Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!

157
Podziel się

Amy Pickerill wytrzymała z księżną zaledwie kilka miesięcy. Plotki o trudnym charakterze byłej aktorki są jednak prawdziwe?

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!
bCxSoKMl

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, media pilnie śledzą każdy jej krok. Była amerykańska aktorka u boku brytyjskiego arystokraty całkowicie zmieniła wizerunek. Stoi za tym oczywiście sztab stylistów, ekspertów od PR-u i doradców z zakresu dobrych manier. Z miłośniczki kusych sukienek księżna przeistoczyła się w elegancką damę, a nawet zaczęła już mówić z brytyjskim akcentem (!).

Krążą jednak plotki, że z pozoru miła i dystyngowana Meghan ma bardzo trudny charakter, z którym mało kto jest w stanie wytrzymać. O jej zachciankach i wygórowanych wymaganiach pisano jeszcze przed ślubem, który odbył się w zeszłym roku. Z kolei po zajściu w ciążę księżna zażyczyła sobie zatrudnienia duli, która ma ją przygotować do porodu, a także wspierać w jego trakcie.

bCxSoKMn

Sporo też mówi się o asystentkach Meghan, które jedna po drugiej odchodzą z pracy. Najpierw rezygnację złożyła Gina Nelthorpe-Cowne, a później Melissa Touabti, która przyszła na jej miejsce i odegrała ważną rolę w przygotowaniach do ślubu. Ponoć kobieta została doprowadzona przez księżną do płaczu.

Jej praca odbywała się pod wielką presją i ostatecznie to było dla niej za dużo. Meghan postawiła przed nią wiele żądań, że skończyło się tym, że doprowadziła Melissę do łez - donosi Mirror.

Stanowisko po Melissie objęła Amy Pickerill, ale i ona długo nie wytrzymała z kapryśną księżną. Jak podaje Daily Mail, właśnie złożyła wymówienie.

bCxSoKMt

Amy odchodzi - potwierdza źródło związane z rodziną królewską. To bardzo smutne dla całego personelu, ponieważ jest bardzo lubianym członkiem ekipy pracującej dla Meghan.

Amy odegrała ważną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku Markle. To właśnie ona inicjowała projekty charytatywne, w które angażowała się księżna, jak choćby opublikowanie książki kucharskiej poszkodowanych w pożarze wieżowca Grenfell Tower.

Pickerill zostanie jeszcze z Maghan do czasu przeprowadzki pary księżęcej do Frogmore Cottage i przyjścia na świat "royal baby". Potem księżna będzie musiała sobie poszukać nowej pracownicy. Znalezienie kolejnej asystentki może nie być łatwe, bo musi to być zaufana osoba z odpowiednim doświadczeniem. Jak się okazuje, chyba również z nerwami ze stali...

bCxSoKMu
bCxSoKMv
bCxSoKMO
KOMENTARZE
(157)
gość
rok temu
Szkoda życia na pracę u toksycznych ludzi. Wiem po sobie. :)
Gość
rok temu
Harry coś Ty wprowadził do rodziny królewskiej...
Gość
rok temu
Zachłysnęła się królewskim życiem i zapomniała, jak to jest być zwykłym człowiekiem. Bardzo smutne
bCxSoKMP
Gość
rok temu
akroteczce się w ... poprzewracało
Gość
rok temu
Meghan, a raczej Rachel, stanowisko asystentki pomyliło się z rolą służącej niewolnicy. Jej się chyba wydaje, że rodzina królewska jest obsługiwana jak w dawnych czasach przez służących, którzy byli traktowani gorzej niż królewskie psy. To nie te czasy, Rachel....
Najnowsze komentarze (157)
Czarny-cki
rok temu
Harlem wyłazi. Hej Jo
Jan
rok temu
Ja mógłbym być jej asystentem. Na pewno byśmy się dogadali ;)
gość
rok temu
panna z nizin dorwała się do kasy i władzy i słoma z butów zaczyna wyłazic; genów się nie oszuka
Gość
rok temu
Mobbing to wymowka leniwych pracownikow,ktorzy chcieliby kase za nic!
Gość Kasia
rok temu
I w co tu wierzyć ? Nikt tak na prawdę nie wie jak jest w rzeczywistości.
gość
rok temu
Chyba do d.....te wszystkie asystentki, skoro na cały ten hejt nic nie pomogły...
gość
rok temu
Najgorzej dopuscic czarnego do wladzy
Gość
rok temu
A moze odchodzi z innego np prywatnego powodu?
bCxSoKMH
gość
rok temu
Nie wiadomo jak naprawdę jest , kreowanie opini kiedy tak naprawdę się nic nie wie ,jest krzwdzace !
Gość
rok temu
Nie cierpię tej baby! Widać wyrachowanie na twarzy. Niech urodzi i spada. Czy ona czyta to co się o niej pisze? Może wtedy wyciągnęłaby wnioski ...
gość
rok temu
Meghan ma charakter ojczulka pijaka.
gość
rok temu
Meghan ma charakter ojczulka pijaka.
gość
rok temu
Szczucia nigdy dość, prawda PUDEL !?
Gość
rok temu
Przestancie ja hejtowac
...
Następna strona
bCxSoKNj