Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fit Lovers gratulują Majewskim założenia fundacji. Daniel: "O, odblokowaliście mnie"

41
Podziel się

W poniedziałek Marita Surma i Daniel Majewski pochwalili się za pośrednictwem Instagrama własną fundacją.

Fit Lovers gratulują Majewskim założenia fundacji. Daniel: "O, odblokowaliście mnie"
bDUcNhZx

Gdy w minionym roku wizerunek Marity "Deynn" Surmy i Daniela Majewskiego został wyraźnie nadszarpnięty, na horyzoncie pojawiła się inna "fit para". Wśród licznych specjalistów od zdrowego żywienia i fitnessu na swoje pięć minut sławy czekali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Choć udział w programie Azja Express ujawnił nieco despotyczne cechy trenera, to również pomógł zebrać parze na Instagramie już ponad milionową widownię.

Jak można się domyślać, jeszcze do niedawna obie wysportowane i konkurujące ze sobą pary nie żywiły do siebie nadmiernej sympatii. Sytuacja się zmieniła, gdy w poniedziałek Majewscy pochwalili się w sieci nowo założoną fundacją. Mateusz zdecydował się wyciągnąć do nich rękę, gratulując im przedsięwzięcia. Na reakcję Daniela nie trzeba było długo czekać:

bDUcNhZz

O, odblokowaliście mnie, dzięki! Serio dzięki za komentarz, doceniam - napisał mąż Marity, sprawiając wrażenie nieco rozbawionego sytuacją.

Gdy wnikliwi internauci zaczęli dociekać, kiedy mogło dojść do wspomnianego "zablokowania", Janusz zaprzeczył, jakoby miało to mieć miejsce w momencie głośnej afery z siostrą Deynn:

Nie ma to już żadnego znaczenia, nie róbmy sensacji. Skupmy się na pozytywach - skomentował w swoim stylu.

bDUcNhZF

W dalszej części konwersacji dwójki instagramerów, Majewski zapewnia, że choć też nie wie, dlaczego i kiedy go zablokowano, jest to nieważne, bowiem kiedyś to sobie wyjaśnią twarzą w twarz:

Ważne, że nie mówimy na siebie wzajemnie publicznie złych słów, a wiele razy było można to zrobić - czytamy w pozytywnym wywodzie celebryty.

Myślicie, że niebawem dojdzie do spotkania?

bDUcNhZG
bDUcNhZH
bDUcNiaa
KOMENTARZE
(41)
gość
2 lata temu
Jprdl...i Pamela oczywiście z gira w górze
Gość
2 lata temu
Super, ekstra, noga w gore -.- -.-
Gość
2 lata temu
No tak...bo na fundacji kręci się najlepsze wałki haha
bDUcNiab
Gość
2 lata temu
Fundacja jednorożec czyli co chca z ludzi zrobić takiego rogacza?
Gość
2 lata temu
Jednorożec od loga firmy PLT , z którą ma współpracę Majewska ! Wszystko reklama i hajs .
Najnowsze komentarze (41)
Graża
2 lata temu
Może i robi się jakieś wałki na tych fundacjach, ale ja i tak uważam, że to jest super inicjatywa. A figura Deyn to jest cudowna. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z fitnessem i z odchudzaniem. Zamówiłam sobie nawet catering dietetyczny warszawski dzień i zaczęłam trochę na siłowni ćwiczyć i teraz czekam na rezultaty.
Jorg57
2 lata temu
Co to za dewianci? I jeszcze ktoś się nimi podnieca. Żenada.
Gość
2 lata temu
I tutaj widać jak daniel jes nie dojrzały. Musiał komuś wypomnieć ze go zablokował
gość
2 lata temu
niestety ale fundacje kojarzą się nam z przekrętami zachęcają ludzi do wpłat chwalą się jak to oni pomagają ludzie nabiorą zaufania i później jest jak zawsze
EKOSTRAŻ
2 lata temu
EKOSTRAŻ!!!! Wspomnielibyście nazwę organizacji na którą zbierają - pudelkowe zasięgi są jeszcze większe i wspomniany remont budynku EKOSTRAŻY odbyłby się raz dwa. Niestety smutna prawda, ale tak ich sytuacja w ostatnich latach wygląda - odwiedzam ich siedzibe we Wrocławiu i widziałam na własne oczy.
gość
2 lata temu
Hmm, pasuja do siebie, oni powinni się bliżej zakumplować.
gość
2 lata temu
fundacja = kasa bez podatku. chcesz zarobić , załóż fundację
Gość
2 lata temu
Trochę tacy klaunowaci Ci młodzi ludzie. Niby wysportowani i super, a obie pary robią z siebie pośmiewiska...no ale kasa musi się zgadzać.
bDUcNhZT
Gość
2 lata temu
A co z tą uszkodzoną kobietą przez tego Janusza?
gość
2 lata temu
Ja pierdyle, problemy życiowe, kto kogo zablokował i dlaczego. Co za próżnia.poza tym fundacja, to najlepsza przykrywka dla legalnych przekrętów.
Gość
2 lata temu
Ci fitloversi są żenujący
Gość
2 lata temu
Ameby umysłowe, dramat
gość
2 lata temu
Oni na niczym innym nie umieją zarobić tylko oszukiwanie i internet a ze dobra kasa z tego jest to musza kombinować. Do roboty.
gość
2 lata temu
ale deyn nabotoksowana
bDUcNiav