Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle już planuje drugą ciążę? "Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo"

137
Podziel się

Księżna Meghan nie chce być gorsza od Kate?

Meghan Markle już planuje drugą ciążę? "Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo"
bDeRlQPp

Ślub, jak również ciąża Meghan Markle były głównymi tematami ostatnich miesięcy nie tylko w brytyjskiej prasie. Chociaż potomek księżnej i księcia Sussex, *Archie Harrison, przyszedł na świat na początku maja*, emocje wciąż nie opadły. Co więcej, pojawiają się doniesienia, że Meghan już może planować kolejną ciążę, a nawet, że już w niej jest.

Po narodzinach pierworodnego potomka o Meghan Markle zrobiło się głośno za sprawą królewskiej biografki, która uznała, że księżna "nie jest popularna" w kręgach znajomych swojego męża. Podobno Markle próbuje za wszelką cenę skupić na sobie uwagę mediów oraz przyćmić Harry'ego. Trudno rozstrzygnąć, czy jest to prawdę, zwłaszcza, że internauci co pewien czas podkreślają, że gesty małżonków wskazują na głęboką miłość między nimi.

Meghan i Harry 6 maja tego roku przywitali na świecie pierwsze dziecko, ale wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości pojawi się kolejne "royal baby". Książę Harry z małżonką jeszcze przed ślubem wielokrotnie podkreślali, że planują dużą rodzinę. Według brytyjskich bukmacherów księżna Sussex jeszcze w tym roku ogłosi drugą ciążę. Niektóre tabloidy z Wielkiej Brytanii dodają również, że Meghan prawdopodobnie już jest w kolejnej ciąży(!).

bDeRlQPr

Wielu brytyjskich obywateli obstawia, że brat lub siostra Archiego urodzi się w 2020 lub w 2021 roku. Rzekomym powodem tak szybkiej kolejnej ciąży ma być wiek Markle.

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem – donosi niezrównany Daily Mail.

bDeRlQPx

Biorąc pod uwagę fakt, że Kate i William doczekali się już trójki pociech, Meghan wraz z Harrym także mogą zapragnąć powiększyć rodzinę. Myślicie, że Archie już niedługo będzie miał rodzeństwo?

bDeRlQPy
bDeRlQPS
KOMENTARZE
(137)
Gość
rok temu
Juz na pewno uwierzę że kobieta w połogu jeszcze planuje kolejna ciąże.. Phi
Gość
rok temu
Tego nie grali jeszcze, w ciąży w połogu. Brawo dla autora tej bredni
Gość
rok temu
Wiek - straszna sprawa, że tak ogranicza kobiety.
bDeRlQPT
Gość
rok temu
Nie przeżyjemy kolejnej ciąży Meghan
gość
rok temu
od tego jest... przykre ale prawdziwe.
Najnowsze komentarze (137)
Nikita
rok temu
Co za bzdury, kobieta jest w połogu! Jeśli rodziła naturalnie jeszcze nawet seksu nie uprawiają bo "wszystko" ma tam rozwalone i na pewno jest w drugiej ciąży! Puknijcie się w głowy!
Moje dziecko
rok temu
ma już dwa lata a ja wciąż nie widzę możliwości na drugie dziecko tak czaso/praco/emocjochlonne i wszelako pochłaniające jest macierzyństwo. O w życiu nie uwierzę ze kobieta w połogu już planuje kolejną ciąże
Gość
rok temu
A w czym jest gorsza matka 1 dziecka od matki 3? Wydaje mi się, że to od czego innego zależy.
gość
rok temu
Ja znam babkę która urodziła w jednym roku dwójkę dzieci.. styczeń|luty i grudzień da się tak..
Gość
rok temu
Nie, nie jest w drugiej ciąży....
Gość
rok temu
Ona rudemu jeszcze pokaże wolę kate
gość
rok temu
Moim zdaniem dojdzie do siebie po wakacjach a w ciąże zajdzie w listopadzie. Jako ze jest mega egocentryczną babą, to będzie chciała to ogłosić zaraz po wigilijnym orędziu królowej...A poród w sierpniu 2020.
gość
rok temu
ona miała ogromny brzuch
bDeRlQPL
Gość
rok temu
W ciąży....haha padłam jak to czytałam.3tygodnie temu urodziła!!! Ej g***i dziennikarzu stuknij sie w czoło, sam chyba nie miałeś kobiety, która była po porodzie.
gość
rok temu
co za głupoty tutaj są pisane masakra kobieta jeszcze nie wyschła po ciąży i porodzie a Wy już ją zaciążacie to jest głupie osoba, która pisze takie głupoty chyba jest dzieckiem bo w ogóle nie ma pojęcia o fizjologii ludzkiej ŻAŁOSNE
Gość
rok temu
Trzeba die zabezpieczyć na przyszłość ... o zycie
gość
rok temu
surogatka z wenezueli juz czeka
gość
rok temu
tylko zeby sie zdrowe urodziło bo w jej wieku 40 lat to juz ciało nie to
gość
rok temu
Jakoś nie lubię tej kobiety,
...
Następna strona
bDeRlQQn