Trwa ładowanie...
Przejdź na

Filip Chajzer kibicuje Łukaszowi z "Big Brothera": "Jest szalenie barwną postacią!"

180
Podziel się

Dziennikarz, który sam zaliczył w tych kwestiach parę wtop, uważa, że homoseksualny uczestnik show uczy Polaków tolerancji. Ma rację?

Filip Chajzer kibicuje Łukaszowi z "Big Brothera": "Jest szalenie barwną postacią!"
bCXEKdit

Kilka tygodni temu na antenę TVN po 18 latach powrócił Big Brother - kultowy reality show, który był pierwszym tego typu programem na świecie. Format opiera się na tym, że kilkunastu uczestników zamkniętych jest w wielkim domu pod czujnym okiem kamer. Aby zapewnić telewidzom rozrywkę, producenci co tydzień poddają domowników nowym zadaniom, które mają obnażyć ich "prawdziwą twarz".

Niestety najnowsza edycja nie powtórzyła sukcesu poprzednich. Nie brak głosów, że format się wyczerpał, a uczestnicy, którym odcięto dostęp do mediów społecznościowych, nie wiedzą, co ze sobą zrobić i są zwyczajnie nudni.

bCXEKdiv

Osobą, która wzbudza jeszcze jako takie emocje jest Łukasz Darłak - były chłopak Michała Witkowskiego, choć dziś już raczej nie pałają do siebie sympatią.

Łukasz już na początku programu wzbudził zainteresowanie, gdy wyznał, że jest homoseksualistą. Potem wdał się w konflikt z liderami grupy, a także buntował się przeciwko ustalanym zasadom, np. odmówił sprzątania. Darłak jest bardzo emocjonalny i bywa marudny, ale też na swój sposób uroczy. Nic dziwnego, że budzi skrajne emocje - jedni go uwielbiają, a inni nie mogą go znieść.

bCXEKdiB

Jak się okazuje, do grona zwolenników Łukasza należy Filip Chajzer, który prowadzi program Big Brother Nocą. Dziennikarz kibicuje uczestnikowi i uważa, że spełnia on w show ważną rolę.

Najbardziej lubię Łukasza. Uważam, że bardzo dużo wnosi do show. Jego postać uczy nas tolerancji. Podoba mi się, że on tam jest i mam nadzieje, że będzie jak najdłużej. Pokazuje nam, jak reagujemy na inność. Wszyscy jesteśmy różni i powinniśmy się szanować. On jest szalenie barwną postacią! - ocenił Filip.

Wygląda więc na to, że Chajzer wziął sobie do serca krytykę fanów, którzy wciąż pamiętają jego niewybredne komentarze pod adresem przedstawicieli społeczności LGBT.

bCXEKdiC

Zgadzacie się z jego opinią o Łukaszu?

bCXEKdiD
bCXEKdiE

Homofobiczne żarty Sarsy i Filipa Chajzera w "DDTVN". "To zdrowo, że nie trafił do ciebie ten mężczyzna z tą klatą w teledysku"

bCXEKdiW
KOMENTARZE
(180)
Gość
rok temu
Nie uczy niczego Polakow, bo nikt tego nie ogląda
Gość
rok temu
Barwna postacia? Bo jest brudasem i irytującym malym człowieczkiem ?
Gość
rok temu
Chyba szalenie żenującą postacią
bCXEKdiX
Gość
rok temu
Łukasz jest barwny i bardzo intelignetny, ale też bardzo marudny i ma taką cechę, że potrafi zirytować ludzi swoją wypowiedzią, a następnie tak zmanipulować słowa, aby rozmówcę obwiniać za konflikt. Męczący są tacy ludzie.
Klop
rok temu
Zawsze się zastanawiam czy młody Chajzer jest debilem, czy tylko takowego udaje.
Najnowsze komentarze (180)
Gość
rok temu
Do znikniecia z anteny.
GośćAnty peda...
rok temu
Lgbt-jeb......acccccc. W*n he je
gość
rok temu
Uczy tolerancji? Czy taki żałosny człowieczek może czegokolwiek nauczyć? Chyba tylko tego, żeby się od takich cwaniaczków nie mających zasad trzymać z daleka. Żałosne to to strasznie. Najpierw zirytuje, a potem płacze...
gość
rok temu
Uwielbiam Łukasza, jest genialnym słodziakiem, do przytulenia. Mam nadzieję, że nieprędko się dowie, jak go ten nowy zwyzywał, od ciepłych c*****w.
Gość
rok temu
Łukasz jest super, ja też bardzo go lubię
Gość
rok temu
Nie obejrzałem ani minuty.
Gość
rok temu
Czemu ten chajzer ma taki glupkowaty ryj
gość
rok temu
hajzer oddaj do adopcji dzieci
bCXEKdiP
Gość
rok temu
Polska ma nauczyć się tolerancja!!!!!
Kielce
rok temu
Chłopak i dziewczyna normalna rodzina. Pamiętajcie o tym!!!!
gość
rok temu
Chajzer nie krytykował społeczności LGBT, lecz jednego idiotę geja. Wśród gejó∑ też są i****i, jeśli tego nie wiecie. Np. zaburzony alkoholik Chilewicz z Poodelka
gość
rok temu
Pupilek TVNu.
JAN
rok temu
TO JEST WIELKA GŁUPOTA NIECH LEPIEJ PODEJMĄ PRACĘ
TaaaDaaaaaaaa...
rok temu
Polska jak Hollywood, jak nie jestes gejem jesteś nikim. Wypinasz zada robisz kariere. Tadam
...
Następna strona
bCXEKdjr