Wtorek 11.06.2019 13:40

Bołądź nie chce grać z Fabijańskim. "Podziękowała za propozycję"

Olga Bołądź Sebastian Fabijański

Bołądź nie chce grać z Fabijańskim. "Podziękowała za propozycję"Dwa lata temu nieoczekiwanie wyszło na jaw, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. Podobno podczas towarzyskiej rozmowy o pracy z Patrykiem Vegą i żmudnym rzeźbieniu ciała na siłowni odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego. No i jakoś tak od słowa do słowa Seba wprowadził się do Olgi.

Z czasem doszli do wniosku, że jej mieszkanie jest dla nich za małe i postanowili kupić na spółkę dwupoziomowy apartament na warszawskim Wilanowie.
Niestety, ich związek nie dotrwał do momentu oddawania mieszkań do użytku.


Podobno potwierdziły się obawy znajomych aktorki, którzy od dawna przestrzegali ją przed ciemną stroną Sebastiana. Podpowiadali jej, że Vega nie bez powodu wybrał go do roli psychopatycznego Cukra w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Na dodatek Sebastian, tak jak jego filmowy bohater, do tego stopnia wciągnął się w dbanie o ciało, że na oficjalne bankiety zaczął przynosić własne pudełka z dietetycznym jedzeniem.

Najwyraźniej Bołądź nie wspomina najlepiej rozstania z Sebastianem, ani, być może, samego związku, bo ostatnio ma problem z przebywaniem z nim w tym samym pomieszczeniu. Ten niewygodny fakt wyszedł na jaw podczas castingu, który przebiegał pomyślnie aż do chwili, gdy Olga dowiedziała się, kto ma być jej filmowym partnerem.

Po bolesnym rozstaniu nie chce mieć z Sebastianem już nigdy do czynienia, więc podziękowała za propozycję - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z Faktem. Seba był pewny, że Olga potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego. On nie miałby problemu, by z nią zagrać. Próbował ją nawet przekonywać, ale Olga nie chciała z nim dyskutować. 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (66)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 66
Odpowiedz
80 34
zgłoś
Gość 11.06.2019 13:41
Podoba Wam się Fabijanski? Bo ja na niego patrzę i nie jest jakiś przystojny ale coś w sobie ma ze mi się podoba
Odpowiedz
470 21
zgłoś
Gość 11.06.2019 13:42
Pewnie , po co widziec kogos kto nas skrzywdzil robil nadzieje na slub ...... Zamykniety rozdzial - doskonale Ja rozumiem
Odpowiedz
161 20
zgłoś
Gość 11.06.2019 13:42
Co takiego złego w tym Sebastianie że przestrzegały przed nim Olgę jej przyjaciółki? To że na imprezy przynosił opakowania z własnym jedzeniem?
Odpowiedz
382 12
zgłoś
gość 11.06.2019 13:43
Nic przyjemnego pracować z byłym, zwłaszcza jeśli rozstali się niezbyt przyjaźnie
Odpowiedz
254 17
zgłoś
gość 11.06.2019 13:43
a czy ktoś wie dlaczego oni się rozstali???? kto zawinił? poza tym ten Fabijański raz wydaje się mega sympatyczny a innym razem jakos mu źle z oczu patrzy, trudno go wyczuć.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 66