Czwartek 11.04.2019 15:30

Długie doczepy Karoliny Gilon lecą na festiwal Coachella (ZDJĘCIA)

Karolina Gilon Coachella

Producenci programu Top Model obiecywali, że jego uczestników wypromują na gwiazdy światowych wybiegów. Niestety, choć część zwycięzców i finalistów nadal próbuje swoich sił w branży, to większość zaprzestała podejmowania dalszych prób i lawiruje po obrzeżach show biznesu.

ZOBACZ: Zakochani zwycięzcy "Top Model" lansują się przed studiem TVN (ZDJĘCIA)

Na tle kolegów z programu, całkiem nieźle wypada Karolina Gilon. Choć 29-latce nie udało się wygrać piątej edycji Top Model, to chyba najlepiej wykorzystała szansę, jaką dał jej udział w show. Gilon nie tylko udało się na stałe zaczepić w TTV, siostrzanej stacji TVN-u, gdzie prowadzi program Druga Twarz, ale prężnie działa też w sieci jako influencerka.

Ta druga rola wymaga od Karoliny nieustannego przekonywania fanów, że jej życie jest pozbawione kłopotów i trosk. W tym z pewnością pomoże jej wyjazd na festiwal Coachella, nazywany "mekką influencerów". 

Przed wylotem do Kalifornii Gilon przyłapali paparazzi. Na warszawskim Okęciu zrobiła sobie spontaniczną sesję zdjęciową, wykorzystując do tego efektowną stylizację i górę walizek.

Zobaczcie, jak "pracuje" współczesna celebrytka. Polecielibyście z Karoliną na Coachellę?

 

« Poprzednie 1/16

Karolina Gilon wylatuje na Coachellę 2019

2Karolina Gilon wylatuje na Coachellę 2019

Fot. Pudelek Exclusive