Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciechowska wróciła!

733
Podziel się

Kończy z niebezpiecznymi wyprawami?

Wojciechowska wróciła!
bDfBwfOZ

Martyna Wojeciechowska wróciła wczoraj z miesięcznej wyprawy na Antarktydę. Na lotnisku powitali ją jej partner Jerzy Błaszczyk i najlepsza przyjaciółka Anita Werner. Przez ostatnie dni dziennikarka walczyła z żywiołem, który odciął jej możliwość powrotu, a nawet kontaktu ze światem. Rodzina i przyjaciele odetchnęli z ulgą, gdy znalazła się na warszawskim lotnisku.

Na początku grudnia Wojciechowska wyruszyła na wyprawę, której celem było zdobycie szczytu zwanego Masywem Vinsona. Problemy zaczęły się dopiero po dotarciu na wyznaczone miejsce. Martynę uwięziła tuż przed samym szczytem burza śnieżna. Przez kilka dni była odcięta od świata. Powoli kończyły się zapasy jedzenia, a wiatr uniemożliwiał powiadomienie bazy o zagrożeniu.

Po szczęśliwym powrocie do domu Martyna zapowiedziała, że teraz zamierza w pełni poświęcić się wychowywaniu swojej 9-miesięcznej córeczki. Czyżby zimne dni na lodowcu zmieniły jej priorytety? Czy za kilka miesięcy Wojciechowska znów zaryzykuje osierocenie dziecka dla dreszczyku emocji?

bDfBwfPb

Naszym zdaniem alpiniści i tego typu ryzykanci powinni ryzykować życiem tylko na własną odpowiedzialność, a nie niemowląt. Małe dziecko zobowiązuje jednak do lekkiej zmiany priorytetów. Można przecież się realizować i podróżować w bezpieczniejszy sposób.

bDfBwfPC
KOMENTARZE
(733)
gość
12 lat temu
a w jaki sposób ryzykuje życiem niemowlęcia, przecież go tam nie zabrała, demonizujecie
gość
12 lat temu
jasne że tak!!! g****a p***a
gość
12 lat temu
Przestancie sie wyglupiac. Martyna ma do zdobycia Koronę Ziemi. Nie bylo lepszego okresu na atakowanie szczytu na Antarktydzie niz lato ( na pólkuli poludniowej). Córki nie oddała przeciez do dmu dziecka na ten czas. Rownie dobre mozna sie doczepic do górnikow z wielodzietnych rodzin, nurkow premyslowych , rybakow na Morzu Barentsa itd itp.
bDfBwfPD
P.
12 lat temu
Całe szczęście, że tak szczęśliwie skończyła się ta historia:) .. Teraz cała rodzinka w komplecie i wszyscy szczęśliwi:) ..
gość
12 lat temu
brawo martyna!niesamowita kobieta!
Najnowsze komentarze (733)
gość
12 lat temu
Uwięziła ją burza,nie miała kontaktu - czy ona była sama,ilu ludzi z nią było.Ciągle robi coś niby niezwykłego.A całe ekipy ja otaczają.Baba chce aby o niej ciągle pisano.Od poczatku wszystko finansował jej TVN więc jeżdzi na te wyprawy,przeciez nie za własne pieniądze.Jedna rodzi i za miesiąc baluje, druga rodzi i jeżdzi po świeciePo co wam te dzieci przeciez wy nie macie uczuć macieżyńskich tylko w oczach i umysle pieniadze.
gość
12 lat temu
Pani Martyno chyba pani przegięła, dziecko nr1, partner nr 2, bezpieczne pasje nr 3
gość
12 lat temu
g****a, samolubna egoistka, jak można mieć tak fantastyczne dziecko i myśleć tylko o sobie??!
gość
12 lat temu
No i dobrze, że chciała. Jest konkretna w swoich przedsięwzięciach. Dziecko miało opiekę, zatem się od...rdol, kałmuku.
gość
12 lat temu
Jesteś chora/y. Prawo w żaden sposób nie nie zabrania realizacji swoich pasji, tłumoku. Dziecko nie zostało zaniedbane - it's all.
gość
12 lat temu
"Czy za kilka miesięcy Wojciechowska znów zaryzykuje osierocenie dziecka dla dreszczyku emocji?" Ojjjjj, pudel.... Ludzie mają dzieci, podróżują, robią interesy, wczasują... Martyna nie jest wyrodną matką, ani żadnym innym monstum. Jest kobietą sukcesu, kobietą z pasją. Czy tak trudno to zaakceptować ? Emily, opanuj się z tą twoją niesamowitą wrogością do wszystkiego, do czego nie masz dostępu... pogódź się z tym, bo zgorzkniejesz do reszty i nie zarobisz na kolejnych wierszówkach.
gazela
12 lat temu
Kobieto, zajmij sie dzieckiem. Jestes matka czy moze kukulką??? POdrzucasz dziecko innym, a sama szlajasz sie swiecie. Pwinni pozbawic cie praw rodzicielskich
gość
12 lat temu
jak mozna zostawic wlasne malutkie dziecko na caly miesiac. Ta kobieta nie ma zadnych uczuc okropne. WSTYD!!! I JESZCZE RYZYKOWAC ZYCIEM MAJAC TAKA MALA KRUSZYNKE W DOMU. Ne jestes matka, nie jestes kobieta!! jestes potworem!!! rozumiem gdyby musiala tam jechac, ale nie!!! ona chciala
bDfBwfPv
blacha27
12 lat temu
daje jej gora 2 miesiace i znowu wyruszy w jakas podroz
blacha27
12 lat temu
przesadza
gość
12 lat temu
mam nadzieję, że zrozumie, że pora zająć się dzieckiem
jolmaz
12 lat temu
Nie powiem aby Wojciechowska była mądra, co ona chce udowodnić????? Może nie bardzo radzi sobie z opieką nad dzieckiem i urywa się z domu ???? Moje zdanie niech usiądzie na D***E !!!!!!!!!!!!!!!!!
Marcin S.
12 lat temu
Uu a ja nawet nie wiedziałem, że ona tam była;) No nic- zaległości mam - idę czytać dalszą część artykułu;))
gość
12 lat temu
egoistka szkoda mi jej coreczki
...
Następna strona
bDfBwfPX