Kate i William nareszcie poznali royal baby Harry'ego i Meghan!
Meghan Markle
15.05.2019 08:30

Kate i William nareszcie poznali royal baby Harry'ego i Meghan!

Cambridge'owie musieli czekać ponad tydzień, aby dostąpić tego zaszczytu...

Podziel się
Dodaj komentarz

Narodziny kolejnego royal baby na brytyjskim dworze królewskim na chwilę przyćmiły krążące od jakiegoś czasu pogłoski o tym, że relacje w rodzinie nie są ostatnio najlepsze. Szczególnie dużo mówiło się o ochłodzeniu stosunków pomiędzy Sussexami a Cambridge’ami. Ponoć Kate i Meghan nie przypadły sobie do gustu, co wpłynęło także na relacje między zżytymi dotąd braćmi, Williamem i Harrym.

Jakiś czas temu Sussexowie wyprowadzili się z Pałacu Kensington, gdzie mieszkali razem z Cambridge'ami, a potem utworzyli oddzielny profil na Instagramie. Co więcej, "odlajkowali" profil Williama i Kate, co w dzisiejszych czasach może być dowodem na to, że konflikt jest naprawdę poważny.

Gdy tydzień temu urodził się mały Archie Harrison, niemal natychmiast przedstawiono go królowej Elżbiecie, księciu Filipowi, mamie Meghan - Dorii Ragland, a także siostrze księżnej Diany, Lady Jane Fellowes. Pominięto za to Kate i Williama i ponoć była to celowa decyzja Meghan i Harry'ego. Tak przynajmniej twierdził królewski reporter w programie Good Morning America.

Chcieli mieć tę osobistą przestrzeń z noworodkiem. W tym tygodniu rozpoczną się wizyty rodziny i przyjaciół. Royal baby pozna wtedy książę i księżna Cambridge, a także książę Walii, który wraz z żoną wróci z zagranicznej wizyty - tłumaczył Omid Scobi .

Ostatecznie Cambridge'owie musieli czekać ponad tydzień, aby zobaczyć bratanka. Przełom następił we wtorek po południu. Wizyta miała charakter prywatny i nie została udokumentowana.

Myślicie, że w przyszłości stosunki Archie'go z kuzynostwem będą nieco lepsze niż pomiędzy jego rodzicami a wujostwem?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
15-05-2019

GośćPudel wie jakie mają stosunki, jasne... Normalna kolej rzeczy, że po porodzie potrzebuje się prywatności i spokoju

15-05-2019

Gość44Wow! To jednak nie poklocili się na śmierć i życie jak twierdzą gazety???😂 A już myślałam, że będą rzucać mięsem na siebie w gazetach i internetach … Czytaj całość

15-05-2019

GośćNie lubie Meghan

19-05-2019

e2rdsie chlop wrobil jak marcinkiewicz i smigielski ....

16-05-2019

DdddCambridge-owie, Sussex-owie?Myslalem ,ze Obie rodziny to Windsor-owie.

16-05-2019

gośćsodowa uderza do glowy tak to jest jak komus od malego wtlacza sie do glowy ze jest lepszy od innych a wszystko to podparte jest gigantycznymi … Czytaj całość

16-05-2019

gośćtaaa.... następca tronu musiał czekać na zaproszenie? raczej mógł dopiero po tygodniu zaszczycić swoja osobą

16-05-2019

gośćDwie ambitne, mocne kobiety,z czego jedna będzie królowa,a druga chce mieć max wpływy. To nie mogło się udać.

15-05-2019

GośćCo za bzdety. Choćby chcieli to nie mogą podpaść tym dwojgu. Za jakiś czas będą musieli przed nimi dygać.

15-05-2019

gośćPiersi małe , a brzuch wielki jakby wypchany.ja takiego po porodzie nie miałam i ona też nie powinna ,bo jest szczupła.