"Patotrener" Miłosz P. został aresztowany na trzy miesiące (TYLKO U NAS)

232 reakcje
0
0
232
Podziel się

Podejrzany o brutalne pobicie Katarzyny Dziedzic youtuber i instagramer w najbliższym czasie przymusowo odpocznie od social mediów.

"Patotrener" Miłosz P. został aresztowany na trzy miesiące (TYLKO U NAS)

W kwietniu zeszłego roku mediami wstrząsnęła sprawa brutalnego pobicia Katarzyny Dziedzic, jakiego miał się dopuścić znany trener personalny, Miłosz P. Kobieta zeznała, że mężczyzna "zmasakrował jej twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi i bił jej głową o podłogę". Zdjęcia swojej zakrwawionej i posiniaczonej twarzy opublikowała w Internecie. P. na krótko trafił do aresztu, po czym wszystkiego się wyparł.

Po wyjściu na wolność patotrener odpowiedział atakiem słownym, zarzucając Katarzynie pijaństwo i uzależnienie od leków. Twierdził też, że Dziedzic... próbuje się na nim wypromować w mediach.

Sprawa ciągnęła się przez rok. W tym czasie Miłosz P. aktywnie promował się na Instagramie, gdzie lansował się z nową dziewczyną. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie przymusowo odpocznie od social mediów.

Otrzymaliśmy pismo, z którego wynika, że sąd zmienił postanowienie w sprawie pobicia Katarzyny Dziedzic i wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Miłosza P. na trzy miesiące. Do tej pory zastosowany był jedynie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji z zobowiązaniem do stawiennictwa dwa razy w tygodniu na komisariacie oraz z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. W uzasadnieniu sąd podkreślił, że P. nie stosował się do tych ustaleń.

Zdaniem Sądu w przedmiotowej sprawie zaistniała potrzeba zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania poprzez zmianę środka zapobiegawczego, albowiem jak wynika z informacji uzyskanej od KP V w Gdańsku, Milosz P. nie wywiązywał sę z nałożonych na niego obowiązków (...) - czytamy.

Miłosz P. był już w przeszłości skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i groźby karalne. Sąd skazał go wówczas na łączną karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na dwa lata.

232
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(232)
gość
8 miesięcy temu
Do paki na dłużej z damskim bokserem.
Gość
8 miesięcy temu
Biorą patuski księcia z ciemną przeszłością agresorów narkomanów dzieciorobów itd a później się dziwią czemu zostają z ręką w nocniku. A później mają problem w który się wpakowały na własne życzenie. Jak się wybiera faceta niepoczytalnego to się to robi na własną odpowiedzialność i tyle.
gość
8 miesięcy temu
Noooooo, może będą siedzieć razem z Jarosławem B.
KACZMAREK
8 miesięcy temu
to k***a mają zapłon w tym sądzie, po roku
Gość
8 miesięcy temu
I dobrze bo się pompował na insta i miał gdzieś prawo.Skonczyło się mędrkowanie i śmianie w twarz
Najnowsze komentarze (232)
brak danych
8 miesięcy temu
Jak to było? "Drań kocha najmocniej"? :)
gość
8 miesięcy temu
Nie glosujcie na Pis.
Tess
8 miesięcy temu
Uff...A bałam się, że się wywinie. I w świat pójdzie sygnał, że pobicie kobiety to prawo "mężczyzny" pierwszego razu...Bo nasze sądy są dość pobłażliwe.
bogi
8 miesięcy temu
miłosz hheeee rodzice są z niego dumni
gość
8 miesięcy temu
przestępca " spikselowany" ofiara nie ,brawo prawo
gość
8 miesięcy temu
ja jej jakoś nie potrafię uwierzyć
lelo
8 miesięcy temu
Teraz Potrenuje z KOLEGAMI mięśnie ZWIERACZA;]
Gość
8 miesięcy temu
Wczesniej skazany, pobil swoja kobiete a znalazla sie nastepna, ktora jest przekonana, ze jej nie ruszy bo ją na pewno kocha. CO ZA GLUPIE BABY!!!!
Gość
8 miesięcy temu
Man nadzieje ze dostanie 25 lat odsiadki
gość
8 miesięcy temu
Przeciez ladny mejkap jej zrobił. Mnie sie podoba się
gość
8 miesięcy temu
3 miesiące to jest kpina a nie kara !!!
Gość
8 miesięcy temu
Dziekuje pudelku,ze odblokowalws mi lajki😍
gość
8 miesięcy temu
Kiedyś jakby gościu z różowym szejkerem w getrach wszedł na siłownie i opowiadał o spinaniu mięśnia posladkowego jakby my mu wypierd ... pierwszy z brzegu to zmienił by zawód na kanara albo policjanta ....co to za praca trener personalny .....
Gość
8 miesięcy temu
Widziały gały co brały może jak pani z sopotu lubi na ostro tylko akurat kulek zapomniał
...
Następna strona