Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"

189
Podziel się:

"Występowanie w TVPiS to wstyd! I dobrze, że Pani odchodzi" - twierdzą internauci. Mają rację?

Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"
bECwfiaJ

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas funkcjonowała w świadomości Polaków jako "pani z reklamy sieci komórkowej". Szansę na nieco ambitniejszą karierę dała jej Telewizja Polska. Jej rola w ciągnącym się od lat serialu M jak Miłość skradła serca telewidzów. Przyjemna aparycja, wyluzowanie i uśmiech na twarzy zagwarantowały Basi kolejne intratne propozycje. Spróbowała swoich sił w konferansjerce, prowadziła The Voice of Poland czy Dance, dance, dance, w którym celebryci kopiowali układy taneczne artystów bardziej od nich utalentowanych.

W pewnym momencie Basia zaczęła "wyskakiwać z lodówki" na Woronicza, przez co władze TVP miały zakończyć z nia współpracę. Prawdziwym zaskoczeniem oficjalna decyzja władz Telewizji Polskiej, które odebrały aktorce dwa programy: The Voice of Poland i The Voice Kids.

bECwfiaL

Szybko okazało się, że Basia została zwolniona nie przez swój "monopol na prowadzenie show", a przez poglądy polityczne. Kurdej-Szatan wzorem innych celebrytek chętnie angażowała się w inicjatywny o zabarwieniu politycznym. Branie udziału w protestach w obronie sądów czy wspieranie Rafała Trzaskowskiego w walce o fotel prezydenta Warszawy, zważyły na jej losach w TVP.

33-latka bardzo mocno skomentowała karę, jaką nałożyła na nią stacja za "polityczne nieposłuszeństwo". W instagramowym poście przyznała, że jest rozczarowana sposobem, w jaki TVP się z nią pożegnało. Fani aktorki są zniesmaczeni, a pod jej emocjonalnym oświadczeniem ostro krytykowali PiS:

bECwfiaR

Przykro, że osoby o innych poglądach niż partia rządząca długo się nie utrzymują w tej telewizji. Każą płacić abonament, by słuchać poglądów PiS-owskich. TVP Telewizja Polska niby, a jest tak podporządkowana władzy, że aż śmieszne.

Kochana Pani Basiu, występowanie w TVPiS to wstyd!!! I dobrze, że Pani odchodzi, bo i tak mało ludzi ogląda tę telewizję. Kolejny raz TVP pokazało, jak wygląda u nas demokracja.

Jak widać, Basiu, wolność słowa niestety w naszym kraju nie istnieje.

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami fanów Basi?

bECwfiaS
bECwfiaT
bECwfibm
KOMENTARZE
(189)
Gość
2 lata temu
Tyle lat zarabiała gruby hajs dzięki TVP i było super , nic nie przeszkadzało. Trochę hipokryzja. Może po prostu już się Pani przejadła 🤪
Gość
2 lata temu
Coś późno na oczy przejrzała, tyle lat jej posadka w reżimowej tv pasowała?
Gość
2 lata temu
Owszem, ciężko z wolnością słowa jest. Nie tylko w Polsce. W internecie i na całym świecie również. Na 🐩 - ku przede wszystkim wolność słowa, jest mocno tuszowana.
bECwfibn
gość
2 lata temu
Jacy fani ?!
Gość
2 lata temu
Nie lubię jej
Najnowsze komentarze (189)
Gość
2 lata temu
Barbara jest sobą i nikogo nie udaje, nie zadziera nosa jak inne "celebrytki"- za to ją lubię
Gość
2 lata temu
Głosik jak z syntetyzatora więc playowi pasowała
Gość
2 lata temu
Uwielbiam TVP
Gość
2 lata temu
Wyleciałaby z nie jednej korporacji za krytykowanie szefostwa. Ot taka logiczna uwaga. Żadne tam "zagrożenie demokracji"
gość
2 lata temu
Przecież to samo działo się,kiedy TVP było pod rządami SLD czy PO-PSL.Dziennikarze popierający PiS tracili pracę,podobnie było z aktorami.Wtedy nikogo to nie dziwiło.Aktor tez powinien wiedzieć,kto "go karmi",kto daje mu zarabiać niemałą przecież kasę.A co z honorem??? Jak pracować dla kogoś,kogo poglądów wcale się nie popiera a wręcz jest się całkowicie im przeciwnym???Zresztą,to specyfika tego zawodu - "raz na wozie,raz pod wozem".
ana
2 lata temu
nie cierpie jej
ana
2 lata temu
nie cierpie jej
Gość
2 lata temu
Gwiazdorstwa dosyć jej zaduzo w telewizji było co chciała dożywotnie zbijac kasę są inni lepsi i ladniejsi
bECwfibf
gość
2 lata temu
A za "peło" było inaczej? heheh. Było dokładnie tak samo więc nie wiem czemu się dziwić. Wolności słowa nigdy nie mieliśmy...
Gość
2 lata temu
Ha ha ha 😂😂😂
ArturLesnodor...
2 lata temu
Niech spada. Ona sama interesuje mnie średnio, a jej poglądy w zupełności.
Sonia
2 lata temu
Prawie jak u Kim Dzong Una, nie zgadzasz się z dyktatorem wylatujesz.
gość
2 lata temu
Nikt normalny w TVPiS pracować nie chce.
wujek
2 lata temu
ODEJDŹ WRESZCIE
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECwfibY
bECwfibZ
bECwfica
bECwficb
bECwficc
bECwfibH