Czwartek 30.05.2019 12:00

Metaliczna Izabela Trojanowska zachęca do oglądania Opola

modapudelek Izabela Trojanowska

Metaliczna Izabela Trojanowska zachęca do oglądania OpolaJeszcze zanim Izabela Trojanowska dała się poznać jako złowieszcza Monika w niekończącej się historii serialowej rodziny Lubiczów, gwiazda uchodziła za jedno z największych nazwisk polskiej sceny muzycznej lat 80.. Wylansowała wtedy takie przeboje jak Wszystko czego dziś chcę, Podaj cegłę czy Tyle samo prawd ile kłamstw. Jej utwory do dzisiaj są inspiracją dla wielu współczesnych twórców. W zeszłym roku bardzo popularny na ten przykład stał się cover jednego z hitów Trojanowskiej w mrocznym wykonaniu Moniki Brodki.

Zobacz: Mroczna Monika Brodka śpiewa przebój Izabeli Trojanowskiej. Jak wyszło?

Początki kariery Izabeli są ściśle związane z niegdyś kultowym Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej w Opolu. To właśnie na deskach Amfiteatru Tysiąclecia piosenkarka zaliczyła swój debiut. 16-letnia wtedy Izabella Schuetz zaprezentowała się z utworem O czym marzą zakochani, który otworzył jej drzwi do wielkiej kariery.

Zobacz: Izabela Trojanowska zachwyca się Eurowizją: "Widać było, że kasy nie szczędzili na różne triki"

Nic więc dziwnego, że Trojanowska ma sentyment do festiwalu. W ostatni wtorek gwiazda przybyła na ściankę Telewizji Polskiej, aby promować 56. już edycję imprezy. Pośród licznych, anonimowych twarzy Izabela wyróżniała się serdecznym uśmiechem oraz charakterystyczną stylizacją. O słabości gwiazdy do ramonesek wie każdy, kto choć przez chwile śledził jej publiczne wystąpienia. Tym razem serialowa Monika Ross-Nawrot postawiła na odważne, metaliczne wydanie, do którego dobrała spodnie rurki oraz pokaźne okulary przeciwsłoneczne w panterkę.

Na tegorocznym festiwalu Trojanowska ma wystąpić z piosenką Wakacyjna miłość w ramach pokazu premier. Jesteście ciekawi jej nowego materiału?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (36)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 36
Odpowiedz
60 17
zgłoś
gość 30.05.2019 12:03
ona zawsze tak samo ubrana... niby rockowo a jednak troche tandetnie
Odpowiedz
18 8
zgłoś
Gość 30.05.2019 12:05
Po co jej okulary?
Odpowiedz
37 11
zgłoś
Gość 30.05.2019 12:06
Wygląda ładnie
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gośćkkkkkkk 30.05.2019 12:11
Toz ona zawsze śpiewa te 2 czy 3 swoje piosenki i to pewno jeszcze z play becku
Odpowiedz
7 26
zgłoś
Maryla 30.05.2019 12:11
Po co te okulary... bedzie teraz KORĘ kopiować.... Całe życie jej wszystkiego zazdrościła to teraz jak umarła przejmie jej styl, fanów... Żałosne bo do kolan nie sięgała Korze co pokazuje jej kariera.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 36