Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Kulig znów zagra u Smarzowskiego? "Są już po wstępnych rozmowach"

80
Podziel się

Reżyser ma nadzieję, że międzynarodowa sława Joanny przyciągnie sponsorów. "Potrzebuje dwóch milionów na zrobienie tego filmu".

Joanna Kulig znów zagra u Smarzowskiego? "Są już po wstępnych rozmowach"
bCzvPclN

Wojciech Smarzowski postanowił wrócić po latach do filmu, który okazał się przełomowy w jego karierze. Od premiery Wesela mija 15 lat, jednak ten film ciągle jest zaliczany do najtrafniejszych, chociaż mało pochlebnych, obrazów polskiej prowincji.

Jedną z kluczowych ról reżyser postanowił powierzyć Joannie Kulig.

bCzvPclP

Spotkali się i polubili na planie filmu Kler, w którym Joanna zagrała gosposię sypiającą z księdzem. Było po drodze trochę zamieszania, bo aktorka nie była zachwycona zwiastunem filmu, w którym widać było nagą Kulig, siedzącą na łóżku przed rozebranym księdzem.

Joanna przebywała wtedy w Stanach Zjednoczonych, ale szybko doprowadziła do tego, że jej piersi zniknęły ze zwiastuna. Na szczęście aktorka rozumiała, że decyzję o ich pokazaniu w trailerze podjął dystrybutor, a nie reżyser, więc nie położyło się to cieniem na jej relacjach z Wojtkiem.

Obecnie Kulig jest zasypywana propozycjami z zagranicy, ale obiecała, że dla Smarzowskiego znajdzie czas.

Są już po wstępnych rozmowach - potwierdza osoba związana z produkcją, Smarzowski potrzebuje dwóch milionów na zrobienie tego filmu. Wie, że jak Asia w nim zagra, łatwiej będzie mu znaleźć sponsorów.

bCzvPclV

_

bCzvPclW

_

bCzvPcmq
KOMENTARZE
(80)
Gość
rok temu
Świetnie! W końcu na pudlu ktoś znany ze swojego talentu 👌👌👌
Gość
rok temu
Niech korzysta ze swoich 5 minut, należy jej się 📣
Gość
rok temu
Dobry reżyser chce współpracować na dobrą aktorką w tym nie ma nic dziwnego!
bCzvPcmr
Gość
rok temu
Super
Gość
rok temu
Miedzynarodowa slawa ? No ktos odlecial !
Najnowsze komentarze (80)
gość
rok temu
brzydka kobieta
Gość
rok temu
Nie rozumiem fenomenu tej kobiety
gośćXD
rok temu
Tak głośno było o serialu Hanna że zagrała tam kilka minut w 1. odcinku i umarła, ale już nikt nie pisał że w następnych odcinkach też się pokazywała! Oby zrobiła duża karierę!
Gość
rok temu
Aśka nie zagra tylko znowu pokaże :)
gość
rok temu
o będą cycki, przepraszam, talent.
gość
rok temu
Przereklamowana panienka !!!!! Talent nie większy od innych znanych i cenionych , taka moda nastała na nią , to w tym biznesie normalka ale nie ma to nic wspólnego z talentem !!!!!! To interes ale nie zawsze git ! Lepiej zrobi zajmując się dzieckiem niż wątpliwej jakości karierą !
gość
rok temu
Czy ona kiedyś grała u Smarzwskiego? A... gospodynie księdza,
Gość
rok temu
Jaki tupet?przecież to aktorka.musi odnaleźć się w każdej roli
bCzvPcmj
gość
rok temu
Nawet jeżeli to prawda to co z tego ?
Gość
rok temu
Bo z niego taki rezyser jak ze mnie primabalerina!!hihihihihi !!!
Gość
rok temu
Smarzowski to zero i ona teraz tez bedzie z***m!!!
gość
rok temu
Moim zdaniem "w zimnej wojnie" Pan Kot wymiótł wszystkich aktorów. Pani kulig to taka aktorka z TUPETEM - wieś tańczy i śpiewa
gość
rok temu
BEZTALENCIE I BRZYDOTA
Gość
rok temu
niestety to prawda. strasznie mnie to dziwi, bo jest ode mnie niewiele starsza, co oznacza, że wykształcenie musiała miec podobne.[/cytat]Rzecz w tym, że Hiszpański akcent daje szanse na ciekawe role - polski nie. Polacy nie mają lobby w hollywood, nie ma ciekawych polskich postaci, a reszta gra Rosjan choć to niepodobny akcent równie mało ciekawe role. Nie wychodzą poza to. Ona też nie wyjdzie jeśli nie zatrudni trenera akcentu. Sama znajomość angielskiego to za mało ABC zna angielski perfect, jest uważana (w Stanach) za piękność i miała dobre oceny po debiucie ale nic nie pomogło, nawet powiązanie z Collinem - akcent ją skreślił.
...
Następna strona
bCzvPcmL