Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brodka opowiedziała o chłopaku! Podarował jej... patelnię

178
Podziel się

Dostała też tarkę do parmezanu. Prawdziwa szczęściara!

Brodka opowiedziała o chłopaku! Podarował jej... patelnię
bCGQvTvV

Monika Brodka to świetny przykład na to, że nawet zaczynając karierę w mainstreamowym talent show, jakim był Idol, można wybić się na niezależność i tworzyć coś ambitniejszego niż pamiętna "Jajecznica" jej koleżanki z programu, Ali Janosz. Brodka jest artystką cenioną zarówno w Polsce, jak i za granicą, a jej magnetyczny wizerunek przykuwa uwagę także świat mody.

Nic więc dziwnego, że Monika została jedną z bohaterek grudniowego wydania Vogue Polska, gdzie opowiedziała nie o muzyce, lecz o swojej pasji do gotowania. Co ciekawe, między kolejnymi kulinarnymi wyznaniami znalazło się też to poświęcone jej związkowi, który artystka pieczołowicie ukrywa przed światem.

Brodka "wysypała się" przy wątku o jej decyzji o rezygnacji z mięsa. To była naturalna decyzja. Posłuchałam organizmu, który miał na jakiś czas dość mięsa, a potem poznałam mojego chłopaka - jest wegetarianinem - powiedziała artystka w rozmowie z magazynem.

bCGQvTvX

Dziennikarka Basia Czyżewska, która jest autorką tego tekstu, pisze dalej następująco:

Monika mówi o nim niewiele, wymienia najbardziej wzruszające prezenty, jakie jej podarował: żeliwną patelnię, tarkę do parmezanu czy lekcję robienia makaronu w domu Marii - mistrzyni w tym fachu we włoskim Bari; napomyka o misce rozmaitości, którą przygotowuje jej czasem na śniadanie, smażąc na patelni quinoę z kiełkami i warzywami, ale nigdy nie wspomina jego imienia. W tej historii chłopak Moniki jest jak anioł stróż - obecny, lecz niewidzialny.

Brodka zdradziła także, że są ze swoim tajemniczym partnerem naprawdę blisko. Kiedy tworzysz związek, żyjesz w parze, miejsce, w którym mieszkacie, zamienia się w dom. A ja w głębi duszy jestem gosposią, lubię mieć posprzątane i ugotowane. Nie wszystko w moim życiu da się zaplanować i kontrolować. Dużo jest w nim płynności, więc dbam o to, żeby w domu tego nie było, tu potrzeba mi dawka powszedniości. Lubię różnego rodzaju rutynę - zakupy, siekanie, gotowanie - zapewnia mi komfort, daje poczucie bezpoieczeństwa. I chyba właśnie o to w tym całym zamieszaniu chodzi. Atrmosferę spokoju i szczęście nierozerwalnie łączę z kuchnią. W ten sposób troszczę się o drugą osobę - zdradziła Brodka.

Chcielibyście dostać od bezimiennego chłopaka żeliwną patelnię?

bCGQvTwd
bCGQvTwy
KOMENTARZE
(178)
Gość
2 lata temu
No i dobrze szczery chłopak
Gość
2 lata temu
ten polski vogue to takie g***o i niewypał, że aż szkoda gadać
gość
2 lata temu
Też bym chciała taki prezent! :)
bCGQvTwz
Gość
2 lata temu
w wersji prawie łysej wyglada jak Eleven ze Stranger Things 😆
gość
2 lata temu
Życzę jej dobrze, ale jej nie lubię. Taka wyniosła osoba, siląca na bycie alternatywną, chociaż jej pomysły pojawiały się już wiele razy wcześniej u innych...
Najnowsze komentarze (178)
Gość
2 lata temu
Chce być oryginalna ale to nie wychodzi nasladuje artystki wielkiego kalibru zamiast odnaleźć swoj styl Przez to jest tandetna i śmieszna zarazem
Gość
2 lata temu
Straszne zarozumiala I jak dla mnie kompletnie pozbawiona kobiecosci.
Gość
2 lata temu
podoba mi się bardzo i prezent i monika w tej fryzurze.za chwile tez będę miała takie włosy jak Monika..tyle tylko że moje odrastają po chemioterapii.....pomoż nam.każda z nas wstydzi się siebie w tym czasie.szepty bezlitosnych gapiöw...wlepiaja gały w twoja peruke niby nic nie wiedzä...żenada..jako nastolatka nosiłam bardzo krótkie fryzury...ale kiedy jesteś zdrowa nikt na to nie zwraca uwagi..teraz mówią. .jaka piękna fryzura. udając wariatów. a ty zmieniasz temat..bo co masz im mówić. .??możesz dać nam odwagę. dołącz do akcji Kwaśniewskiej. mam nadzieje ze się nie wyglupilam i ta Twoja fryzura to takie twoje widzimisię.
Dr Freud
2 lata temu
Jej chłopak jest "niewidzialny", bo go wcale nie ma. Uważny obserwator wie, że Brodka nie nadaje się do żadnego normalnego związku.
MISZCZ PATELN...
2 lata temu
Ja dzisiaj swojej też w sypialni podaruje patelnie
gość
2 lata temu
ona jak kosmitka
~J~🐱
2 lata temu
Najlepsze są prezenty praktyczne
gość
2 lata temu
jej to tylko się należała patalnia i mop do tego
bCGQvTwr
gość
2 lata temu
Mamy juz Cidney O.connor, nie idz tą drogą
Gość
2 lata temu
Ja ostatnio też dostałam od męża patelnię, bez okazji :)
Gośćfx
2 lata temu
Łysina oj nie
gość
2 lata temu
Moze zrobil jej patelnie!?
gość
2 lata temu
nie piszcie, że Ala Janosz nie robi ambitnej muzyki. Tamten numer zrobił ktos, kiedy ona nie była nawet pełnoletnia. Ala robi świetna muzyke, byłam na jej koncercie we Wrocławiu, gra soul i funky :D
gość
2 lata temu
Patelnię robie codziennie mojej księżnicce
...
Następna strona
bCGQvTwT