Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zień wspomina projekt kreacji ślubnej Lewandowskiej: "Do tej pory jest bestsellerem"

237
Podziel się

Wam też się podoba?

Zień wspomina projekt kreacji ślubnej Lewandowskiej: "Do tej pory jest bestsellerem"
bCxyqSJN

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za największe gwiazdy polskiego show biznesu. Choć oboje są z zawodu sportowcami, pasje zaprowadziły ich na sam szczyt i dziś mogą poszczycić się mianem pierwszoligowych celebrytów. Obecnie stać ich na niemal wszystko, włącznie z rajskimi wakacjami, szybkimi autami czy ekskluzywnymi ubraniami bajecznie drogich marek.

bCxyqSJP

Jak na prawdziwe gwiazdy przystało ślub Lewandowskich, który odbył się w czerwcu 2013 roku, również nie należał do skromnych. Chociaż wtedy "Ann" była zaledwie skromną Anią Stachurską i nikt nie podejrzewał, że wyjdzie z cienia męża, w wyjątkowym dniu młodej parze towarzyszyło aż 250 gości, a cała uroczystość miała miejsce w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych.

Oczywistym było, że Stachurska/Lewandowska nie mogła włożyć na siebie byle czego i idąc za przykładem największych gwiazd, do tego zadania zatrudniła projektanta. To właśnie nie kto inny jak Maciej Zień podjął się zadania zadowolenia żony Roberta.

bCxyqSJV

Po niemal sześciu latach projektant zdecydował się zdradzić kulisy pracy nad suknią ślubną zawodniczki karate. Maciek wyznał ostatnio, że pierwotnie suknia Ani wyglądała nieco inaczej, ale panna młoda postanowiła ją zmodyfikować według swojej wizji:

To wzór sukni, który indywidualnie dopasowuję do klientek. To był punkt wyjścia, efekt nie jest ten sam, Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki - wyjawił Zień na łamach Fashion Magazine.

Okazuje się, że suknia żony Lewandowskiego mimo upływu lat, wciąż cieszy się uznaniem, a panny młode chętnie wzorują się na tym projekcie:

Kreacja ślubna Anny Lewandowskiej do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu - skromnie przyznał Zień.

bCxyqSJW

Chciałybyście mieć suknię "by Ann"?

bCxyqSJX
bCxyqSKq
KOMENTARZE
(237)
gość
rok temu
jeśli nie manipulujecie komentarzami, to czemu często przy próbie zagłosowania pojawia się że "głos już oddany", mimo, że oddany jeszcze nie był ? zgłaszanie wulgarnych komentarzy też słabo działa, ciężko zgłosić za pierwszym kliknięciem, najczęściej trzeba kliknąć co najmniej 3x, żeby zgłosić dany komentarz. zbieracie w ten sposób kliki ? jeśli nie to może programista powinien sprawdzić czemu nie działa jak powinno ? aha, sprzedajecie komentarze z pakietem 500 głosów ? bo pojawiają się takie czasem w świeżutkim artykule...
Gość
rok temu
Szału nie ma
gość
rok temu
postrzepiona na cyckach, i to ma byc bestseller???
bCxyqSKr
gość
rok temu
brzydka, Marina miala ladniejsza.
Gość
rok temu
Najważniejsza milosc ❤️❤️
Najnowsze komentarze (237)
Gość
rok temu
Brzydka para.
gość
rok temu
super para życzę im dużo szczęścia
Gość
rok temu
Dla mnie beznadziejna. I te nitki wystające przy piersiach... Porażka
gość
rok temu
dla mnie jest bardzo.. nie ładna.
Gość
rok temu
Ładna suknia
gość
rok temu
Sukienka wyglądała prosto, tanio, niekoniecznie dokończona praca!Model tej sukni powinien się nazywać Uprowadzenie robótki ręcznej
Gość
rok temu
Na jednym zdjęciu materiał cięty krzywo nożyczkami i prujący się. Tak "szyją" czy to jakaś wycinanka?
gość
rok temu
To zap...aj aż padniesz a innym nie narzucaj co maja robic
bCxyqSKj
Gość
rok temu
Tak! Moja praca daje mi satysfakcję. Pracuje, staram się dawać z siebie 200% i wciąż podnosić kwalifikacje. Gdy robisz coś z pasja ma to sens, a mentalność jak zarobić żeby się nienarobić to nie dla mnie. Nie będę rozpływać się nad bylejakością, gdy wokół pełno ludzi z pasja do pracy a nie parciem na szkło ;)
Gość
rok temu
Nie
Gość
rok temu
Wcześniej miała bardzo podobną sukienkę ślubną pierwsza żona Mateusza Damięckiego
gość
rok temu
sliczna
gość
rok temu
Zien przeciez Ty nie ma juz zlecen przestan kłamać
gość
rok temu
Nic ciekawego w tej kiecce nie widzę.
...
Następna strona
bCxyqSKL