Trwa ładowanie...
Przejdź na

Irena Dziedzic nie została otruta. Są wyniki sekcji

64
Podziel się:

"W toku śledztwa zlecono sekcję zwłok, która wykazała cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz zmiany chorobowe u pokrzywdzonej". - ujawnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

Irena Dziedzic nie została otruta. Są wyniki sekcji
bELdryuZ

12 stycznia ksiądz Andrzej Luter poinformował na Facebooku o śmierci legendarnej dziennikarki telewizyjnej Ireny Dziedzic. Jak się okazało, 93-letnia gwiazda telewizji zmarła dwa miesiące wcześniej, jednakpogrzeb opóźnił się, bo nie miał go kto zorganizować.

W tym czasie prokuratura szukała po całym kraju krewnych dziennikarki. Dopiero kiedy potwierdzono, że zmarła nie miała żadnych żyjących krewnych, zezwolono na zorganizowanie pochówku siostrom zakonnym z Lasek, które z dziennikarką umówiły się w tej sprawie jeszcze za jej życia.

bELdryvb

6 listopada zeszłego roku, czyli dużo wcześniej zanim informacja o śmierci legendy telewizji została podana do publicznej wiadomości, rozpoczęło się śledztwo, mające ustalić, czy nie doszło do przestępstwa. Jak ustaliła prokuratura, Dziedzic u schyłku życia podpisała tak zwaną odwróconą hipotekę. Polega ona na tym, że senior będący właścicielem mieszkania, które zajmuje, zrzeka się go na rzecz obcej osoby lub firmy w zamian za dożywotnią rentę i prawo użytkowania do końca życia mieszkania, które już formalnie nie jest jego własnością.

Jak ustaliła prokuratura, Irena Dziedzic podpisała umowę z mężczyzną., który w zamian za prawo własności do mieszkania na Saskiej Kępie, gdzie metr kwadratowy kosztuje ok. 10 tysięcy złotych, wypłacał dziennikarce 4,5 tysiąca złotych miesięcznej renty. Prokuratura postanowiła przyjrzeć się bliżej tej umowie.

Postępowanie nadal prowadzone jest w kierunku czynu polegającego na nieumyślnym spowodowaniu śmierci pani Dziedzic - wyjaśniał wtedy rzecznik prokuratury. Postępowanie prowadzone jest również w kierunku ewentualnych przestępstw przeciwko mieniu na szkodę wyżej wymienionej. Chodzi między innymi o zawarcie niekorzystnych umów cywilnoprawnyc.

Jak informuje Super Express, powołując się na informacje z prokuratury, przynajmniej jedno udało się już wyjaśnić.

bELdryvh

W toku śledztwa zlecono sekcję zwłok, która wykazała cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz zmiany chorobowe u pokrzywdzonej - ujawnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Z uzyskanej opinii z badań toksykologicznych wynika, że pokrzywdzona zażywała określone leki, jednak w celach medycznych i ilościach zalecanych przez lekarzy. Stężenia substancji we krwi nie miały wpływu na mechanizm śmierci pokrzywdzonej. Jednocześnie na tę chwilę nie ma podstaw do przyjęcia, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

_

bELdryvi

_

bELdryvC
KOMENTARZE
(64)
Gość
3 lata temu
Mozna jej nie lubic, ale uczciwie - nie sądzicie, ze Rozenek ma większe prawo wypowiadać sie na temat invitro (skoro sama przechodziła procedurę), niz księża czy bezdzietni politycy?
Gość
3 lata temu
Takie umowy w zamian za mieszkanie zawsze są ryzykowne !
Gość
3 lata temu
Przepraszam juz wiem-dziennikarka
bELdryvD
Gość
3 lata temu
Pokój duszy choć nie wiem kto to jest
margoś
3 lata temu
Niech odpoczywa w spokoju...
Najnowsze komentarze (64)
Monalisa
3 lata temu
Grunt to wiara w siebie. To zebys swoja wartość znala.i w nia wierzyla. Zebys najpierw pokochala siebie. Wtedy pokocha Cie ktos inny
gość
3 lata temu
93 lata i sprawdzali czy zmarła z przyczyn naturalnych czy nie? Zenada, mysleli ze bedzie zyła 200 lat?
gość
3 lata temu
bo chodzi o to, że biegaczka jest tylko jedna, a nauczycieli - cała masa. Więc koszty operacji nieporównywalnie większe.
gość
3 lata temu
ja myśle, ze to prowokacja.
Gość
3 lata temu
No wlasnie NIE. Koszty treningów, wyjazdów itp pokrywa osobno związek.
Tak mi zle
3 lata temu
Chodze na siłownię więc figure mam ok. Wlosy farbuje. Białe zęby nie gwarantują szczęścia,a moje są w porządku. Jestem wykształcona. Właśnie przez to że dobrze wyglądam(ale bez wulgarności) faceci chcą mnie traktować przedmiotowo . I tu jest problem.
Gość
3 lata temu
Ja na PiS nie głosowałem strajku nie popieram
gość
3 lata temu
ten wpis to żart czy jesteś taką debilką?? ;))
bELdryvv
gość
3 lata temu
no widać że nie rozumiesz..... Napisałam przecież jakich poznaje facetów.... Jeśli ciebie zadowala jakikolwiek, to masz łatwo.
gość
3 lata temu
Po 40 faceci są albo zajęci albo zasrani .Nie spotka wolnego , normalnego
gość
3 lata temu
Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Albo jest się osoba wiary albo stosujemy in vitro Tak jak z przystępowanie do komunii św przez rozwodników Każdy ma prawo wyboru
Gość
3 lata temu
brzydka i nudna jesteś taki o to sekret twej samotności.Ja wyglądam super ćwiczę odchudzam się zawsze A faceci lecą jak pszczoły do miodu.wez się za siebie i przestań nosić okulary ufarbuj włosy nos kozaki i sukienki latem A zima spódnica. zeby wybiel albo aparat nos.dzialaj brzydalu!!!
gość
3 lata temu
A ja nauczycielka moge dac konia za to doktrynozynowanie dzieci
Anna
3 lata temu
Nie chce byc zlosliwa niestety takowych facetow w tym wieku brak zostalo cwaniaczki nieroby pijoki brudasy kup sobie dobry wibratory u miska pluszowego poszukaj fajny has kolezanke i czes
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdrywo
bELdrywp
bELdrywq
bELdrywr
bELdryws
bELdryvX