Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maciej Nowak: "Celebryci NIE POWINNI OTWIERAĆ RESTAURACJI!"

99
Podziel się

"Robią to tylko dla kaprysu. Nie można zajmować się gastronomią pomiędzy jednym a drugim dniem zdjęciowym."

Maciej Nowak: "Celebryci NIE POWINNI OTWIERAĆ RESTAURACJI!"
bCZJeqXV

Krytyk kulinarny i juror programu Top Chef Maciej Nowak nie kryje się ze swoją nienajlepszą opinią na temat celebrytów otwierających "modne" restauracje. Obecnie ten biznes traci trochę na popularności w polskim show biznesie, jednak jeszcze kilka lat temu każdy aktor chciał mieć własną knajpę. Niektórym się powiodło, jak Piotrowi Adamczykowi, który, jak się wydaje, podpatrzył to i owo u swojej byłej kochanki, Magdy Gessler. Wraz z drugim z jej kochanków otworzył w Warszawie Stary Dom. Inni, jak Borys Szyc zaliczyli spektakularne porażki, o których rozpisywały się gazety.

Władze Giżycka, gdzie powstał słynny Kompas Port pozbawiony toalet i z plastikowymi widelcami do mieszania herbaty, nadal kiepsko wspominają wizytę gwiazdora z Warszawy. Goście Szyca musieli załatwiać się w krzakach i podcierać liściem.

Zdaniem Nowaka ani Szyc ani Adamczyk w ogóle nie powinni byli się za to brać, dla dobra klientów.

bCZJeqXX

Gastronomia to zajęcie dla zawodowców. Kilka lat temu była moda, że ludzie mediów, z agencji reklamowych, którzy zarobili dużo pieniędzy, dla kaprysu otwierali restauracje. I w zasadzie one wszystkie padły - przypomina w tygodniku Gwiazdy. Mam książkę o francuskich domach restauracyjnych, które liczą po 80, 100 lat. To przedsięwzięcia wielopokoleniowe, w których pracują ludzie skoncentrowani na tym, żeby kontynuować tradycję rodzinną. To są naprawdę fachowcy, którzy udowadniają, że zajmować się gastronomią nie można pomiędzy jednym a drugim dniem zdjęciowym.

Przypomnijmy też jego świetne podsumowanie polskiego snobizmu: Maciej Nowak o polskich snobach: "WYWYŻSZAJĄ SIĘ W WINE BARACH"

bCZJeqYd
bCZJeqYy
KOMENTARZE
(99)
Gość
6 lat temu
Niech każdy robi to na czym się zna :)
gość
6 lat temu
dziwny gosc, ale ma racje
szafiarka
6 lat temu
Dajcie mi darmowe wszystko!
bCZJeqYz
gość
6 lat temu
Jutro świeconka, szalenstwo :D
gość
6 lat temu
ma rację!
Najnowsze komentarze (99)
gość
6 lat temu
a pedofil nie powinien być krytykiem kulinarnym
gość
6 lat temu
nie dosc ze ryj z****** to koszulka tez,a o gotowaniu nie ma pojecia,zejdz palacu z tv
gość
6 lat temu
sztuke bycia oblechem opanował do perfekcji
DM
6 lat temu
Wygrałby konkurs o tytule ,,Jak wyobrażasz sobie wygląd pedofila"
gość
6 lat temu
p***l biedron l***a sie z pedalem z tym wieprzem opaslym co jest na zdjeciu, zygam na sama mysl
gość
6 lat temu
stul pysk, tlusty oblesny smierdzacy pedale
gość
6 lat temu
ten typ mógłby grać klauna morderce bez żadnych charakteryzacji
wilk
6 lat temu
czy oni go wykopali z grobu ,
bCZJeqYr
gość
6 lat temu
kochający inaczej bredzi!każdy może robić co chce ,jeśli ma kasę!!zatrudnia fachowców ,pilnuje interesu jak każdego innego!!żyje w poprzedniej epoce lub zazdrości!!wielu jest amatorszczyków i dobrze się u nich jada!!nie bredz gościu!!
gość
6 lat temu
Co to za t**p !!!! ten w srodku zdjec ,takie zdjecia moga tylko przestraszyc ogladajacych ,ukaral bym tego ktory takie zdiecia opublikowal .Dlaczego tego kosmite nie zatrudnia w horrorach ,niech mnie bog broni od takich ludzikow z innej planety .
klipa
6 lat temu
Ale on jest piękny ,apetyt mija na sam widok.
gość
6 lat temu
pirog posuwa nowaka ohyda
gość
6 lat temu
Maciej Nowak ma świetną koszulę na ostatnim zdjęciu. Na temat jedzenia nie wypowiadam się, gdyż nie lubię jeść, a w restauracjach zamawiam espresso, ale cholera, ten gość wie, jak pomysłowo odziać swoje kontrowersyjne cielsko!
OBI WAN
6 lat temu
chyba nie Pan Nowak o tym powinien decydować tylko rynek a jak będzie dobra jakość to knajpa się obroni , jeśli nie będzie to długo nie pociągnie. Rownie dobrze mozna powiedzieć że Pan Nowak powinien zmienić stylistę i przestać nosić rzeczy które kompletnie do siebie nie pasują.
...
Następna strona
bCZJeqYT