Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fit Lovers gratulują Majewskim założenia fundacji. Daniel: "O, odblokowaliście mnie"

41
Podziel się

W poniedziałek Marita Surma i Daniel Majewski pochwalili się za pośrednictwem Instagrama własną fundacją.

Fit Lovers gratulują Majewskim założenia fundacji. Daniel: "O, odblokowaliście mnie"
bCZPEEUR

Gdy w minionym roku wizerunek Marity "Deynn" Surmy i Daniela Majewskiego został wyraźnie nadszarpnięty, na horyzoncie pojawiła się inna "fit para". Wśród licznych specjalistów od zdrowego żywienia i fitnessu na swoje pięć minut sławy czekali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Choć udział w programie Azja Express ujawnił nieco despotyczne cechy trenera, to również pomógł zebrać parze na Instagramie już ponad milionową widownię.

Jak można się domyślać, jeszcze do niedawna obie wysportowane i konkurujące ze sobą pary nie żywiły do siebie nadmiernej sympatii. Sytuacja się zmieniła, gdy w poniedziałek Majewscy pochwalili się w sieci nowo założoną fundacją. Mateusz zdecydował się wyciągnąć do nich rękę, gratulując im przedsięwzięcia. Na reakcję Daniela nie trzeba było długo czekać:

bCZPEEUT

O, odblokowaliście mnie, dzięki! Serio dzięki za komentarz, doceniam - napisał mąż Marity, sprawiając wrażenie nieco rozbawionego sytuacją.

Gdy wnikliwi internauci zaczęli dociekać, kiedy mogło dojść do wspomnianego "zablokowania", Janusz zaprzeczył, jakoby miało to mieć miejsce w momencie głośnej afery z siostrą Deynn:

Nie ma to już żadnego znaczenia, nie róbmy sensacji. Skupmy się na pozytywach - skomentował w swoim stylu.

bCZPEEUZ

W dalszej części konwersacji dwójki instagramerów, Majewski zapewnia, że choć też nie wie, dlaczego i kiedy go zablokowano, jest to nieważne, bowiem kiedyś to sobie wyjaśnią twarzą w twarz:

Ważne, że nie mówimy na siebie wzajemnie publicznie złych słów, a wiele razy było można to zrobić - czytamy w pozytywnym wywodzie celebryty.

Myślicie, że niebawem dojdzie do spotkania?

bCZPEEVa
bCZPEEVb
bCZPEEVu
KOMENTARZE
(41)
gość
rok temu
Jprdl...i Pamela oczywiście z gira w górze
Gość
rok temu
Super, ekstra, noga w gore -.- -.-
Gość
rok temu
No tak...bo na fundacji kręci się najlepsze wałki haha
bCZPEEVv
Gość
rok temu
Fundacja jednorożec czyli co chca z ludzi zrobić takiego rogacza?
Gość
rok temu
Jednorożec od loga firmy PLT , z którą ma współpracę Majewska ! Wszystko reklama i hajs .
Najnowsze komentarze (41)
Graża
rok temu
Może i robi się jakieś wałki na tych fundacjach, ale ja i tak uważam, że to jest super inicjatywa. A figura Deyn to jest cudowna. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z fitnessem i z odchudzaniem. Zamówiłam sobie nawet catering dietetyczny warszawski dzień i zaczęłam trochę na siłowni ćwiczyć i teraz czekam na rezultaty.
Jorg57
rok temu
Co to za dewianci? I jeszcze ktoś się nimi podnieca. Żenada.
Gość
rok temu
I tutaj widać jak daniel jes nie dojrzały. Musiał komuś wypomnieć ze go zablokował
gość
rok temu
niestety ale fundacje kojarzą się nam z przekrętami zachęcają ludzi do wpłat chwalą się jak to oni pomagają ludzie nabiorą zaufania i później jest jak zawsze
EKOSTRAŻ
rok temu
EKOSTRAŻ!!!! Wspomnielibyście nazwę organizacji na którą zbierają - pudelkowe zasięgi są jeszcze większe i wspomniany remont budynku EKOSTRAŻY odbyłby się raz dwa. Niestety smutna prawda, ale tak ich sytuacja w ostatnich latach wygląda - odwiedzam ich siedzibe we Wrocławiu i widziałam na własne oczy.
gość
rok temu
Hmm, pasuja do siebie, oni powinni się bliżej zakumplować.
gość
rok temu
fundacja = kasa bez podatku. chcesz zarobić , załóż fundację
Gość
rok temu
Trochę tacy klaunowaci Ci młodzi ludzie. Niby wysportowani i super, a obie pary robią z siebie pośmiewiska...no ale kasa musi się zgadzać.
bCZPEEVn
Gość
rok temu
A co z tą uszkodzoną kobietą przez tego Janusza?
gość
rok temu
Ja pierdyle, problemy życiowe, kto kogo zablokował i dlaczego. Co za próżnia.poza tym fundacja, to najlepsza przykrywka dla legalnych przekrętów.
Gość
rok temu
Ci fitloversi są żenujący
Gość
rok temu
Ameby umysłowe, dramat
gość
rok temu
Oni na niczym innym nie umieją zarobić tylko oszukiwanie i internet a ze dobra kasa z tego jest to musza kombinować. Do roboty.
gość
rok temu
ale deyn nabotoksowana
bCZPEEVP