Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle już planuje drugą ciążę? "Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo"

0
Podziel się:

Księżna Meghan nie chce być gorsza od Kate?

Meghan Markle już planuje drugą ciążę? "Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo"

Ślub, jak również ciąża Meghan Markle były głównymi tematami ostatnich miesięcy nie tylko w brytyjskiej prasie. Chociaż potomek księżnej i księcia Sussex, *Archie Harrison, przyszedł na świat na początku maja*, emocje wciąż nie opadły. Co więcej, pojawiają się doniesienia, że Meghan już może planować kolejną ciążę, a nawet, że już w niej jest.

Po narodzinach pierworodnego potomka o Meghan Markle zrobiło się głośno za sprawą królewskiej biografki, która uznała, że księżna "nie jest popularna" w kręgach znajomych swojego męża. Podobno Markle próbuje za wszelką cenę skupić na sobie uwagę mediów oraz przyćmić Harry'ego. Trudno rozstrzygnąć, czy jest to prawdę, zwłaszcza, że internauci co pewien czas podkreślają, że gesty małżonków wskazują na głęboką miłość między nimi.

Meghan i Harry 6 maja tego roku przywitali na świecie pierwsze dziecko, ale wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości pojawi się kolejne "royal baby". Książę Harry z małżonką jeszcze przed ślubem wielokrotnie podkreślali, że planują dużą rodzinę. Według brytyjskich bukmacherów księżna Sussex jeszcze w tym roku ogłosi drugą ciążę. Niektóre tabloidy z Wielkiej Brytanii dodają również, że Meghan prawdopodobnie już jest w kolejnej ciąży(!).

Wielu brytyjskich obywateli obstawia, że brat lub siostra Archiego urodzi się w 2020 lub w 2021 roku. Rzekomym powodem tak szybkiej kolejnej ciąży ma być wiek Markle.

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem – donosi niezrównany Daily Mail.

Biorąc pod uwagę fakt, że Kate i William doczekali się już trójki pociech, Meghan wraz z Harrym także mogą zapragnąć powiększyć rodzinę. Myślicie, że Archie już niedługo będzie miał rodzeństwo?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie