Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sebastian Fabijański marzy o związku bez zobowiązań. Z zamożną dziewczyną...

189
Podziel się

"Postanowił, że poszuka wśród modelek, bo nie dość, że są ładne, to także dobrze zarabiają"...

Sebastian Fabijański marzy o związku bez zobowiązań. Z zamożną dziewczyną...
bCPlitTp

Kariera Sabastiana Fabijańskiego nabrała tempa po roli psychopatycznego Cukra w filmie Patryka Vegi Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Mimo że zdaniem Antoniego Pawlickiego, Fabijański jest miernym aktorem bez talentu, to jednak za swoje kreacje u Vegi oraz w serialu Belfer, zebrał dobre recenzje.

Trudno się dziwić Pawlickiemu, że nie przepada za Sebastianem. To właśnie w nim nieszczęśliwie zakochała się trzy lata temu obecna żona Antka. Niestety, Agnieszkę Więdłochę spotkało przykre rozczarowanie. Podobno znajomi Seby ostrzegali ją, że jest tylko jeden człowiek, którego kocha z wzajemnością i jest nim on sam. Podobno Vega wybrał go do roli psychopaty właśnie dlatego, że dostrzegł w nim mroczne podobieństwo do Cukra...

bCPlitTr

Skończyło się tym, że Fabijański poświęcił się dla swojej kolejnej dziewczyny, Olgi Bołądź i zapisał się na psychoterapię.

Pierwsze efekty można poznać po tym, że Sebastian postanowił rozstać się zarówno z Bołądź, jak i z Vegą. Rozstanie z Patrykiem wyszło mu na dobre, bo po głównej roli w Kamerdynerze Filipa Bajona dołączył do grona aktorów uważanych za poważnych. W życiu prywatnym układa się ponoć nieco gorzej.

Sebastian stwierdził ostatnio, że nie chce jeszcze poważnego związku, w którym planuje się zakładanie rodziny, ale sam też już nie chce być - ujawnia znajomy aktora w rozmowie z Faktem. Teraz myśli o dziewczynie, z którą mógłby się dobrze bawić i miło spędzać czas. Postanowił, że poszuka wśród modelek. Bo nie dość, że są ładne, to także dobrze zarabiają. A on nie chce nikogo utrzymywać.

Prawda, że sprytnie?

bCPlitTx
bCPlitTS
KOMENTARZE
(189)
Gość
rok temu
A to lisek chytrusek. Szczwana bestyja.
gość
rok temu
Serio Sebek?haha
A
rok temu
Tak sprytne, jak wygląda na cwaniaczka. To okazuje się, że nim jest.
bCPlitTT
Gość
rok temu
Hahaha, ciekawe czy któraś na niego poleci
Gość
rok temu
Żeby mieć takie oczekiwania, trzeba samem mieć podobny poziom do zaoferowania :) a z tym może być u niego różnie
Najnowsze komentarze (189)
gość
rok temu
i ma racje..
Melyzyna
rok temu
Bardzo mierny aktor i człowiek zaufany w sobie. Niech w końcu zacznie krytycznie patrzeć na siebie. Szkoda wspaniałych kobiet które zranił dotychczas. Egocentryk i bufon
Gość
rok temu
A widział swoje odbicie w lustrze bo Adonisem to nie jest i wątpliwej inteligencji, ale dobrze mierzy modelka bedzie w sam raz.
Gość
rok temu
Bzydal bleeee i na dodatek z niefajnym charakterem, niezła kombinacja 😂
Gość
rok temu
Życzę mu strzały amora żeby go pozamiatała ❤️
gość
rok temu
Ale ma o sobie mniemanie ,a urody brak.
gość
rok temu
ma chłopak racje, dzisiaj jak poznajesz dziewuchę to musisz się liczyć z tym ze sponsorujesz jej wyjazd na wakacje za granice, te pieniądze można lepiej przeznaczyć na swój rozwój...
gość
rok temu
Juz wole Daniela Martyniuka
bCPlitTL
ana
rok temu
uwazaj, bo im bogatsza tym latwiej syfa zlapac hahahahahaha
gość
rok temu
przynajmniej szczerze napisał, że chce być utrzymankiem. No cóż jak nic się nie umie to trzeba zarobić ciałem.
Gość
rok temu
Nie mogę na niego patrzeć
Gość
rok temu
Jakby się uwiesila na nim jakaś nikomu nie znana ładna malolata powiedIelibysc że znalazła lala sponsora. Ale jak facet stwierdza że nie chce nikogo utrzymywać, to jest sknera. A to równouprawnienie, na które się godze. Mój mąż też mnie nie utrzymuje. Razem pracujemy na dom i dziecko, ale. Też razem gotujemy, sprzątamy i zajmujemy się dzieckiem. To bardzo pozytywne zjawisko.
Gość
rok temu
Rude wredne zawsze się to sprawdza
gość
rok temu
adopcja Sebatiana czyli luksusowa wersja Ferdka z kipskich jestv jakas chetna ?
...
Następna strona
bCPlitUn