Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąd NIE WYRAZIŁ ZGODY na apelację w sprawie Billa Cosby'ego

71
Podziel się:

Prawnicy 81-letniego przestępcy seksualnego domagali się, aby Sąd Najwyższy zwolnił go z kary więzienia za milionową kaucją...

Sąd NIE WYRAZIŁ ZGODY na apelację w sprawie Billa Cosby'ego

25 września, po czterech latach od wybuchu skandalu z molestowaniem seksualnym i gwałtami na ponad 40 kobietach, Bill Cosby został ostatecznie uznany winnym i skazany na karę od 3 do 9 lat więzienia. Według zagranicznych mediów, zanim policja wyprowadziła go z sądu w kajdankach, komik tryskał humorem, rozsyłając uśmiechy i żartując ze swoimi prawnikami. Ciekawe, czy w obliczu najnowszych informacji dotyczących jego odsiadki, 81-latkowi wciąż będzie do śmiechu...

Jak donosi Page Six, adwokaci Cosby'ego złożyli w tym miesiącu wniosek, w którym domagali się, aby Sąd Najwyższy ponownie rozważył decyzję sędziego Stevena O'Neilla o uwięzieniu 81-latka zaraz po zapadnięciu wrześniowego wyroku. Sędzia orzekł wtedy, że Cosby nie ma prawa do skorzystania z kaucji w czasie rozpatrywania apelacji. Jeszcze w zeszły piątek O'Neill wyraził zgodę na zmianę wniosku o wcześniejsze zwolnienie za kaucją, która miałaby wynosić okrągły milion dolarów. Kilka dni później okazało się, że sąd ostatecznie nie wyraża zgody na wcześniejsze wypuszczenie Cosby'ego. Oznacza to, że mimo wszelkich starań pomocników Billa, najbliższy czas komik zmuszony będzie spędzić w więzieniu w Phoenix, w oczekiwaniu na odwołanie, które będzie mogło być rozpatrzone dopiero po upływie trzech lat.

Współczujecie mu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(71)
Gość
6 lat temu
Cale szczescie. A nie jak w Polsce. Dosc zboczencow i psycholi w przestrzeni publicznej!
gość
6 lat temu
W Polsce dostałby 6 miesięcy w zawieszeniu na rok.
gość
6 lat temu
Bardzo dobrze,w niektórych przypadkach to powinno być stosowane,a nie apelacje i apelacje.
Gość
6 lat temu
Dobrze mu tak
Gość
6 lat temu
Tylko kobieta zrozumiem kobietę i wie że choćby g***i tekst który ma podtekst seksualny jest choćby mała rana na jej psychice . Kobiety nie są tylko obiektem seksualnym!!!
Najnowsze komentarze (71)
Rzetelny
6 lat temu
Ja mu współczuję, ponieważ wiem, że jest niewinny, interesowałem się tą sprawą i bardzo dokładnie analizowałem wszystkie nowe doniesienia, i wiem, że ten wyrok nie powinien zapaść ponieważ nie ma żadnych dowodów jest słowo kontra słowo. Wyrok zapadł tylko dlatego, Ze Bill jest czarny a jak wiadomo ameryka jest rasistowska. Tym kobietom chodzi tylko o pieniądze i rozgłos. Było już wiele takich przypadków.
gość
6 lat temu
no jak to? a w poscie o chodakowskiej walczacej o kobiety ktore sa oiarami przemocy czytam teksty ze Polska to najbezpieczniejszy kraj na swiecie do bycia kobieta. To w zwyrodnialcom dajecie tam w cebulandii wyroki w zawieszniu za g***ty?
gość
6 lat temu
niech z****a w więzieniu!
Gość
6 lat temu
Pewnie myślał że mu to wszystko ujdzie na sucho A tu niespodzianka na stare lata
gość
6 lat temu
ale tej dziewczynki z ostatniej foci - to mam nadzieję, że nie molestował?!
gość
6 lat temu
dobrze mu tak dziadzisko
gość
6 lat temu
wstrętne dziadzisko, obrzydliwy!
Gość
6 lat temu
I bardzo dobrze! Nie to co Polsza
gość
6 lat temu
wspolczuc to mozna ofiarom , a nie zwyrodnialcowi, i tak dostal kare jakby po znajomosci !!!
gość
6 lat temu
taaak najpierw jest bogiem...a potem trzeba się go pozbyć, żeby położyć łapę na jego kasę
Gość
6 lat temu
Co się namolestowal to jego
Gość
6 lat temu
Nareszcie
Gość
6 lat temu
Zboczony staruch
Gość
6 lat temu
Bolesny upadek jak wiele w Hollywood.
...
Następna strona