Zdrójkowski otwiera własny bar. "Postanowiłem zainwestować"

107
Podziel się

Adam jeszcze nie zdał matury, a już postanowił zostać restauratorem. Wpadniecie?

Zdrójkowski otwiera własny bar. "Postanowiłem zainwestować"

Adam Zdrójkowski, znany jako Kuba Boski z serialu Rodzinka.pl w maju przyszłego roku będzie zdawał maturę. Jego dziewczyna, z którą od niedawna mieszka, Wiktoria Gąsiewska, egzamin dojrzałości ma już za sobą, jednak z rozpoczęciem studiów postanowiła poczekać na Adama.

Oboje chcemy zdawać do Akademii Teatralnej - zapowiada Zdrójkowski w rozmowie z magazynem Flesz. Ale ja nie mam parcia, by się tam dostać i nie będę tonąć we łzach, jeśli ten plan się nie powiedzie.

Wiktoria wydaje się dużo bardziej zmotywowana. Jak ujawnia, od dzieciństwa marzyła o dyplomie.

Marzę o nauce w Akademii Teatralnej. Rozpoczęłam już nawet przygotowania do egzaminów, które nie należą do najłatwiejszych - ujawnia. Chciałabym zostać zawodowa aktorką, ale jeśli los zechce inaczej, wtedy pomyślę o innej profesji. Adam ma plany B i C na życie. Podziwiam to i cenię, aktorstwo to zawód bardzo nieprzewidywalny. Biorąc pod uwagę nasz młody wiek, wydaje się, że *każdemu z nas potrzebna jest jakaś alternatywa. *

Jak się okazuje, plan B Adama polega na zostaniu restauratorem. Warto wspomnieć, że autorytety kulinarne z Maciejem Nowakiem na czele do znudzenia przestrzegają celebrytów przed inwestycją w gastronomię i na dowód przypominają spektakularne porażki Borysa Szyca czy Bogusława Lindy, który wraz z Markiem Kondratem, Zbigniewem Zamachowskim i Wojciechem Malajkatem otworzył w latach 90. sieć restauracji Prohibicja. W tych i wielu innych przypadkach, jak choćby Michała Wiśniewskiego, Dariusza Michalczewskiego, Katarzyny Figury i Przemysława Salety, skończyło się klapą i długami.

Była moda, że ludzie mediów, z agencji reklamowych, którzy zarobili dużo pieniędzy, dla kaprysu otwierali restauracje. I w zasadzie one wszystkie padły - ostrzegał ponuro Nowak.

Na szczęście Zdrójkowski wierzy we własne siły:

Niedawno postanowiłem zainwestować pieniądze, które zarabiam od trzeciego roku życia - ujawnia w wywiadzie. Wkrótce razem z kumplem otwieram przy ulicy Koszykowej w Warszawie bar o nazwie Rykowisko.

Wpadniecie?

KOMENTARZE
(107)
gość
rok temu
A niech otwiera, byle się nie przeliczył. Swój interes to 100% poświęcenia
Gość
rok temu
No i spoko, lepiej jakby przechlal?
Gość
rok temu
No to nic gorzej nie mógł wybrać jak gastronomia- dopiero zobaczy jaki to jest ciężki kawał chleba...
G.
rok temu
Jak ma kasę to niech ja dobrze inwestuje. Super pomysł
Gość
rok temu
Łakamakafą
Najnowsze komentarze (107)
Kkk
3 miesiące temu
On ma w sobie coś obleśnego
Pudelek elek
3 miesiące temu
Bar to nie restauracja....
Gość
rok temu
G******z nie zaznał życia a już otwiera knajpę porażka
Gość
rok temu
Myślący i to się chwali nawet jak mu się powinie noga to nic straconego jest młody ale nauczyć może się już dużo. Brawo, pozytywny chłopak.
gość
rok temu
splajtuje
Gość
rok temu
Gastronomia gratuluje!! Trzeba miec o tym pojecie no chyba ze Gesler Magda bedzie go ratowala bo po pierwszych dniach bedzie zderzenie z realiami znane nazwisko w showbiznesie to noe znane nazwisko w gastronomii
Gość
rok temu
Bar to jeszcze nie restauracja
gość
rok temu
Nie będzie z tego interesu, bo jest bardziej nie lubiany niż lubiany. I nikt tam nie będzie chodził.
Restauracja
rok temu
Kocham Was
Gość
rok temu
Młody pan jesteś wielu próbowało bogus kasia janek od samochodów agnieszka od rakiety zarobili ale pan masz jeszcze plan D i E może jak żona pomoże to własny Skarpiec będzie
Gość
rok temu
Młody pan jesteś wielu próbowało bogus kasia janek od samochodów agnieszka od rakiety zarobili ale pan masz jeszcze D i E może jak żona pomoże to własny Skarpiec będzie
Gość
rok temu
Gdzie mu do matury jak ten k****n kibluje 3 rok w tej samej klasie. Niech otwiera bar będzie tam na zmywaku stać
anom
rok temu
Niech mu się wiedzie, ale ryzykowna inwestycja moim zdaniem. Ja bym wybrał zdecydowanie nieruchomości (może kiedyś wygram w totka haha).
Gość
rok temu
Spasiony c**l
...
Następna strona