Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel M. usłyszał wyrok. NIE PÓJDZIE DO WIĘZIENIA

81
Podziel się

"Jeśli złamie wyrok sądu i usiądzie za kierownicą, dopuści się przestępstwa, za które grozi mu od trzech miesięcy do nawet pięciu lat więzienia" - ostrzega rzecznik Sądu Okręgowego w Suwałkach.

Daniel M. usłyszał wyrok. NIE PÓJDZIE DO WIĘZIENIA
bDogmNSJ

Daniel M., jedyny syn "króla disco polo" przez wiele lat żył w poczuciu bezkarności, które dawało mu przekonania, że w razie czego olśni policjantów i sąd sławą swojego taty. I rzeczywiście, kiedy w 2017 został zatrzymany za napaść na białostockich policjantów, podczas której groził policjantce gwałtem, sąd uznał, że nic takiego strasznego znowuż się nie stało i warunkowo umorzył postępowanie, wyznaczając Danielowi dwuletni okres próbny.

Po miłym procesie i korzystnym dla siebie wyroku Daniel już tylko się rozkręcał. W maju zeszłego roku wszczął awanturę w domu przyszłych teściów, dokąd udał się swoim szykownym białym porsche. Był w tak kiepskim humorze, że państwo G. musieli wezwać na pomoc policjantów. Ich przybycie wprawiło Daniela M. w jeszcze gorszy nastrój, bo nie przepada za policjantami, a ci jeszcze znaleźli przy nim marihuanę.

bDogmNSL

Podobnego znaleziska dokonali funkcjonariusze, wezwani do awantury domowej w przeddzień sylwestra, gdy Daniel, najwyraźniej znów w kiepskim nastroju, miotał groźbami karalnymi w kierunku ciężarnej żony oraz sąsiadów. Gdy wezwani przez Danutę Martyniuk policjanci znów znaleźli przy Danielu marihuanę, szedł w zaparte, że ktoś mu ją podrzucił.

W sprawie tamtych dwóch awantur postępowanie nadal się toczy. Na razie zapadł wyrok w sprawie jeszcze jednego wykroczenia, które młody M. popełnił w międzyczasie. Chodzi o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Daniel został zatrzymany przez patrol policji w lutym zeszłego roku w okolicach miejscowości Sztabin za przekroczenie prędkości. W trakcie kontroli trzeźwości wyszło na jaw, że ma 0,78 promila w wydychanym powietrzu.

W lipcu stanął przed sądem w Augustowie i usłyszał trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak wiadomo z perspektywy czasu, nie przejął się wyrokiem, który zresztą od razu zakwestionował.

bDogmNSR

Pechowo dla Daniel M. czwartkowa rozprawa apelacyjna w Sądzie Okręgowym w Suwałkach zakończyła się podtrzymaniem wyroku. Oskarżony nie pojawił się w sądzie. Może nie miał jak dojechać?

Sędzia odrzucił wniosek obrońcy o wyznaczenie innego terminu i wlepił Danielowi M. trzyletni zakaz prowadzenia auta oraz 5 tysięcy złotych grzywny, bez możliwości odwołania.

Jeśli złamie wyrok sądu i usiądzie za kierownicą, dopuści się przestępstwa, za które grozi mu od trzech miesięcy do nawet pięciu lat więzienia - wyjaśnia w Super Expressie rzecznik Sądu Okręgowego w Suwałkach, sędzia Marcin Walczak.

No to teraz jeszcze dwa wyroki za awantury domowe i młody M. zacznie wychodzić na prostą...

bDogmNSS
bDogmNST
bDogmNTm
KOMENTARZE
(81)
gość
2 lata temu
Celebryci , osobe sławne nie idą do więzienia tylko Grażyny i Janusze przeciętny Kowalski
TGość
2 lata temu
Z zawodu syn 🍩🍩🍩😇😇😇🔥🔥🔥
Gość
2 lata temu
Tylko? Żart jakiś
bDogmNTn
Gość
2 lata temu
Kowalski juz dawno by siedział.
gość
2 lata temu
Roboty publiczne,bo pieniądze nie mają dla niego żadnej wartości. Tata zapłaci i po sprawie.
Najnowsze komentarze (81)
Gość
2 lata temu
Na instastory mowil dzis ze z pol roku bedzie wozony...
Gość
2 lata temu
Obleśny koleś.
gość
2 lata temu
Ten synuś wygląda jak jakiś żul.Dziewczyno/zono tego pana/ gdzie ty miałaś oczy żeby się za nim oglądać.
gość
2 lata temu
bo więzienia są dla szaraczków nie dla bogatych, rozpuszczonych synalków
Gość
2 lata temu
Szkoda. Jakby ojciec nie miał kasy, to już by zapewne siedział.
Ann
2 lata temu
Poczekają az kogoś zabije?
Gość
2 lata temu
Jaki ten facet jest obleśny i p******y. Fujjj
Gość
2 lata temu
Gościu stacza się po równi pochyłej!
bDogmNTf
Gość
2 lata temu
On stoczy się na dno!
Gość
2 lata temu
Daniel M. Danuta Martyniuk A pudelek myśli, że nikt nie pozna nazwiska.
Gość
2 lata temu
Ciekawe, kto to bronił? Pan Dubois?
gość
2 lata temu
dałbym mu
gość
2 lata temu
on mi się podoba
Dobrze ze ma
2 lata temu
chociaż zakaz prowadzenia samochodu bo ta grzywna jak na bogacza to strasznie śmieszna
...
Następna strona
bDogmNTH