Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korzeniowski będzie płacił... 10 TYSIĘCY ALIMENTÓW?!

139
Podziel się

Sportowiec będzie spotykał się z synkiem kilka razy w miesiącu... Kwota zwala z nóg?

Korzeniowski będzie płacił... 10 TYSIĘCY ALIMENTÓW?!
bEibaUGJ

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, dał się poznać jako osoba raczej kochliwa. Osiem lat temu w burzliwej atmosferze zakończyło się jego małżeństwo z Agnieszką Korzeniowską. Niestety, fakt, że na długo przed rozwodem sportowiec zakochał się w poznanej na wycieczce po Afryce Magdalenie Kłys nie sprzyjał spokojnemu załatwieniu formalności. Na dodatek Robert, jeszcze zanim się rozwiódł, zdążył zostać ojcem po raz trzeci.

Na pożegnanie rozgoryczona pierwsza żona wytknęła mu, że po narodzinach najmłodszego dziecka, zapomniał o dwóch starszych córkach.

bEibaUGL

Prawie w ogóle nie zajmuje się dziećmi (2 x w tygodniu po 3 godziny z młodszą córką i też nie zawsze) o starszej córce prawie nic nie wie, nawet się nią nie interesuje, jak jej idzie w szkole - wyznała w trakcie rozwodu Agnieszka Korzeniowska. Generalnie mam wrażenie, że robicie Państwo z niego wielkodusznego dżentelmena, a w istocie jest bezdusznym chamem.

Rok po narodzinach synka, Robert, już wówczas oficjalnie rozwiedziony, poślubił Magdalenę. Niestety, dwa lata temu rodzinę sportowca spotkała ogromna tragedia. W pożarze spłonęło ich mieszkanie. Jak się potem okazało, powodem pożaru było spięcie w lampkach choinkowych. W mieszkaniu przebywali wtedy Magdalena Korzeniowska z sześcioletnim wówczas synkiem, zaś Robert był akurat na na zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Żona sportowca wyniosła dziecko z płonącego mieszkania, a sama wróciła i przed przyjazdem straży pożarnej próbowała samodzielnie ugasić pożar. Skończyło się poważnymi poparzeniami, po których do tej pory pozostały blizny. Robert zachwycał się w wywiadach bohaterską postawą żony, jednak w międzyczasie zdążył się znów zakochać, w poznanej na imprezie sportowej Justynie.

bEibaUGR

Dla niej postanowił zakończyć swoje drugie małżeństwo. Poszło szybciej niż za pierwszym razem, chociaż też burzliwie. Jak donosi Super Express, ostatecznie Korzeniowski obiecał płacić 10 tysięcy złotych miesięcznie na ośmioletniego synka. Magdalena wielkodusznie zostawiła Robertowi ich wspólny dom w Warszawie. W zamian za to Korzeniowski bez walki zgodził się ograniczyć spotkania z synkiem do kilku w miesiącu. Z tymi ustaleniami mają stawić się w sądzie, licząc na to, że uda się wszystko załatwić podczas jedej rozprawy.

bEibaUGS
bEibaUHm
KOMENTARZE
(139)
gość
2 lata temu
Sąd dostosował kwotę alimentów zgodnie z zarobkami ojca...
Gość
2 lata temu
Nie żal mi to ani żadnego faceta co zdradza a potem musi płacić alimenty,to jego obowiązek.
Gość
2 lata temu
Zamoczyl? To niech płaci.
bEibaUHn
Gość
2 lata temu
Dziecko nie może mieć gorszego standardu życia niż ojciec.
Gość
2 lata temu
Facet jest żenujący. Naprawdę żałosny typ.
Najnowsze komentarze (139)
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze 😆z dzieckiem nie brał rozwodu.A swoją drogą co tam Justyna ma w głowie ???? Zostawił jedną potem drugą zostawi i Ją,podstarzały lowvelas Drugi Kret😀😀😀
Gość
2 lata temu
Noe rozumiem po co robisz człowieku kolejne dzieci kolejnym kobietom:- x na prawdę szczerze współczuję tym dzieciom.
Gość
2 lata temu
No to niebawem czwarte dziecko i trzeci rozwód. Do śmierci zdąży jeszcze ze trzy razy się rozwieść.
Gośćhh
2 lata temu
koordoople tak mają
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Zrobił to nich płaci Co to za facet który ciagle robi dziecko i skacze z kwiatka na kwiatek młodsza młodsza pfff na psa urok ![/cytat]Powiem tak i z tą młodszą nie będzie żył bo po latach euforii w nowym związku przejdą do rutyny i on znowu będzie szukał wrażeń z inną - tacy są faceci!!!!alfonsi!!!![/cytat]to już pielęgniarki będzie szukał
Gość
2 lata temu
Stara prawda:nikt nie zbuduje szczęscia,na nieszczęściu innych.Tej Pani mi nie zal wcale,ale dziecko musi zyc w takim luksusie jak ojciec.
Gość
2 lata temu
Ale skur....zostawil zone w momencie,w którym najbardziej potrzebowała jego wsparcia....
aa
2 lata temu
MASAKRA
bEibaUHf
gość
2 lata temu
Starzejący się i zamożni mężczyźni kupują młodość. Boją się upływającego czasu i swojego zmieniającego się z nim czasu. To jak ze starą łajbą, która po wielu sztormach nie może spokojnie dopłynąć do.... ostatniego portu.
ha
2 lata temu
Jedno warte drugiego. a ta pani co rozbiła pierwsze małżeństwo tego pana, sama przekonała się jak to dobrze i lekko być porzuconym.
Gość
2 lata temu
Wiedziałam że nie tylko ja potraktuje to jako zaproszenie 😂
gość
2 lata temu
Hura!
gość
2 lata temu
Ale jurny karakan “ szybko-chodny “.
gość
2 lata temu
Niesympatyczny gość,musi mieć cholernie dużo kompleksów,że tak często zmienia kobiety,wzrost krasnala robi swoje.
...
Następna strona
bEibaUHH