Jest zwiastun filmu Sekielskiego! "To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie"(WIDEO)

116
Podziel się

Premiera "Tylko nie mów nikomu" odbędzie się 11 maja.

Jest zwiastun filmu Sekielskiego! "To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie"(WIDEO)

Wygląda na to, że mimo wieloletnich prób zamiatania pod dywan problemu pedofilii, polski Kościół będzie musiał zmierzyć się z narastającą falą oskarzeń i kolejnymi zarzutami dotyczącymi księży nadużywających swojej władzy. Zresztą sygnały dotyczące walki z tym problemem płyną już z całego świata:

Na polskim gruncie aktualne istotny jest temat zarzutów o pedofilię dotyczących prałata Jankowskiego. Niektórzy przedstawiciele kleru próbują "bronić" sprawy twierdząc, że zarzuty są elementem nagonki na środowisko katolickie, jednak coraz trudniej przychodzi im tłumaczyć się w prawdziwej lawinie oskarżeń:

W sieci pojawił się zwiastun filmu realizowanego przez Tomasza Sekielskiego i jego brata pod tytułem Tylko nie mów nikomu. Obraz poświęcony pedofilii w polskim kościele ma pojawić się w serwisie YouTube. Film będzie można obejrzeć za darmo.

Ten film powstaje dzięki Waszej pomocy. Blisko 2500 osób współfinansowało tę bardzo trudną produkcję. To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie - napisał na Facebooku Sekielski.

Zobaczcie zwiastun.

KOMENTARZE
(116)
gość
11 miesięcy temu
Zdolny Sekielski jest diabelnie więc mam nadzieje że film będzie bardzo dobry.
Gość
11 miesięcy temu
I bardzo dobrze! Mają wiele za uszami, niech w końcu coś z tym zrobią!
Gość
11 miesięcy temu
Dziś 96 urodziny obchodzi wspaniały aktor Emil Karewicz proszę napiszcie o tym.wszystkiego najlepszego dla pana Emila 🎁
Gość
11 miesięcy temu
Ciekawe czy ci sami ludzie którzy przestali słuchać Jacksona po Leaving Neverland przestaną chodzić do kościoła po jego filmie
Gość
11 miesięcy temu
Czekamy! A te sektę ksiezowską czas rozliczyć.
Najnowsze komentarze (116)
Gość
11 miesięcy temu
Na pewno przyjemność ja ha ha dobre
gość
11 miesięcy temu
to będzie hit
gość
11 miesięcy temu
Mroczne czasy nadchodzą dla kościółka!
gość
11 miesięcy temu
A jenak cenzura działa?Nie wszystkie głosy i komentarze sie POdobają cezorowi na tym portaliku
gość
11 miesięcy temu
Ciekią mnie sponsorzy? Przełom?Żarty? Niezależne dziennikarstwo siekierskiego? Kolejne żarty.
gość
11 miesięcy temu
przecież Tomek nie jest niezależny :D sponsoruje go lgbt, ej pudel co wy?
Gość
11 miesięcy temu
Nie moge sie doczekac
Gość
11 miesięcy temu
Tak diabelnie na pewno .
Gość
11 miesięcy temu
Wielu z księży najlepiej potrafi zastraszać, znam z autopsji. Nie chodzi mi o molestowanie, ale o sakramenty, ślub np., i pochówek. W głowie się nie miesci, jak daleko daleko ich słowa i czyny są od nauczania Chrystusa i jak daleko to wszystko zabrnęło.
Gość
11 miesięcy temu
Dzisiejszy kościół nie ma nic wspólnego z miłosierdziem, ubóstwem, pomocą wiernym, posluga i innymi rzeczami jakie są zapisane w biblii. Może nieliczni księża wciąż mają wiarę w sercu, ale reszta to osoby myślące o sobie, które głoszą kazania o złu na świecie, a tymczasem to zło mieszka w wielu domach bozych i wciąż jest ukrywane przez tych, którzy powinni być bezpieczna przystanią dla cierpiacych.
gość
11 miesięcy temu
Za wypuszczanie takich filmów cierpią niewinne osoby z takimi samymi nazwiskami co oni, a co się jest winnym za to samo nazwisko, tępcie księży w czarnych kiecach ale nie prostych ludzi takich jak wy, którzy się urodzili z takim samym nazwiskiem ale z samym księdzem i ich poczynaniami nie mają nic wspólnego, takie filmy to fabryka pięniędzy dla tych, którzy je tworzą, tania sensacja a w skutkach może to być tragiczna bo odbija się na prostych niewinnych ludziach, którzy próbują przeżyć za 1600 zł miesięcznie, a taki ksiądz niezależnie o co byłby oskarżony będzie żył w bogactwie do końca życia i tak i tak
Gość
11 miesięcy temu
Dobrze ze sie wzial za ten temat
gość
11 miesięcy temu
Witam, tępcie tych zwyrodnialców w czarnych kiecach ale ludzi co noszą to samo nazwisko co oni zostawcie w spokoju, źle że powstają takie filmy bo za błędy księży, którzy i tak do końca życia będą żyć w luksusie, płacą ludzie z młodego pokolenia, jestem zmuszona wyjechać za granicę, gdyż na rozmowach kwalifikacyjnych o pracę i nawet od prowadzących na uczelni słyszę tylko sugestie dotyczące nazwiska tak jakbym to ja kogoś molestowała, za czyny czyjeś, których ja nie popełniłam, wasz hejt przelewa się na prostych niewinnych ludzi, którzy pracują w różnych branżach i starają przeżyć za 1600 zł tak samo jak wy.
gość
11 miesięcy temu
Będziemy oglądać !
...
Następna strona