Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cleo ostro krytykuje show biznes: "Idiotyczny konsumpcjonizm"

92
Podziel się

Piosenkarka źle zareagowała na wypominanie jej, że dwa razy pokazała się w tej samej kreacji. "Jakie musiałabym mieć kompleksy, żeby dookreślać się posiadaniem ciuchów?"

Cleo ostro krytykuje show biznes: "Idiotyczny konsumpcjonizm"
bCGQkApx

Nigdy nie było tajemnicą, że premiery, bankiety, otwarcia butików, centrów handlowych i promocje butów wymagają wielu przygotowań. Każda z celebrytek stara się wypaść jak najlepiej na ściance i nie miga się od poświęceń.

Patrycja Kazadi jako pierwsza ujawniła, że tak zwane bywanie jest kosztowne i czasochłonne, bo trzeba zainwestować w kreację, fryzurę, zatrudnić wizażystkę, skonsultować się ze stylistą, czyli jest roboty na cały dzień, a nawet dłużej.

bCGQkApz

Weronika Książkiewicz w programie Na językach ujawniła, że zdarza jej się głodzić przed bankietem, żeby lepiej wypaść na ściance. Ten sposób stosuje też Marcelina Zawadzka, która wyznała, że po skończonym pozowaniu zjada w ciemnym kącie przyniesioną z domu kanapkę, żeby nie zasłabnąć z głodu w trakcie imprezy.

Tymczasem Cleo, wbrew obowiązującym trendom, nie ma nic przeciwko pokazywaniu się w tym samym stroju więcej niż raz. Mało tego, jest nawet z tego dumna.

bCGQkApF

Za dzieciaka miała jedne buty i spodnie - przypomniała w Internecie. Nie było mnie stać na ubrania.

Teraz jej sytuacja finansowa jest nieporównywalnie lepsza, jednak Cleo i tak uważa, że kupowanie ubrań po to, żeby założyć je raz, jest co najmniej nieodpowiedzialne w sytuacji, gdy ważą się losy wyniszczonej przez ludzkość planety.

Głupia zasada show biznesu: nie pokazywać się dwa razy w tym samym - denerwuje się wokalistka, cytowana przez Fakt, Jakie musiałabym mieć kompleksy i być niedowartościowanym człowiekiem, żeby dookreślać się posiadaniam ciuchów? Niszczyć środowisko, materiał, wydawać pieniądze bez sensu… Totalna bzdura, idiotyczny konsumpcjonizm!

Ma rację?

bCGQkApG
bCGQkAqa
KOMENTARZE
(92)
Gość
rok temu
Mądra dziewucha
Gość
rok temu
Ma racje
Gość
rok temu
racja!
bCGQkAqb
Gość
rok temu
Popieram :)
Gość
rok temu
Ma racje :))
Najnowsze komentarze (92)
Gość
rok temu
Bardzo mądra dziewczyna czy to nie jest głupie żeby ktoś mi dyktował ile raz mam ubrać swoie ciuchy właśnie celebrytki swoją mądrość oceniają po tym ile posiadają ciuchów anie o swoim rozumie głupie gesi
gość
rok temu
Nie gwiazdorz Cleo,jeszcze niedawno nikt o Tobie nie slyszal...
gość
rok temu
racja w stu procentach
Gość
rok temu
Ona jest jak zapłon elektryczny, wzbudza xuja do działania
Gość
rok temu
I ma rację!
gość
rok temu
Większość z nas miało tak jak Cleo jedne spodnie i buty albo co najwyżej dwie. Bardzo dobrze powiedziała.
Gość
rok temu
Cleo masz rację
Gość
rok temu
Super!To mądre podejście do życia!
bCGQkApT
gość
rok temu
W końcu jakaś mądra w tym wszystkim, której nie odwaliło po zostaniu sławną. Brawo tak trzymać. Ma racji wiele w tym co piszę.
Gość
rok temu
Ważne że mężowi się podoba a zaoszczędzone lepiej kupić kebsa a reszta i tak wypożycza
Gość
rok temu
W 100% ma racje
Gość
rok temu
Brawo !!!!!
Gość
rok temu
Nareszcie ktoś normalny
Zenek
rok temu
Przed nami jest cała noc spuściłem się w koc
...
Następna strona
bCGQkAqv