraszani ludzie dosłownie z ulicy. To w założeniu miało uwiarygodnić program i sprawić, że restauracja poddawana metamorfozie była oceniana przez obce, niezależne osoby. Nie zaś przez pracowników, którzy nie mogą być obiektywni.

Pikanterii dodaje fakt, że pod wpisem Pańczyka rozgorzała dyskusja, w której wziął udział oznaczony mężczyzna. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Misiu kochany pracowalem w tej restauracji 3 lata, zrezygnowalem i wrocilem,bo mnie o to poproszono i nie bronie tvn !! ale nie lubie glupich komentarzy jak sie nie zna sytuacji.. lepiej zajac sie poważniejszymi problemami niz stacja telewizyjna .. milego

Pod tym komentarzem dziennikarz zapytał o to, dlaczego nagle został znów pracownikiem i dlaczego był przy stole w kolacji finałowej, jednak nie doczekał się odpowiedzi. Z wpisów Pańczyka wynika, że próbował skontaktować się też z asystentką Magdy Gessler, Aleksandrą Skwarek, lecz ta nie odpisała. Pudelek napisał zaś do biura prasowego TVN, jednak nie doczekaliśmy się odpowiedzi.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

KOMENTARZE
(533)
Gość
4 lata temu
Ludzie z ulicy nie są zapraszani na kolację , a jest to rodzaj reklamy . Zazwyczaj są to znane nazwiska „lokalne „ lub bliskie osoby właścicieli .
Gość
4 lata temu
Dziwne, że Kinga Rusin nie zrobiła jeszcze awantury, bo w kuchennych rewolucjach je się mięso. Kingo wydaj oświadczenie!
gość
4 lata temu
przecież to tylko szczyt góry lodowej... zakłamanie i manipulacje sięgają znacznie dalej w takich programach niż podstawienie "swoich" do oceny rewolucji... ja na przykład chciałabym choć raz zobaczyć kłótnię gessler z danym właścicielem od początku do końca, a nie tylko powycinane mądrości gessler i mało wnoszące odzewy ludzi z restauracji albo brak odzewu... ci ludzie dużo mogliby powiedzieć o zakłamaniu i zmienianiu faktów dla celów programowych, ale niestety podpisują pakty milczenia przed rewolucją
Gość
4 lata temu
O rany Amerykę odkryli brawo wy😂😂przecież to wiadomo ze program jest wyrezyserowany a restauratorom chodzi o reklamę lokalu a ze czasem to jedna wielka tragedyja no to trudno
Gość
4 lata temu
Znowu g***o burza? Jak dla mnie mogą występować statysci najważniejsze żeby restauracje po rewolucja były dla klientów miejscem gdzie można zjeść smacznie i świeżo. Byłam w kilku restauracjach po rewolucjaco i widać i czuć zmiany na lepsze.
Najnowsze komentarze (533)
Sandra
3 lata temu
To nie od dziś wiadomo że prawie w każdych produkcjach telewizyjnych biorą udział Statyści. Prawa do wizerunku a umówmy się że nie każda osoba chce się pokazywac w tv.
gość
3 lata temu
Jeśli chce się wziąc udział w finałowej kolacji, trzeba zapłacić 100 zł z góry. Zabawne jest, że przedstawiają to jako darmowa degustacje i reklame.
gość
3 lata temu
Aleksandra Janiec była miss Warszawy to porządna dziewczyna robi kariere bo jest ładna a ktoś chce jej zaszkodzić.
gość
3 lata temu
ktoś tu jest chyba zazdrosny
gość
4 lata temu
mam nadzieję, żę "rewolucje kuchenne" to nie serial radiowy "Matysiakowie" chociaż i tu i tam same pierdoły.
gość
4 lata temu
Aleksandra Janiec
gość
4 lata temu
ja p*****le, koles Panczyk naprawde nie ma wiekszych problemow? ja p*****le...
gość
4 lata temu
kulusy...
Zuzanna
4 lata temu
Przecież tak działają wszystkie programy Tv. Dlaczego ludzie są tak naiwni i myślą, że to się dzieje naprawdę?
Gość
4 lata temu
Niezle g***o
Gość
4 lata temu
prawdę nazywasz hejtem?
Gość
4 lata temu
W któryms odcinku było tak że na kolacji była jakaś babka i za 4tyg jak Magda wraca ta sama babka była jako gość restauracji.
gość
4 lata temu
najpierw był gościem a potem zatrudnił się jako kelner, wszystko jest ok, Jako znajomy mógł przecież przyjść na kolację, chronologicznie jest ok." Dziennikarz" szuka dziury w całym.
Gość
4 lata temu
Czy kelner nie mógł zjeść finałowej kolacji???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie