Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!

157
Podziel się

Amy Pickerill wytrzymała z księżną zaledwie kilka miesięcy. Plotki o trudnym charakterze byłej aktorki są jednak prawdziwe?

Kolejna asystentka Meghan Markle ODCHODZI Z PRACY!
bDgQXJnV

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, media pilnie śledzą każdy jej krok. Była amerykańska aktorka u boku brytyjskiego arystokraty całkowicie zmieniła wizerunek. Stoi za tym oczywiście sztab stylistów, ekspertów od PR-u i doradców z zakresu dobrych manier. Z miłośniczki kusych sukienek księżna przeistoczyła się w elegancką damę, a nawet zaczęła już mówić z brytyjskim akcentem (!).

Krążą jednak plotki, że z pozoru miła i dystyngowana Meghan ma bardzo trudny charakter, z którym mało kto jest w stanie wytrzymać. O jej zachciankach i wygórowanych wymaganiach pisano jeszcze przed ślubem, który odbył się w zeszłym roku. Z kolei po zajściu w ciążę księżna zażyczyła sobie zatrudnienia duli, która ma ją przygotować do porodu, a także wspierać w jego trakcie.

bDgQXJnX

Sporo też mówi się o asystentkach Meghan, które jedna po drugiej odchodzą z pracy. Najpierw rezygnację złożyła Gina Nelthorpe-Cowne, a później Melissa Touabti, która przyszła na jej miejsce i odegrała ważną rolę w przygotowaniach do ślubu. Ponoć kobieta została doprowadzona przez księżną do płaczu.

Jej praca odbywała się pod wielką presją i ostatecznie to było dla niej za dużo. Meghan postawiła przed nią wiele żądań, że skończyło się tym, że doprowadziła Melissę do łez - donosi Mirror.

Stanowisko po Melissie objęła Amy Pickerill, ale i ona długo nie wytrzymała z kapryśną księżną. Jak podaje Daily Mail, właśnie złożyła wymówienie.

bDgQXJod

Amy odchodzi - potwierdza źródło związane z rodziną królewską. To bardzo smutne dla całego personelu, ponieważ jest bardzo lubianym członkiem ekipy pracującej dla Meghan.

Amy odegrała ważną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku Markle. To właśnie ona inicjowała projekty charytatywne, w które angażowała się księżna, jak choćby opublikowanie książki kucharskiej poszkodowanych w pożarze wieżowca Grenfell Tower.

Pickerill zostanie jeszcze z Maghan do czasu przeprowadzki pary księżęcej do Frogmore Cottage i przyjścia na świat "royal baby". Potem księżna będzie musiała sobie poszukać nowej pracownicy. Znalezienie kolejnej asystentki może nie być łatwe, bo musi to być zaufana osoba z odpowiednim doświadczeniem. Jak się okazuje, chyba również z nerwami ze stali...

bDgQXJoe
bDgQXJof
bDgQXJoy
KOMENTARZE
(157)
gość
2 lata temu
Szkoda życia na pracę u toksycznych ludzi. Wiem po sobie. :)
Gość
2 lata temu
Harry coś Ty wprowadził do rodziny królewskiej...
Gość
2 lata temu
Zachłysnęła się królewskim życiem i zapomniała, jak to jest być zwykłym człowiekiem. Bardzo smutne
bDgQXJoz
Gość
2 lata temu
akroteczce się w ... poprzewracało
Gość
2 lata temu
Meghan, a raczej Rachel, stanowisko asystentki pomyliło się z rolą służącej niewolnicy. Jej się chyba wydaje, że rodzina królewska jest obsługiwana jak w dawnych czasach przez służących, którzy byli traktowani gorzej niż królewskie psy. To nie te czasy, Rachel....
Najnowsze komentarze (157)
Czarny-cki
2 lata temu
Harlem wyłazi. Hej Jo
Jan
2 lata temu
Ja mógłbym być jej asystentem. Na pewno byśmy się dogadali ;)
gość
2 lata temu
panna z nizin dorwała się do kasy i władzy i słoma z butów zaczyna wyłazic; genów się nie oszuka
Gość
2 lata temu
Mobbing to wymowka leniwych pracownikow,ktorzy chcieliby kase za nic!
Gość Kasia
2 lata temu
I w co tu wierzyć ? Nikt tak na prawdę nie wie jak jest w rzeczywistości.
gość
2 lata temu
Chyba do d.....te wszystkie asystentki, skoro na cały ten hejt nic nie pomogły...
gość
2 lata temu
Najgorzej dopuscic czarnego do wladzy
Gość
2 lata temu
A moze odchodzi z innego np prywatnego powodu?
bDgQXJor
gość
2 lata temu
Nie wiadomo jak naprawdę jest , kreowanie opini kiedy tak naprawdę się nic nie wie ,jest krzwdzace !
Gość
2 lata temu
Nie cierpię tej baby! Widać wyrachowanie na twarzy. Niech urodzi i spada. Czy ona czyta to co się o niej pisze? Może wtedy wyciągnęłaby wnioski ...
gość
2 lata temu
Meghan ma charakter ojczulka pijaka.
gość
2 lata temu
Meghan ma charakter ojczulka pijaka.
gość
2 lata temu
Szczucia nigdy dość, prawda PUDEL !?
Gość
2 lata temu
Przestancie ja hejtowac
...
Następna strona
bDgQXJoT