Niedziela 12.05.2019 17:30

Kaczyński zapowiada zaostrzenie kar dla księży pedofilów: "My nigdy patologii nie tolerowaliśmy"

Jarosław Kaczyński pedofilia w Kościele

Kaczyński zapowiada zaostrzenie kar dla księży pedofilów: "My nigdy patologii nie tolerowaliśmy"

W lutym ubiegłego roku Tomasz Sekielski zapowiedział, ze zrealizuje film dokumentalny o pedofilii w Kościele. Dziennikarz od początku napotykał na problemy, bo nikt nie chciał wyłożyć pieniędzy na tego typu produkcję.

Przypomnijmy: Sekielski nakręci film O PEDOFILII W KOŚCIELE. "Nie ma chętnych, by wyłożyć pieniądze. Kościół MA OGROMNE WPŁYWY W POLSCE"

Ostatecznie Sekielski zebrał pieniądze poprzez platformę crowdfundingową i dopiął swego. W sobotę na YouTube premierę miał film Tylko nie mów nikomu, który w ciągu jednego dnia obejrzało ponad 3,5 milion ludzi. Dokument wywołał ogólnopolską dyskusję.

Zobacz: Manuela Gretkowska brutalnie burzy marzenia Hołowni o "oczyszczeniu Kościoła z patologii": "Nie życzę nikomu renowacji g*wna"

Temat poruszył także Jarosław Kaczyński, który przekonuje, że już dawno "podjął walkę z pedofilią".

Jesteśmy w tej chwili atakowani w sposób wyjątkowy nieuczciwy i bezecny przez naszych przeciwników z powodu pewnego rodzaju wydarzeń, które faktycznie miały miejsce w Kościele. My nigdy patologii, także w sferze Kościoła, nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować. Co więcej, to my podjęliśmy walkę z pedofilią, wprowadziliśmy rejestr pedofilów. A kto się przeciwstawiał, kto krzyczał o wolności? Platforma Obywatelska - stwierdził podczas wystąpienia w Szczecinie.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział zaostrzenie kar dla pedofilów.

Nie będzie "zawiasów", będą surowe kary, być możne nawet do 30 lat więzienia. I to dla wszystkich, niezależnie od tego, jakie funkcje społeczne pełnią. A szczególnie surowo karani będą ci, którym dzieci zostały powierzone, także księża - grzmiał z mównicy.

Kaczyński przekonywał, że kara nie ominie żadnego sprawcy.

Granica odpowiedzialności karnej, jeśli chodzi o wiek ofiary w Polsce jest zarysowana bardzo nisko - 15 lat. Ona będzie podwyższona. I ostrzegam: niech nikt nie mówi tutaj o efebofilach, tzn. że jak ofiara jest troszkę starsza, to jest w porządku. Nie, nie jest. Kara musi być wobec wszystkich - mówił polityk.

Po raz kolejny prezes przestrzegł też przed "seksualizacją dzieci" i obraził homoseksualistów.

W wyniku takiej edukacji dzieci są sprowadzane na złą drogę. Tak jak i nie ma żadnego powodu, żeby w Polsce pary homoseksualne miały móc adoptować dzieci, by ten cały szturm tej antykultury w Polsce był także prowadzony, on jest już wprowadzany, musimy go odeprzeć - ogłosił.

Wierzycie, że pedofilia będzie od teraz surowo karana?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (331)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 331
Odpowiedz
76 16
zgłoś
Gość 12.05.2019 17:31
Jasne.
Odpowiedz
499 97
zgłoś
Monika 12.05.2019 17:31
no i mam nadzieję, Jarosław, mam nadzieję
Odpowiedz
585 79
zgłoś
Gość 12.05.2019 17:31
Wierzę w Boga ale nie w kościół.
Odpowiedz
93 55
zgłoś
gość 12.05.2019 17:31
Słusznie... Może teraz się coś zmieni
Odpowiedz
71 7
zgłoś
Gość 12.05.2019 17:32
Ciekawe...😏
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 331