Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Wieniawa skromnie o sobie: "Muszę pamiętać, że wiele młodych osób się na mnie wzoruje"

224
Podziel się:

Julia w najnowszym wywiadzie postanowiła nie epatować nadmiernie skromnością. "Jestem o wiele silniejsza niż kiedyś, bardziej pewna siebie".

Wieniawa skromnie o sobie: "Muszę pamiętać, że wiele młodych osób się na mnie wzoruje"
bEDwZuhx

Miniony rok był bardzo udany dla Julii Wieniawy. Wprawdzie po maturze planowała wstępnie zdawać na studia aktorskie, jednak doszła do wniosku, że mogą poczekać. Tym bardziej, że regulamin zabrania studentom pierwszego roku występowania w telewizji, a Julia właśnie zagrała w nowej produkcji Polsatu Zawsze warto.

Na razie rezygnacja ze studiów wydaje się opłacalna. Jak szacują tabloidy, Wieniawa zarabia obecnie około miliona złotych rocznie, głównie na kontraktach reklamowych. Została ambasadorką farby do włosów, smartfonów, kostiumów kąpielowych, lakierów do paznokci oraz butów.

Pieniędzy wystarczyło na pierwsze samodzielne mieszkanie, do którego młoda celebrytka wprowadziła się rok temu. Niestety, związek z Antkiem Królikowskim nie przetrzymał jej sukcesów. Julia zapewnia jednak, żerozstali się w przyjaźni i pozostali dla siebie bratnimi duszami.

bEDwZuhz

Na razie, jak wyznaje w wywiadzie, nawet nie myśli o kolejnym związku. Może dlatego, że znów mógłby przeszkadzać jej w karierze.

Nie mam tego w planie, choć jestem wrażliwą romantyczką - ujawnia. Na razie skupiam się na pracy. W 2019 roku kończę płytę i mam parę sporych projektów aktorskich. Nie spodziewałam się, że wszystko potoczy się tak błyskawicznie. To, co zrobiłam w ciągu ostatnich dwóch lat, było na mojej liście marzeń rozłożone na lat kilkanaście.

Na pytanie, czy Julia uważa, że ma talent, odpowiada: Tak, tylko jeszcze nieoszlifowany. Ciągle się uczę. Na razie chcę korzystać z zawodowych propozycji, ale gdy będę miała wewnętrzną potrzebę, by pójść na studia, to pójdę. Zresztą wiele już nauczyłam się na planach filmowych. Długo nazywałam siebie aspirującą aktorką. Bałam się, że ktoś powie: przecież nie masz dyplomu. Teraz to się zmieniło. Wiem już tyle o tym zawodzie, że czuję się w nim komfortowo, *znam swoje mocne strony. *

Przy okazji Julka ujawnia, że jej "misja" sięga znacznie dalej niż aktorstwo.

bEDwZuhF

Wiem, że popularność to również odpowiedzialność. Muszę pamiętać, że wiele młodych osób się w jakimś stopniu na mnie wzoruje - wyznaje skromnie. Staram się więc dbać o wizerunek. Jestem o wiele silniejsza niż kiedyś, bardziej pewna siebie. Znam już swoją wartość. Widzę, jak na planie różne osoby co chwila sprawdzają w telefonie komentarze na swój temat. Próbowałam nie czytać, ale nie da się. I chociaż czasem mniej się zwraca na hejty uwagi, to jednak zawsze bolą. Mnie się albo bardzo lubi albo nienawidzi.

No to wobec powyższego wyznania nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaapelować o pobłażliwość, tym razem, dla Julki...

bEDwZuhG
bEDwZuia
KOMENTARZE
(224)
Gość
3 lata temu
I już wiadomo, że dziewczyna na skromność nie umrze
Gość
3 lata temu
Phiii, tez mi wzór do naśladowania 😒
gość
3 lata temu
jak będzie starsza to się będzie wstydziła za te wywiady...
bEDwZuib
Gość
3 lata temu
Chyba panie wykonujace najstarszy zawod swiata moga się jedynie na tobie wzorowac, julio.
gość
3 lata temu
Może tak maturę z matematyki najpierw zdać?
Najnowsze komentarze (224)
Gość
3 lata temu
I po co się uczyć, studiować, zakuwać?
Gość
3 lata temu
A kim ty jesteś gwiazdki jakich wiele ślizgasz się na innych plecach a tak jesteś NIKIM marna aktorko
Gość
3 lata temu
Przykład dla młodzieży nie halo.Szybki i wczesny związek.Brak dalszej edukacji.. ...itd itp
Gość
3 lata temu
Tzn?jakie wŻory pobierają?
Gość
3 lata temu
A noooo takkkkk
Gość
3 lata temu
Za wysokie mniemanie ma o sobie...
Gość
3 lata temu
Korzystaj z chwili ,bo to już nie długo się skończy "malowany dzbanku".
Gość
3 lata temu
Jest po prostu brzydka. I g****a
bEDwZuhT
Gość
3 lata temu
No i bardzo dobrze, ze jest pewna siebie. Jak będzie trzeba to życie jęk pokaże nauczkęz na razie jest jeszcze młoda u żyje marzeniami. A wy Polacy dalej bądźcie zakompleksionym i zawistnym narodem.
Gość
3 lata temu
Kto by chciał wzorować się na takim plastiku
Gośćlol
3 lata temu
No właśnie i to jest tragedia ....
gość
3 lata temu
te które się na tobie wzorują, muszą być strasznie tępe jak ich wzorzyca
gość
3 lata temu
P****K
gość
3 lata temu
Przereklamowana aż do bólu! Nie lubię jej ☺️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwZuiM
bEDwZuiN
bEDwZuiO
bEDwZuiP
bEDwZuiQ
bEDwZuiv