Czwartek 08.11.2018 12:15

Gwiazdy kontra politycy mieszający przy in vitro. Krupa zamroziła jajeczka, Rozenek oburzona...

in vitro gwiazdy o in vitro dzieci gwiazd z in vitro Małgorzata Rozenek Natalia Siwiec Jerzy Zelnik Hanna Lis Joanna Krupa Salma Hayek

Od kilku dni posłowie myślą nad zmianą uwarunkowań prawnych dotyczących in vitro. Politycy chcieliby, by metoda zapłodnienia pozaustrojowego była dostępna... wyłącznie dla małżeństw.

W show biznesie nie brakuje osób, które gorąco popierają in vitro, apelując do polityków, by nie odbierali innym prawa do szczęścia. Niestety, nie tak dawno było głośno też o szokujących wypowiedziach osób publicznych po drugiej stronie barykady.

Dzieci z in vitro są "chore i połamane", a może dają rodzicom największe szczęście w życiu? Zobaczcie, co mówiły na ten temat gwiazdy:

Pierwszą Polką, która urodziła się dzięki in vitro, jest Agnieszka Ziółkowska. Niestety, jej życie nie było usłane różami. Kobieta opowiadała, że świadomie dokonała aktu apostazji: Pierwsza Polka z in vitro: "Odeszłam z Kościoła. Nie chcę być częścią instytucji, która odbiera mi prawo do życia, gardzi mną!"

2Pierwsza Polka z in vitro

fot. pudelek.tv