Niedziela 12.05.2019 00:00

Zjawiskowa Priyanka Chopra opływa w błękitach w drodze na premierę w sieciówce

modapudelek Priyanka Chopra

Zjawiskowa Priyanka Chopra opływa w błękitach w drodze na premierę w sieciówceO karierze w Hollywood marzyła już niejedna polska aktorka. Szczęścia spróbowała Weronika Rosati, jednak jej nieustanne próby zaistnienia w "fabryce marzeń" nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Niespecjalnie głośno jest też o Izie Miko, która po byciu wyciętą ze Starcia Tytanów, skupia się obecnie na produkowaniu wybitnie nieśmiesznych memów na swoim Instagramie.

Przypomnijmy: Żuławski o Rosati: "ONA SIĘ ... Z NAJWIĘKSZYM KNUREM HOLLYWOOD!"

Zdaje się, że sposób na zaczepienie się w "pierwszej lidze" amerykańskich gwiazd bez posiadania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych odkryła Priyanka Chopra. Podobnie jak nasze rodzime reprezentantki, aktorka była dobrze znaną gwiazdą w swojej ojczyźnie, miała jednak problemy, żeby przebić się do międzynarodowego mainstreamu, mimo zdobycia tytułu Miss Świata w 2000 roku. Wtem z pomocą przybył młodszy o całą dekadę Nick Jonas, który zakochał się w pięknej Hindusce i postanowił wziąć ją za żonę.

Zobacz: Zakochana Priyanka Chopra tuli się do młodszego o 10 lat męża w "Vogue'u"

Małżeństwo prędko okazało się być znakomicie przeprowadzoną transakcją. Nickowi udało się zareklamować powrót Jonas Brothers do działalności scenicznej, natomiast Chopra wylądowała nawet na okładce amerykańskiego Vogue'a, która raz a dobrze przypieczętowała jej miejsce w towarzyskiej śmietance.

Ostatnio Priyanka została przyuważona przez paparazzi podczas wyprawy na premierę kolekcji Vineyard Vines dla niezwykle popularnej w Stanach sieci sklepów Target. W ramach promocji celebrytka miała na sobie pasiastą spódnicę midi od gospodarza imprezy, do której dobrała obcisły top marki Wolford, oversizowy płaszcz w kolorze baby blue i opatrzone już do znudzenia półprzezroczyste szpilki z PVC.

Myślicie, że którejś polskiej gwieździe uda się podbić USA bez uczepiania się znanego mężczyzny?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (93)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93
Odpowiedz
163 71
zgłoś
gość 12.05.2019 00:07
Nie podoba mi się ona, dziwne proporcje ciała
Odpowiedz
21 5
zgłoś
Gość 12.05.2019 00:16
Lana I fajna , ale co do nicka jonasa to nie jestem przekonana
Odpowiedz
29 12
zgłoś
gość 12.05.2019 00:22
trochę podobna do Seleny Gomez
Odpowiedz
9 15
zgłoś
gość 12.05.2019 00:26
Gość: Ah, być celebrytka... nie musieć myśleć, nie musieć umieć czytac****isać, nic nie wiedzieć, niczym się nie stresować, nie przejmować się problemami tego świata, tylko zdjęcia i wakacje. O nie! Moze jednak lepiej mieć rozum
uważaj, bo uwierzymy, że ty ten rozum masz
Odpowiedz
157 16
zgłoś
gość 12.05.2019 00:26
To co tu napisaliście nijak ma się z prawdą. Ona już podbiła amerykański rynek a Amerykanką mogła zostać w każdej chwili bo ma na koncie miliony. Obywatelem także można zostać z milionami jak już. Trochę prawa
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 93