Trwa ładowanie...
Przejdź na

Klaudia z "Warsaw Shore" SKAZANA za znieważanie "Andzi": "Wyzywała ją wulgarnymi i obraźliwymi słowami"

40
Podziel się

"Andzia" wyrokiem pochwaliła się na Instagramie.

Klaudia z "Warsaw Shore" SKAZANA za znieważanie "Andzi": "Wyzywała ją wulgarnymi i obraźliwymi słowami"
bDJuyyuZ

_

_

bDJuyyvb

Warsaw Shore okazało się formatem przepełnionym bójkami, imprezami, przygodnym seksem i patologicznymi zachowaniami. W etos programu doskonale wpisywali się wszyscy uczestnicy. Część z nich stała się nawet trzecioligowymi celebrytami. Doskonałym przykładem jest Anna "Andzia" Papierz, godna następczyni Trybsona i Elizy. W zapowiedziach programu reklamowała się jako "miła dziewczyna z wrednym charakterkiem".

Jej przyjaźń z inną uczestniczką show, Klaudią Stec, przerodziła się w sądową wojnę. Klaudia dała się poznać jako kobieta bawiąca się w towarzystwie mężczyzn łamiących nosy osobom homoseksualnym. Obie panie połączyło zamiłowanie do medycyny estetycznej, która ostatecznie zniszczyła ich znajomość.

bDJuyyvh

Zabieg u znajomej kosmetyczki okazał się początkiem końca. Andzia nie do końca była zadowolona z "metamorfozy" swoich ust. Kiedy zaczęła głośno mówić o tym, że kosmetyczka niepoprawnie wykonała zabieg, do gry włączyła się Klaudia. Jak twierdzi Papierz, Stec zaczęła ją oczerniać. Stwierdziła również, że Andzia sama "zepsuła" sobie usta, nie przestrzegając zaleceń specjalistów.

Konflikt pań rozstrzygnął sąd. Szczęśliwa Andzia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia wyroku. Dowiadujemy się z niego, że Klaudia miała dzielić się w mediach społecznościowych znieważającymi Andzię treściami. Namawiała inne osoby do znieważania Papierz oraz blokowania jej konta instagramowego:

Wielokrotnie obrażała Annę Papierz w ten sposób, że wyzywała ją wulgarnymi i obraźliwymi słowami, a także pomówiła ją o takie postępowanie i właściwości, które mogły poniżyć ją w opinii publicznej.

bDJuyyvi

Sąd wymierzył Klaudii karę ośmiu miesięcy ograniczenia wolności, z obowiązkiem nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej.

Myślicie, że Andzia jest usatysfakcjonowana?

bDJuyyvj
bDJuyyvC
KOMENTARZE
(40)
znawca prawa
10 miesięcy temu
W programie Warsaw store wyszło że część kobiet jest bardzo agresywna a przed agresją w stosunku do facetów powstrzymuje je tylko strach. Dlatego w programie dochodziło do bicia facetów bo usunięto strach. Po pierwsze faceci nie oddawali prawie nigdy i nie wnosili pozwów sądowych o pobicie po programie. Bezkarne walenie po twarzy to najbardziej rajcowało dziewczyny w Warsaw store. To była promocja agresji wobec mężczyzn wogóle, a zabawne to przestało być dawno temu. A pobicie Brzydala do krwi obcasem pokazało że to droga do nikąd.
tim
10 miesięcy temu
Klaudia powinna już dawno dostać wyrok za bicie mężczyzn po twarzy, bo bójka to jest gdy dwie osoby się biją a w tym programie to kobiety biły mężczyzn. Dlaczego ochroniarze nie interweniują gdy w Warsaw store kobiety biją mężczyzn ?????????? Przez ignorowanie kobiecej agresji Brzydal został pobity do krwi obcasem, bo przecież jak by się skutecznie obronił to by go zjedli że bije kobiety.
Gość
2 lata temu
Może czas napisać na pudelku jak 2lata temu porzuciła dziecko po porodzie i brała udział w ws?
bDJuyyvD
Gość
2 lata temu
Botox nie tylko w ustach, ale też we łbie zamiast mózgu.
gość
2 lata temu
Mamusia pewnie dalej dumna z córci.
gość
2 lata temu
W teledysku DJ Omen & Motion Widać brzuszek
Gość
2 lata temu
A czy Klaudia interesuje się własnym synem?
Gość
2 lata temu
Obie do Tworek !
Gość
2 lata temu
Dubaj czeka a konkurencja dorasta
gość
2 lata temu
haha bardzo dobrze :D niech teraz pracuje społecznie
Gość
2 lata temu
Myslalam ze sie te glonojady o terytorium poklocily.
gość
2 lata temu
świat schodzi na psy....co się dzieje z tymi ludźmi
Gość
2 lata temu
Jak to baby
bDJuyyvv
Gość
2 lata temu
Jest szansa, że można załatwić tak każdego hejtera, czy w świeci czy w realu. Klaudia się doigrała za swoją agresję słowną i fizyczną. Nie raz i nie dwa pokażą w WS, że ma problem z opanowaniem. Agresywna i wulgarna dziewczyna
bDJuyyvX