Dramat Weroniki Rosati. Jej peruka waży 10 KILOGRAMÓW!
weronika rosati
09.11.2018 20:15

Dramat Weroniki Rosati. Jej peruka waży 10 KILOGRAMÓW!

W sieci pojawiły się już krytyczne komentarze odnośnie charakteryzacji Rosati. "Ta postać jest raczej fantazją głównego bohatera na temat Elizabeth, więc to nie ona jeden do jednego" - tłumaczy aktorka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rola Elizabeth Taylor w najnowszym filmie Lecha Majewskiego spadła Weronice Rosati z nieba. Aktorka przeżywa ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym, którymi zresztą podzieliła się w wywiadzie, więc szansa na zagranie swojej idolki była bezcenna.

Film Brigitte Bardot cudowna jeszcze nie pojawił się na ekranach kin, a już wzbudza wielkie emocje. Weronika, która twierdzi, że Taylor jest przy niej obecna duchowo i kieruje częściowo zdarzeniami w jej życiu, opowiedziała Gazecie Wyborczej o pracy nad rolą.

To spełnienie moich marzeń - mówi Rosati, która wcieliła się w Taylor w roli Kleopatry.

Całe życie fascynuję się tą aktorką, wiem o niej wszystko, więc można powiedzieć, że całe życie przygotowywałam się do tej roli. Ale ta postać jest raczej fantazją głównego bohatera na temat Elizabeth Taylor, więc to nie ona jeden do jednego - zaznacza. Peruka, w której występuje, waży podobno aż 10 kilogramów. Biorąc pod uwagę problemy ze zdrowiem Weroniki i jej długą rehabilitację po wypadku, może to być uciążliwe. Miejmy nadzieję, że tak nie jest.

Weronika sama zadzwoniła do Majewskiego, gdy dowiedziała się o planach na film:

Powiedziałam mu, że żadna inna aktorka nie może tego zagrać - nie dlatego, że nie da rady, ale dlatego, że ja na to nie pozwolę - zapewnia.

Czekacie na tę produkcję?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
09-11-2018

GośćSuper, że spełnia swoje marzenia :)

09-11-2018

GośćDajcie jej spokój..

09-11-2018

gośćWeronika nigdy nie stworzy normalnej rodziny, dopóki nie wyplącze się z macek swojej toksycznej matki.

12-11-2018

gośćsuper

12-11-2018

gośćsuper

12-11-2018

gośćDzięki tatusiowi złodziejowi, który okradł Polaków spełnia swoje marzenia jako aktoreczka, zresztą marna, inteligencji za grosz, PATOLOGIA. Powinna … Czytaj całość

12-11-2018

gośćDzięki kasie, którą ukradł tatuś Polakom spełnia się jako aktoreczka, inteligencji za grosz, PATOLOGIA, powinna kible myć w publicznej toalecie.

11-11-2018

Wojewodzka spierdolinaObciąganie starym żydowskim grubasom zaczyna przynosić owoce. Super Wera!

11-11-2018

GośćSpoko

11-11-2018

gośćjak zwykle żydówka w tej roli :-)