Czemu odpadła Piotrowska a nie Rusin?

861
Podziel się
Czemu odpadła Piotrowska a nie Rusin?

Wczorajszy odcinek Tańca z gwiazdami upłynął w rytmach mieszanych, ale zawsze przy dźwiękach polskich przebojów. Dość ryzykowne aranżacje towarzyszyły tancerzom na parkiecie.

Ryzykowna była też kreacja prowadzącej, Katarzyny Skrzyneckiej - monstrualna, niedopasowana kolorystycznie treska z wyprasowanych włosów, skośna przylizana grzywka oraz sukienka w motyw (ponoć bardzo modny) panterki kojarzyła się z rozrywkami najniższego sortu. Sytuację ratował nienagannie jak zawsze ubrany Hubert Urbański.

Na pierwszy ogień poszli Edyta Herbuś i Marcin Mroczek. Zatańczyli rumbę - całkiem nieźle, bo dostali za nią 35 punktów. Galiński skomentował figury z podnoszeniem tak: Mroczek, chłopie, siedlecka szkoła tańca dała ci krzepę.

Kolejną parą byli Peter Lucas z Dominiką Kublik. Mimo, że Lucas przyznał się do trwającej od lat miłości do musicali i powiedział: Wiek nic dla mnie nie znaczy, z quickstepem poradził sobie bardzo kiepsko. Pavlović powiedziała do niego: Chyba sam pan nie jest zadowolony, co zasmucony aktor potwierdził. Łączna wartość punktów otrzymanych przez nich to zaledwie 30.

Trzecią parę tworzyła Joanna Liszowska z Robertem Kochankiem. Podczas otwierającego filmiku aktorka zaprezentowała swoje talenty kulinarne, ponoć niezrównane. Taniec także udał się jej świetnie. Wodecki skomentował: Robert patrzył się na ciebie jak sroka w gnat, chociaż to dość abstrakcyjne porównanie. A podobno on i Tyszkiewicz mają mówić tylko miłe rzeczy? W każdym razie, para uzyskała dobry wynik - 35 punktów.

Jako czwarty, wystąpił Przemysław Sadowski, triumfator poprzedniego odcinka. Quickstep przyniósł mu pochwałę od Pavloić: Idziesz jak burza oraz... po raz kolejny 40 punktów.

Przedostatnią parę stworzyli Przemysław Cypryański z Anetą Piotrowską. Zatańczone przez nich paso doble nie zachwycało, a Cypryański zaczął występ od potknięcia, co przełożyło się na ocenę - 33 punkty.

Jako ostatnia, wystąpiła Kinga Rusin ze Stefano Terrazzino. Tańczyli fokstrota i mimo, że bardzo się przygotowywali do występu, widać było, że ten taniec kompletnie im nie wychodzi. Jury oceniło ich wysiłki na 31 punktów.

Pewnym zaskoczeniem było odpadnięcie z programu Przemka Cypryańskiego i Anety Piotrowskiej. Jasne, chłopak jest bezbarwny, a Piotrowska mogła się już opatrzyć i widzom, i czytelnikom plotkarskich kolumn, ale w tym odcinku były gorsze pary - choćby Kinga Rusin, która, ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, wylądowała na drugiej pozycji. Na pierwszym miejscu - Sadowski z Szabatin. Po Rusin Liszowska z Kochankiem, Lucas z Kublik oraz Mroczek z Herbuś.

KOMENTARZE
(861)
gość
13 lat temu
Jak zerwała z tym Mroczkiem to stała się taka sztuczna i stroi głupie miny.Jakoś nie umiała się znależć z tym Przemkiem a już widziała się w finale.
gość
13 lat temu
Rusin powinna odpaść, system zliczania powinien być bardziej przejrzysty. W zasadzie nie wiadomo na jakiej zasadzie ktoś odpada.
szczur123
13 lat temu
hej mam puytanie czemu nie jestem jeszcze slawny i moje wypociny nie sa na pierwszej sronie tego skur*wialego pudla;/?
gość
13 lat temu
hej sebo
gość
13 lat temu
ale jaja
Najnowsze komentarze (861)
gość
12 lat temu
no
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
Wwielka szkoda naprawdę a Rusin nie mogła odpaść zamiast Piotrowskiej>to nie fair
madzik15
13 lat temu
laska z ciebie piotrkowska
gość
13 lat temu
Jeżeli ktoś uważa ją za wariatke to niech spojrzy na siebie jakim jest debilem
gość
13 lat temu
Wyglada jak S****A!!!!!!!
Pia
13 lat temu
Piotrowska zdecydowanie powinna iść do stylistki i wisażystki.
gość
13 lat temu
nie przepadam za nią to podrywaczka pierw Mroczek teraz Cypriański a niedugo Ameryka TO Okropne prawda ??? jerzeli nie podoba wam się muj reportarz to mój numer tel.453972756 cześć
miła
13 lat temu
a co zazdrościcie jej że jest sławna bogata i nawet cool
gość
13 lat temu
Podzielam twoje zdanie
gość
13 lat temu
ale piotrowska wygrała w tamtym roku z mroczkiem! ona by wyglądała na to że każdy chłop z nią wygra!!! I bardzo dobrze ze wygrała rusin
gość
13 lat temu
g****a dziwa moim zdaniem i juz.. :/
Mecenas
13 lat temu
fajna z ciebie laska chcialbym cie poznac osobiscie
gość
13 lat temu
ZAUWAZ, ze nie kazda krytyka wobec kogos jest wyrazem kompleksow, moze ktos pisze co mysli po prostu
...
Następna strona