Piątek 01.03.2019 16:00

Ikona wybiegu Naomi Campbell wydzwania do kochanka, opuszczając francuski hotel

modapudelek Naomi Campbell Liam Payne

Ikona wybiegu Naomi Campbell wydzwania do kochanka, opuszczając francuski hotelHistoria życia Naomi Campbell to niemalże gotowy materiał na przejmujący film akcji. Pochodząca z biednego, południowego Londynu Brytyjka w bardzo młodym wieku zaczęła pracę w branży modelingu, gdzie szybko dała się poznać jako jedna z najbardziej wyszczekanych i walecznych osobistości, które kiedykolwiek znalazły się na kartach biblii mody. Żeby podliczyć jej sławnych kochanków, potrzebna byłaby osobna tabela w Excelu, a na jej udział w procesie dotyczącym obrotu afrykańskimi "krwawymi diamentami" patrzył cały świat. Swego czasu modelka dała się poznać również jako mało wyrozumiała szefowa, kiedy to została pozwana przez swoją asystentkę, za rzucanie w nią telefonem komórkowym.

Zobacz: Naomi Campbell w złym humorze kroczy przez lotnisko. Pokłóciła się z chłopakiem

W ostatni czwartek ikona wybiegu została przyłapana pod hotelem Dorchester w Paryżu, w trakcie francuskiego tygodnia mody. Modelka miała na sobie garniturowe spodnie w brązowo-niebieskie pasy, korespondujący z nimi płaszcz oraz dopasowany top z brązowej skóry. Całość dopełniała zielona torebka z wytłaczanym krokodylim wzorem i masywne okulary przeciwsłoneczne. Naomi była tak zajęta rozmową na telefonie, że przed deszczem musiał chronić ją oddany ochroniarz.

Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda pogrążona była w dyskusji z Liamem Paynem, byłym członkiem One Direction oraz ekschłopakiem Cheryl Cole, z którą doczekał się nawet dziecka. Campbell podobno nawet spędziła z piosenkarzem walentynki w Nowym Jorku. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Brytyjczyk jest niemal o połowę młodszy od legendy świata mody. Według dziennika The Sun, Payne jest zakochany w Naomi po uszy, ta jednak ostrzegła go, żeby "zbyt się do niej nie przylepiał". 48-latka nie jest podobno gotowa obecnie na nic więcej niż przelotny romans.

Myślicie, że uda im się zbudować stały związek, czy One Directioner stanie się jedynie kolejną zabawką słynnej kuguarzycy?
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (62)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62
Odpowiedz
17 1
zgłoś
gość 01.03.2019 16:04
Powazna wiadomosc!
Odpowiedz
243 4
zgłoś
Gość 01.03.2019 16:04
Tak, a Wy macie jej spis połączeń i wiecie, że akurat z nim rozmawia XD
Odpowiedz
119 5
zgłoś
gość 01.03.2019 16:04
A Pudel niby skad wie, ze do kochanka dzwonila?
Odpowiedz
26 33
zgłoś
gość 01.03.2019 16:04
nie rozumiem jej fenomenu
Odpowiedz
156 15
zgłoś
gość 01.03.2019 16:05
Chyba duszę diabłu sprzedała, bo nic się nie starzeje ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62