Agnieszka Woźniak-Starak dostanie własny program?!

127
Podziel się

Szefom TVN-u spodobała się odwaga, z jaką wzięła na siebie odpowiedzialność za odcinek z molestowaniem. "Na wiosnę przygotowuje nowy, autorski program".

Agnieszka Woźniak-Starak dostanie własny program?!

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma ostatnio wiele pracy w TVN-ie. Po zakończeniu prowadzonego przez nią plotkarskiego portalu Na językach i zawieszeniu programu Aplauz, Aplauz!, został jej tylko show Azja Express, przemianowany w tym roku na Ameryka Express.

Woźniak-Starak oficjalnie zachwyca się programem, nazywając go przygodą swojego życia, jednak to nie znaczy, że kocha ten format bezwarunkowo.

Po wyemitowaniu na początku listopada odcinka, w którym uczestnicy zostali przez producentów zmuszeni do używania podstępów, by zdobyć po trzy pocałunki w usta od mieszkańców Limy, Agnieszce puściły nerwy.

Zadanie wyznaczone uczestnikom Pudelek określił słowem "molestowanie", bo naszym zdaniem tym właśnie było. Uczestniczący w tej żenującej konkurencji Filip Chajzer nie miał sobie jednak nic do zarzucenia, a nawet obraził niewybrednymi słowy dziennikarkę Wirtualnej Polski, która wypomniała mu, że napotkane na targu w Limie Peruwianki potraktował przedmiotowo. Zobacz: Chajzer znów PUBLICZNIE LINCZUJE dziennikarkę, która go skrytykowała. Komentarze są obrzydliwe!

Na szczęście Woźniak-Starak wykazała się większym zrozumieniem problemu i zwyczajnie przeprosiła, chociaż zadanie z całowaniem nie było jej pomysłem, ani nie ona czuwała nad jego przebiegiem.

Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą - napisała na Instagramie.

Okazało się, że szefowie TVN-u nie tylko nie mieli do Agnieszki żalu o ten wpis, ale jeszcze nawet ją za niego pochwalili. Zresztą dzień później sami opublikowali oświadczenie na ten temat. Na tym nie koniec...

Jak się okazuje, jej zachowanie docenili nie tylko fani "Ameryka Express", ale i władze stacji - donosi magazyn Party. Jak udało nam się dowiedzieć, *na wiosnę Woźniak-Starak przygotowuje dla TVN-u swój nowy autorski program. *

Wyczekujecie ze zniecierpliwieniem?

KOMENTARZE
(127)
Gość
rok temu
Ja nic do niej nie mam ale nie nadaje się do prowadzenia programu
Gość
rok temu
Wyjątkowo niesympatyczna osoba
Gość
rok temu
Nieee, ona jest taka sztucznaa
Gość
rok temu
No zachowała się bardzo okej ale moim zdaniem nie sprawdza się najlepiej jako prowadząca Ameryka expres
🙄
rok temu
Strasznie męcząca prowadząca. Cedzi przez zęby i ten glo nosowy. Mega drażniący.
Najnowsze komentarze (127)
gość
rok temu
a co jest z Lewym i Michaliną?
Gość
rok temu
Chyba ten program będzie nosił tytuł: jak często wstrzykiwać botoks
Marzena
rok temu
Nie mam aktualnie własnego życia więc w wolnej chwili siedzę sobie na pudelku i żyje życiem gwiazd, komentuje, krytykuje wszystko dookoła ihihihihihihihi
Gość
rok temu
Lepsza ona ni
Gość
rok temu
Powinna
gość
rok temu
pompowana baba bogaczka, czego jeszcze chce?
gość
rok temu
następna dziunia z japą
gość
rok temu
gdzie sie pcha ta bogaczka, a kto ja chce ogladac ,sztuczna baba zarozumiala ,p***a,
gość
rok temu
Nieeeeee......
gość
rok temu
Niech się weźmie za powiększanie rodziny, bo zegar nieubłaganie tyka.
gość
rok temu
Wary glonojada...
gość
rok temu
Wary glonojada...
gość
rok temu
Czas jej upływa na robieniu programów dla ćwierć inteligentów a tymczasem biologiczny zegar tyka... I jest coraz mniej podobna do siebie sprzed lat...
j.jan
rok temu
Ten program z "ameryką" to wielki kicz. To nie powinno sie pokazywać ludziom. Co to za wygłupy. czy TVN nie widzi tego "chamstaw".
...
Następna strona