Trwa ładowanie...
Przejdź na

"SE" donosi: Sylwia Sz. zaraz po rzekomym "gwałcie" poszła na drugą randkę

361
Podziel się:

Jak ustalono podczas śledztwa, Marcin T. założyciel klubu Zatoka Sztuki, który osobiście zawiózł Sylwię Sz. na policję, też uprawiał z nią seks.

"SE" donosi: Sylwia Sz. zaraz po rzekomym "gwałcie" poszła na drugą randkę
bEDpLznp

Po trwającym dwa i pół miesiąca śledztwie trójmiejska policja dysponuje coraz większą wiedzą na temat wydarzeń z 12 na 13 kwietnia, kiedy to Jarosław Bieniuk umówił się na randkę ze swoją wieloletnią znajomą, znaną w Sopocie z działalności sutenerskiej Sylwią Sz. Sportowiec miał uprawiał z nią seks, czego dziś z pewnością żałuje.

Jeszcze tej samej nocy kobieta oskarżyła go o gwałt ze szczególnym okrucieństwem, dodając, już nieoficjalnie, że za łapówkę w wysokości 400 tysięcy złotych, jest gotowa zrezygnować z okrucieństwa i zostawić sam gwałt, zagrożony niższą karą. Różnica w maksymalnej długości wyroku wynosi cztery lata, więc, jak można się domyślać, Sylwia Sz. wyceniła każdy rok ewentualnej odsiadki na 100 tysięcy złotych.

bEDpLznr

Przyjaciele Bieniuka od razu podzielili się z mediami podejrzeniami, że został wrobiony, jednak to jeszcze nic nie znaczy. Ludziom zazwyczaj w głowie się nie mieści, że ich bliski znajomy mógł dopuścić się czegoś takiego.

Jednak w toku postępowania wyszło na jaw, że nawet jeśli główny celem Sylwii Sz, jest szantaż, to Jarek jest poniekąd sam sobie winien, bo zadawał się w towarzystwem, które Fakt bez owijania z bawełnę nazwał "szemranym".

Poza tym policja nie wycofała się z postawionych mu w kwietniu zarzutów o udostępnianie narkotyków osobom trzecim, a opinia publiczna też jakoś nie uwierzyła w wersję o magnezie, który rzekomo podawał Sylwii Sz. gdy uznał, że jest osłabiona.

bEDpLznx

Z najnowszych ustaleń Super Expresu wynika, że kobieta nie działała sama. Aktywnie wspierał ją Marcin T. założyciel sopockiego klubu Zatoka Sztuki, który po 65 śledztwach dotyczących gwałtów na nieletnich oraz zmuszania ich do prostytucji popadł w poważne kłopoty finansowe.

To właśnie on zawiózł kobietę na obdukcję, a następnie na komendę, żeby złożyła obciążające Bieniuka zeznania. Jak donosi tabloid, przed wyjściem z domu znaleźli jeszcze chwilę na seks.

Modelka miała zeznać, że po kilku odbytych stosunkach Bieniuk odwiózł ją taksówką do domu - relacjonuje gazeta. Tam odwiedził ją przyjaciel, który ją namówił, by pojechała do lekarza, a potem na policję. Nie było to jednak zwykłe spotkanie, bo jak wynika z informacji, do których dotarliśmy, miedzy modelką, która została rzekomo zgwałcona, a jej znajomym miało dojść do zbliżenia. Sprawa wciąż jest w toku. Jeśli okaże się, że Sylwia Sz. mówiła nieprawdę, Bieniuk będzie mógł domagać się od niej odszkodowania.

_

bEDpLzny
bEDpLznz

_

bEDpLznS
KOMENTARZE
(361)
Gość
2 lata temu
Masz za swoje typie, tak się kończy moczenie w byle czym! Faceci też powinni się szanować!
Gość
2 lata temu
Dlaczego piszecie o niej modelka? Modelka to Rubik, ta to insta prostytutka.
Gość
2 lata temu
Niedługo po gwałcie uprawiała sex....
bEDpLznT
Gośćm
2 lata temu
Niezły syf a Bieniuk ojciec roku
Gość
2 lata temu
Patusy
Najnowsze komentarze (361)
komandos
2 lata temu
No tak to teraz wiadomo jak było. Pani Sylwia Sz. wróciła do domu a potem wpadł do niej jej przyjaciel alfons i miał ochotę na dymanko a ,ze ta już była kilkukrotnie zaspokojona (zapewne w obie dziurki) to nie chciała mu dać, więc jej "przyjaciel" wziął ją na ostro i na dodatek obił jej facjatę. Potem pani Sylwia pojechała na obdukcję i na Policję ale z myślą że oskarży swojego alfonsa, niestety w trakcie zmieniła zdanie po namowie panów policjantów (zapewne siedzących w kieszenie alfa) i oskarżyła pana Bieniuka
janusz
2 lata temu
powinni tą tępą suk..ę zamknąć z kilkoma wygłodniałymi arabami
MIKI
2 lata temu
jak powiedział leper czy można zgwałcić prostytutkę?
gość
2 lata temu
A może została wystawiona przez tego kolesia nieciekawego zresztą . To wygląda na jakąś intrygę.
gość
2 lata temu
To jakaś trans-osoba, facet ma szczególne upodobania.
gość
2 lata temu
tak się kończy zadawanie się z szemranym towarzystwem.. wysyłała mu pikantne smsy i w ten sposób wyłączyła mu logiczne myślenie, zaczął myśleć rozporkiem a tu już łatwo o szantaż
Gość
2 lata temu
Hfhfgvf
gość
2 lata temu
Gdzie miala isc,do kogos bliskiego,przyjaciela,Napewno sa rozne reakcje,wcisniecie w kat,lub szukanie wspolczucia,Panowie cos skombinowali,napuscili na seks ,
bEDpLznL
Gość
2 lata temu
Ale pociągająca cipcia niedziwie mu się że niezapanował nad sobą
Gość
2 lata temu
U dzieci trauma do końca życia chłopie coś ty narobił wstyd
Gość
2 lata temu
Widać że to insta prostytutka...
HETMAN POLNY
2 lata temu
i czym ona zapłaci bieniukowi dożywotnimi usługami sexualnymi przed kamerą? hmmm 400 000 / 50 zł za numerek = 8000 razy. nie warto w federacji rosyjskiej taki element kończy w piecu hutniczym.
o!
2 lata temu
Jak to cudownie żyć w kraju, w którym zamiast sądu o wyroku decyduje brukowiec i pudel :D
Gość
2 lata temu
Diagnoza lekarza robiącego obdukcję; Kurvistus pospolitus.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDpLzoE
bEDpLzoF
bEDpLzoG
bEDpLzoH
bEDpLzoI
bEDpLzon