Sobota 29.06.2019 18:45

Filip Chajzer z misiem na pupie odjeżdża Audi za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Filip Chajzer

Trudno byłoby znaleźć w polskim show biznesie drugą, tak polaryzującą opinię publiczną postać jak Filip Chajzer. Dziennikarz cieszy się sporym gronem zagorzałych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą każdy jego krok (na Facebooku obserwuje go prawie milion osób). Równie pokaźne jest jednak grono przeciwników przebojowego prezentera, którzy bynajmniej nie wzbraniają się przed okazywaniem swojej szczerej i niekiedy chorobliwej niechęci do Chajzera.

Zobacz: Filip Chajzer odpowiada na groźby internautów: "Za setki obelg oraz życzenia obicia ryja i rychłej śmierci bardzo dziękuję"

Wokalni antyfani nie są jednak w stanie zatrzymać dobrej passy prezentera, o czym świadczyć mogą chociażby bajońsko drogie samochody, którymi wozi się po ulicach Warszawy. Filip został przyłapany w ostatnią sobotę podczas wsiadania do Audi Q7, którego wartość wynosi skromne 300 tysięcy złotych. W tej wiekopomnej chwili towarzyszył pluszowy miś, który na czas spisywania umowy musiał zadowolić się miejscem na pośladkach swego właściciela.

Zobacz: Filip Chajzer "uprawia cebulę" na wakacjach. Wstał o 4 rano, żeby zająć leżak

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Chajzera z imponującym czterokołowcem. Zabralibyście się z nim na przejażdżkę?

« Poprzednie 1/9

Filip Chajzer

2Filip Chajzer