Niedziela 10.03.2019 09:00

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!

Meghan Markle Amy Pickerill

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, media pilnie śledzą każdy jej krok. Była amerykańska aktorka u boku brytyjskiego arystokraty całkowicie zmieniła wizerunek. Stoi za tym oczywiście sztab stylistów, ekspertów od PR-u i doradców z zakresu dobrych manier. Z miłośniczki kusych sukienek księżna przeistoczyła się w elegancką damę, a nawet zaczęła już mówić z brytyjskim akcentem (!).

Krążą jednak plotki, że z pozoru miła i dystyngowana Meghan ma bardzo trudny charakter, z którym mało kto jest w stanie wytrzymać. O jej zachciankach i wygórowanych wymaganiach pisano jeszcze przed ślubem, który odbył się w zeszłym roku. Z kolei po zajściu w ciążę księżna zażyczyła sobie zatrudnienia duli, która ma ją przygotować do porodu, a także wspierać w jego trakcie.

Zobacz: Meghan Markle zatrudniła specjalną "ciążową asystentkę"? "Będzie dla niej wsparciem psychicznym i emocjonalnym podczas porodu"

Sporo też mówi się o asystentkach Meghan, które jedna po drugiej odchodzą z pracy. Najpierw rezygnację złożyła Gina Nelthorpe-Cowne, a później Melissa Touabti, która przyszła na jej miejsce i odegrała ważną rolę w przygotowaniach do ślubu. Ponoć kobieta została doprowadzona przez księżną do płaczu.

Jej praca odbywała się pod wielką presją i ostatecznie to było dla niej za dużo. Meghan postawiła przed nią wiele żądań, że skończyło się tym, że doprowadziła Melissę do łez - donosi Mirror.

Stanowisko po Melissie objęła Amy Pickerill, ale i ona długo nie wytrzymała z kapryśną księżną. Jak podaje Daily Mail, właśnie złożyła wymówienie.

Amy odchodzi - potwierdza źródło związane z rodziną królewską. To bardzo smutne dla całego personelu, ponieważ jest bardzo lubianym członkiem ekipy pracującej dla Meghan.

Amy odegrała ważną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku Markle. To właśnie ona inicjowała projekty charytatywne, w które angażowała się księżna, jak choćby opublikowanie książki kucharskiej poszkodowanych w pożarze wieżowca Grenfell Tower.

Pickerill zostanie jeszcze z Maghan do czasu przeprowadzki pary księżęcej do Frogmore Cottage i przyjścia na świat "royal baby". Potem księżna będzie musiała sobie poszukać nowej pracownicy. Znalezienie kolejnej asystentki może nie być łatwe, bo musi to być zaufana osoba z odpowiednim doświadczeniem. Jak się okazuje, chyba również z nerwami ze stali...

Zobacz też: Meghan Markle straci kolejną asystentkę! "Nie jest tajemnicą, że księżna jest trudna we współpracy"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (225)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 225
Odpowiedz
1097 69
zgłoś
Gość 10.03.2019 09:14
Harry coś Ty wprowadził do rodziny królewskiej...
Odpowiedz
1200 31
zgłoś
gość 10.03.2019 09:14
Szkoda życia na pracę u toksycznych ludzi. Wiem po sobie. :)
Odpowiedz
30 16
zgłoś
Gość 10.03.2019 09:15
Taka robota
Odpowiedz
70 12
zgłoś
gość 10.03.2019 09:15
zolza
Odpowiedz
63 10
zgłoś
Gość 10.03.2019 09:15
Szokujące i przykre..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 225