Sara Boruc pokazała ciążowy brzuch. Zdradziła też, kiedy rodzi

148
Podziel się

"Magia" - pisze szczęśliwa żona Artura. Słodkie?

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuch. Zdradziła też, kiedy rodzi

Sara Boruc jest jedną z tych WAG, u której wszystko układa się pomyślnie. Celebrytka znana przede wszystkim z bycia żoną bramkarza nie ukrywa, że gdyby nie rola partnerki Artura, prawdopodobnie nikt by o niej nie usłyszał. Za zdystansowane podejście do drażliwego dla wielu WAGs statusu zyskuje sympatię swoich obserwatorek.

W wigilię Bożego Narodzenia Sara ujawniła, że jest w ciąży. Para dosyć szybko przyznała też, że oczekuje syna: Sara Boruc zdradziła płeć dziecka!

W weekend Sara postanowiła zafundować fanom kolejną niespodziankę i pokazała spory ciążowy brzuch. Zapytana przez internautkę o termin rozwiązania przyznała, że w ciąży będzie jeszcze przez sześć tygodni.

Nasze wieczory... całujemy Nono i rozmawiamy z Nim - reaguje jakby nas rozumiał! A Wy, rozmawialiście z dzidziusiem w brzuchu? Magia - napisała Sara.

Myślicie, że Nono to imię dla malucha?

KOMENTARZE
(148)
Gość
rok temu
A co z 1 dzidziusiem boruca? Tez z nim rozmawia choc jest na tym swiecie?
gość
rok temu
To jest takie niesmaczne... Jak można coś takiego pokazywać publicznie?
bx84
rok temu
Co za czasy, wszystko na pokaz...
gość
rok temu
Większy tyłek niż brzuch 🤦🏼‍♀️
Gość
rok temu
Też jestem w ciąży, brzuch mam ładniejszy i kochającą rodzinę ale w życiu nie dodałbym publicznie foty jak mnie mąż czy syn caluja po brzuchu. Trochę prywatności ludzie...
Najnowsze komentarze (148)
gość
rok temu
W końcu normalna babka! Napisała brzuchem a nie brzuszkiem.
gość
rok temu
niema jak to nasze nadmuchane niy gwiazdy --nie potrafia zrobic normalnych zdjec tylko zawsze z czyms na wieszchu -zadnej prywatnosci i szacunku do siebie--tylko aby cos tam o nich pisano
gość
rok temu
ulęgałek
Pindellina
rok temu
Niesmaczne jest publiczne obnażanie się z tego co najcenniejsze - uczuć i prywatności za pieniądze, które daje instagram. Działania takie wcześniej czy później odbiją się czkawką.
Gość
rok temu
I tu jest na góże czerwone okienko STOP HEJT jak tu same hejty zakopleksione babska zazdrosne piszą i jeszcze staroświeckie to jest polska nie ma solidarności między kobietami są właśnie takie wredne baby nawet w czasie ciąży kobiety czy bogata czy biedna zawsze obrywa jej się w tej Polsce za ciążę apeluje trochę kultury z tymi komentarzami to świadczy tylko o was żal
Gość
rok temu
Mało im.....
Mariola
rok temu
A ja jakoś nie mogę zajść w ciążę. Mój stary próbuje na okrągło, próbował i nasz sąsiad, był też znajomy męża z pracy i nic . Już nie wiwm co robić. Może ściągnę drużynę piłkarską i wtedy jakoś pójdzie .
Gość
rok temu
Ale dubsko to ma olbrzymie nisko dupna
Gość
rok temu
Psychiatra potrzebny.Natychmiast
Gość
rok temu
No córkę mam ale czy chora to się zobaczy ale teściowa chora odstąpię ci
Jolasia
rok temu
Jestem z natury osobą dociekliwa i chce zobaczyć narzędzie jakim zrobiono ten brzuch bo jako dziewica nie mam pojęcia
Gość
rok temu
A horom curke też masz? :D
Gość
rok temu
Kobito schowaj ten brzuch i módl się o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko co kogo obchodzi twój brzuch to niesmaczne i żenujące
gość
rok temu
Sara pozazdrościła Marinie i też musiała zajść w ciążę.
...
Następna strona