Trwa ładowanie...
Przejdź na

Środa broni Rosati: "Słusznie walczy z podwójnymi standardami moralnymi!"

456
Podziel się

"Na kolanach kończy się ludzka a zwłaszcza kobieca solidarność" - pisze etyczka i publicystka. Ma rację?

Środa broni Rosati: "Słusznie walczy z podwójnymi standardami moralnymi!"
bDgfrcad

Weronika Rosati, ujawniając kulisy relacji z Robertem Śmigielskim, chyba nie spodziewała się do końca tego, co otrzymała. Wynurzenia o trudach bycia samotną matką spotkały się z konsternacją niektórych bywalczyń salonów. Weronika chciała dopiec ojcu dziecka, a skończyło się na tym, że to jej wytyka się granie ofiary i kłamstwa.

bDgfrcaf

Teraz głos w tej sprawie zabrała Magdalena Środa. Wnioskując z wpisu na Facebooku, raczej nie zna Rosati osobiście, a ocenia cały konflikt z perspektywy bojowniczki o prawa kobiet. Etyczka podkreśliła, że Weronika walczy z podwójnymi standardami moralnymi, ale jej walka ginie z powodu braku solidarności kobiet.

Z zainteresowaniem obserwuję nierówną walkę Weroniki Rosati z ojcem jej dziecka, słynnym ortopedą. To walka publiczna, prowadzona metodą nie wprost, którą zaliczyć można do gatunku metoo - pisze Środa. Weronika Rosati czuje się pokrzywdzona, bo nie planowała samotnego macierzyństwa, domaga się więc praw do równego traktowania dla wszystkich samotnych matek, chce też publicznego napiętnowania byłego partnera, który, jak na znanego lekarza przystało jest i bogiem i Casanovą w jednym.

Rosati bardzo słusznie walczy z podwójnymi standardami moralnymi (mężczyzna może być poligamiczny, mnożyć się bez ograniczeń i negatywnych ocen, dla kobiety nawet samotne macierzyństwo jest piętnem a zdrada, ciągle jeszcze - hańbą), ale walka to kompletnie beznadziejna, głównie z powodu... kolan, bioder lub innych stawów. Weronika jest młoda i jeszcze tego nie rozumie. (...)

Do ataku na Rosati przystąpiło wielu rozsądnych i przewidujących celebrytów; w końcu Rosati młoda jest i sobie poradzi, a starzejące się stawy bez dobrego ortopedy - bynajmniej. Na kolanach - można powiedzieć - kończy się ludzka a zwłaszcza kobieca solidarność.

bDgfrcal

Magdalena ma rację?

bDgfrcam
bDgfrcan
bDgfrcaG
KOMENTARZE
(456)
Gość
2 lata temu
Tak !!! Nareszcie ktoś to dobrze podsumował. Weronika nie jesteś sama ! Trzymaj się ! Jest wiele samotnym matek które są źle oceniane. A tatusiom to można. Głowa do góry!
Gość
2 lata temu
Zgadzam sie w 100%. Bo kobieta jest zawsze największym wrogiem kobiety!
Lion
2 lata temu
I bardzo dobrze. A wszyscy by chcieli ją jak Jagnę z Chłopów na taczkach wywieźć. Moralizatorzy wielcy
bDgfrcaH
Khia
2 lata temu
Nie lubię Środy ale tym razem się z nią zgadzam
Gość
2 lata temu
Trzymaj sie Wera! Masz Eli, masz wszystko, reszta sie jakos ulozy ;)
Najnowsze komentarze (456)
gość
2 lata temu
batman!!!!! batman ma zasady !!!!kto rozprowadza te koszulki
gość
2 lata temu
milczy no bo co tu powiedzieć, naobiecywała już nie jednej , nie dwóm kobietą...… więc cóż może mieć na swoją obronę
gość
2 lata temu
Brawo
gość
2 lata temu
Żeby walczyć z podwójnymi standardami moralnymi innych trzeba mieć jakieś własne
gość
2 lata temu
zrozumciwie panie że faceci od was odchodzą, zdradzaja. i nie miejcie pretensji o to do innych kobiet tylko do nich !!!!! nikt ich nie napada, nie gwałci w bramach, oni maja ochote na sex z innymi
Dorota
2 lata temu
wystarczy spojrzeć na twarz Środy i macie odpowiedź bo to kobieta niespełniona, zgorzkniala, niedoceniona , nie zapraszają już jej do telewizji , nie proszą o opinie - więc skupiła się na biedulce Weronice pustej, rozwydrzonej i himerycznej lali która przeniosła swoje życie na fora brukowej prasy, która zerwała się nie wiadomo skąd, jakby nie wiedziała kim jest ojciec jej dziecka, jakby nie znała jego przeszłości a jeszcze na dodatek biedulce na plecach wisi jej despotyczna mamuśka
zenek
2 lata temu
Pani Środa, podwójne standardy są wtedy kiedy do kopalni nie przyjmuje się kobiet. Niech Pani spróbuje to zrozumieć?
gość
2 lata temu
Środa ale ty jestes g****a poperasz pedałów a teraz Weronikę. Nikt jej przecież nie kazał włazić do łózka. ani pis s****y. Mogła założyc diafragmę, napuścic sobie pianki w waginę, zażyc tabletke po. zrobić płukanie. Usunąć ciążę. A ty ja bronisz że podwójne standardy? Jakie podwójne standardy? Reperował jej stopę. Adamzyk jej złamał. To ona nie tylko Adamczykowi lizała, Żuławskiemu lizała, Knurowi Hollywood lizała. I ty tu o standardzie mówisz, czyba że ty też masz taki standard. Tam się kładziesz gdy jeszcze któś cie chce. Czy to doroszkarz, czy murarz czy kominiarz byle penis.
bDgfrcaz
FREDu
2 lata temu
Odnośnie podwójnych standardów zgoda jednocześnie pani Weronika za rączkę z producentem z Hollywood oskarżonym o gwałty chadzała więc jej akurat zbytnio też nie wierzę.
gość
2 lata temu
Wiedziały gały co brały
bratek
2 lata temu
ona nie zwraca uwagi kto jej włazi do wyrka sama z siebie pośmiewisko zrobiła i jeszcze ma pretesje spragniona seksu to ma.jeszcze rodzice muszą sie wstydzić.
gość
2 lata temu
I kto się teraz odważy związać z Esterką 😂😂😂
gość
2 lata temu
Gratulacje dla Pani Profesor. Jak zwykle ,zgodnie ze swoją linią. Weroniko ,trzymaj się !
gość
2 lata temu
Pani prof.M.Środa jak zwykle postępowa. Pani Weroniko trzymaj się. Masz miliony kobiet po swojej stronie.
...
Następna strona
bDgfrcbb