Daniel M. jednak nie planuje rozwodu? "Wierzy, że rodzinę można uratować"

81 reakcji
0
0
81
Podziel się

"Nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew"

Daniel M. jednak nie planuje rozwodu? "Wierzy, że rodzinę można uratować"

Miniony rok okazał się wyjątkowo urozmaicony dla Daniela M. Syn gwiazdora disco polo żyjący dotąd w cieniu sławnego taty zadebiutował w mediach brawurową szarżą na dom swojej dziewiętnastoletniej dziewczyny w Russicicach w maju zeszłego roku. Do domu przyszłych teściów Daniel udał się swoim szykownym białym porsche, niestety na przybył na miejsce w tak kiepskim humorze, że państwo G. musieli wezwać na pomoc policjantów.

Ich przybycie wprawiło Daniela M. w jeszcze gorszy nastrój, bo nie przepada za policjantami. Dał temu wyraz rok wcześniej w Białymstoku, gdy groził funkcjonariuszce gwałtem, a jej kolegę ugryzł w palec.

Podczas awantury w rodzinnym domu Ewelinypolicjanci znaleźli przy Danielu marihuanę. Na szczęście, kiedy wyszło na jaw, że dziewiętnastolatka zdążyła zajść w ciążę ze swoim o dziesięć lat starszym chłopakiem, dawne niesnaski zeszły na dalszy plan w obliczu konieczności zachowania pozorów.

Na początku października w klimatycznym kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża w Grabówce pod Białymstokiem odbył się celebrowany przez kilku księży ślub młodego Martyniuka, po którym nastąpiło kameralne wesele na 250 osób.

Samo małżeństwo, niestety, rozczarowało młodego M, gdy zrozumiał, że obowiązki małżeńskie nie ograniczają się jedynie do liczenia zawartości ślubnych kopert.

Tak się przejął tym odkryciem, że urządził ciężarnej żonie awanturę, trzymając ją na mrozie przed drzwiami domu na dzień przed sylwestrem.
Funkcjonariuszy wezwała przerażona matka, Danuta Martyniuk. Przy Danielu znowu znaleziono narkotyki. Podczas przesłuchania twierdził, że ktoś mu je najwyraźniej podrzucił, a w Internecie zamieścił oskarżycielski wpis pod adresem Eweliny. Młody M. oskarża ją o to, że złapała go na dziecko, a poza tym jest nimfomanką. Wspominał nawet o rozwodzie, ale, jak ujawniła rzeczniczka sądu w Białymstoku w rozmowie z Faktem "nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami".

Znajom rodziny zapewnia, że Daniel M. nie planuje w najbliższym czasie składać pozwu.

Nie chce na razie rozwodu, bo wierzy, że ich rodzinę można uratować - ujawnia informator Faktu. A nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew.

Niewykluczone, że decyzja Daniela może mieć coś wspólnego z odkryciem, że na rodzinnej patologii da się zarobić. Jak niedawno ujawnili jego znajomi, chce nakręcić reality show o sobie.

Oszacował, że na swoim programie zarobiłby krocie, dzięki czemu nie musiałby zaciskać pasa - wyjaśnia informator Super Expressu. Jest rozrzutny, więc otrzymane od ojca pieniądze szybko znikają. Szuka więc sponsorów, którzy pomogliby mu w realizacji pomysłu.

_

_

81
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(81)
Gość
rok temu
Po takich jazdach, to ja bym na jej moejscu złożyła wniosek o przebadanie go w szpitalu psychiatrycznym... t**y burak bez honoru.
Gość
rok temu
Facet stara d..pa a mamusia mu buciki kupuje w galerii handlowej
gość
rok temu
Do roboty a nie reality show. A dziewczynie i dziecku serdecznie współczuję.
Gość
rok temu
Dlaczego piszecie o nim, kim on jest? Dajcie spokój
Gość
rok temu
Dajcie już z nim i jego perypetiami spokój nie jest wart uwagi tym bardziej że jest znany jedynie z tego iż jest synem gwiazdy disco polo. Niech się lepiej chłopczyk ogarnie i zajmnie rodzina czas dorosnac
Najnowsze komentarze (81)
Gość
rok temu
Takie nic gamoń na utrzymaniu rodzicow
lalal
rok temu
Błagam przlecież on jest nikim ..nic nie dokonał bezrobotny ,biedne dziecko i cała rodzina ,współczuje jego rodzicom
Gość
rok temu
Gjchj
Gość
rok temu
Ladies and gentlemen, takie rzeczy tylko w Polsce.
gość
rok temu
nie zlozy poswu bo boi sie zenka
gość
rok temu
Rodzinę zawsze można uratować, tylko najpierw, trzeba zmądrzeć!
Gość
rok temu
Kochana wierzę, wierzę w miłoooość
Gość
rok temu
Dziewczyno składaj pozew rozwodowy bo będzie na tobie i dziecku kasę trzepał w reality show.
Gość
rok temu
Ten gościu to ewidentny brak mózgu
gość
rok temu
Prymitywny facet
Gość
rok temu
Tam nie ma podstaw do rozwodu, bo tam małżeństwa nie było !!!! Dziewczyna powinna wystąpić o unieważnienie ze względu na niepoczytalność pana M.
gość
rok temu
pogodza se ,sa juz todzina,tylko zamykac drzwi przed nanuskami [ polknac klucz,
gość
rok temu
Jakie znaczenie maja słowa niezrównoważonego faceta
gość
rok temu
Niedorozwinięty
Pier
rok temu
Jabłko daleko od jabłoni nie spada!!!
gość
rok temu
Ta cala rodzina to totalne kabotynstwo,jedno bardziej porypane jak drugie.Temu swirowi to z pewnoscia jak byl baby zelazko spadlo na glowe.
gość
rok temu
niech idzie do big bradera, chlop wyglada na homo
gość
rok temu
niech idzie do big bradera , on jest wstretny niby ma tyle kasy a wyglada jak lump
Gość
rok temu
Ludzie są nie zmieniają tylko bardziej ukrywają drugą twarz...
Anka
rok temu
Rany boskie jaki to jest c****ł...
Gość
rok temu
nie piszcie juz o nim
Gość
rok temu
„ zadebiutował w mediach brawurową szarżą na dom swojej dziewiętnastoletniej dziewczyny w Russicicach w maju zeszłego roku. Do domu przyszłych teściów Daniel udał się swoim szykownym białym porsche, niestety na przybył na miejsce w tak kiepskim humorze, że państwo G. musieli wezwać na pomoc policjantów” szczam
Gość
rok temu
Ja prdl... Reality show. Niech zaprosi do niego M. Linkiewicz, to dopiero będzie para power pato
Gość
rok temu
Bekarty to wstyd, rozwód norma.