Niedziela 09.06.2019 11:45

Wyluzowani Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce (ZDJĘCIA)

Martyna Wojciechowska Wojciech Kossakowski

Niedawno minął rok, od kiedy paparazzi przyłapali Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego na randce. Po tym zdarzeniu właściwie od razu zostali obwołani jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Łączące ich uczucie oficjalnie potwierdzili podczas balu charytatywnego Fundacji TVN, gdzie po raz pierwszy pozowali na jednej ściance i szczerze opowiedzieli o swoim związku.

Zobacz: Wojciechowska czule o związku z Kossakowskim: "Zawsze szukałam takiego partnera. Dodajemy sobie skrzydeł!"

Para podróżników i osobistości telewizyjnych nie może narzekać na nudę, ale na brak czasu już tak. Wszystko przez natłok obowiązków i pracę, która wymaga od nich stałego przemieszczania się po świecie. Choć początkowo powątpiewano, że związek tak zaangażowanych zawodowo osób przetrwa próbę czasu, szybko okazała się, że łącząca tę dwójkę relacja jest niebywale silna.

Zobacz: DRAMAT Kossakowskiego i Wojciechowskiej: ''Już w tym roku nie pojedziemy razem na żadne wakacje"

Dowodem ich udanego związku są chociażby ostatnie zdjęcia paparazzi. Kilka dni temu Martyna i Przemek wybrali się na randkę. Ubrani w codzienne stylizacje podróżnicy spacerowali za rękę i sączyli owocowe napoje w jednej z knajpek. Para nie szczędziła sobie czułości. Trzeba przyznać, że oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Pasują do siebie?

« Poprzednie 1/14

Wyluzowani Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

2Wyluzowani Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce