Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski pójdzie siedzieć? Nie zapłaci!

451
Podziel się

"To skandal."

Wiśniewski pójdzie siedzieć? Nie zapłaci!
bDfCPupx

W myśl orzeczenia toruńskiego sądu, Michał Wiśniewski ma zapłacić przebywającemu za kratkami Piotrowi Bogdanowiczowi 70 tysięcy złotych odszkodowania za bezprawne wykorzystanie tekstów jego autorstwa w piosence Jenny - end of the story. Zaraz po ogłoszeniu wyroku, Wiśniewski zapowiedział, że nie zamierza się do niego stosować (zobacz: *Zignoruje wyrok sądu)
*
i nadal podtrzymuje swoje postanowienie:

Nie będę płacił kryminaliście - zapewnia Życie na gorąco. Uzgodniliśmy z Anią, że prędzej pójdę do więzienia.

Uzgodnił z mamą swoich dzieci, że lepiej pójść do więzienia... Niesamowici ludzie. Lider Ich Troje uzasadnia swoje stanowisko tym, że w trakcie procesu pojawił się niejaki Piotr Baran z Krakowa, również piszący wiersze, który podobno przekazał sądowi dowody na to, że więzień Piotr Bogdanowicz skopiował z kolei jego teksty. Sąd jednak nie powołał go na świadka.

bDfCPupz

To skandal - wścieka się Wiśniewski. Najgorsze jest to, że Bogdanowicz dostał już zasądzoną kwotę od firmy Universal Music Polska, która w momencie rozpoczęcia procesu reprezentowała mnie jako artystę. Jeśli ktoś poprosi mnie teraz o pieniądze, powiem "nie".

bDfCPuqa
KOMENTARZE
(451)
gość
12 lat temu
i****a i wiejski szpaner hahaha
gość
12 lat temu
i*****!
Thoth
12 lat temu
I****a :/ Nazywa kogoś kryminalistą, a sam pewnie by zabił gołymi rękoma, jakby ktoś mu się włamał i próbował zabić rodzinę :///
bDfCPuqb
gość
12 lat temu
p****t w dodatku tandetny
gość
12 lat temu
michal znam cie i daj te kase lepiej dla chorych dzieci a ten g****k niech wpierd..... wiezienne zarcie ,a nie mysli o luksusach a moze zamienimy wiezienie na mariot w wa-wie posraniec i kryminalista narka michal trzymaj sie
Najnowsze komentarze (451)
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze że pójdzie siedzieć prymityw jeden wszystko robi pod publikę żal tych trzech żon tylko i tych dzieci
gość
12 lat temu
Wiśnior siedzieć!!
gość natalia
12 lat temu
czesc michał fajne wyszłes na zdieciu z dzieckiem i cos masz w reku to ja natalia odpisz czekam
gość
12 lat temu
i****a i wiejski szpaner hahaha
gość
12 lat temu
nie dobrze. nie jestem fanka ale uwazam ze to glupota kolejna sadu!!musi byc jakies wyjscie!trzymam kciuki! nie daj sie! lepiej dac kase dla chorych dzieciakow!
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
"Przeszłość (...)nie umiera,odmienia tylko miejsce czas ,nazwisko i świeże kształty dla siebie przybiera"(cykl"Nad głębiami"); ADAM ASNYK A W "Daremnych żalach" pisał "TRZEBA Z ŻYWYMI NAPRZÓD IŚĆ, PO ŻYCIE SIĘGAĆ NOWE... A NIE W UWIĘDŁYCH LAURÓW LIŚĆ Z UPOREM STROIĆ GŁOWĘ"
gość
12 lat temu
bDfCPupT
gość
12 lat temu
"Jak anioła głos usłyszałem ją Powiedziała patrz "TAK TO ON" Na rozstaju dróg stoi dobry BÓG-ON WSKAŻE CI DROGĘ" Piotr Kupicha.
gość
12 lat temu
"Jak anioła głos usłyszałem ją Powiedziała patrz "TAK TO ON" Na rozstaju dróg stoi dobry BÓG-ON WSKAŻE CI DROGĘ" Piotr Kupicha.
gość
12 lat temu
JENNY No chodź.Wstań już proszę ,przecież będziesz cała mokra. Już późno no chodź.Musimy się stąd wydostać ,uciec jak najdalej. ROZUMIESZ? Gdzie Twoja torebka. zgubiłaś ją? Może wtedy gdy pytałem Cię o drogę Kto kogo stracił Nie wiem Ty zaginęłaś czy Ja zaginąłem? A może to my zagubiliśmy się nawzajem JENNY.............. BEJBE Zrobiło się zimno .Musimy stąd uciec. Twoja szminka .Taka rozmazana Pamiętam jak ją nakładałaś TYLE CZERWIENI Powiedziałaś wtedy odwal się ode mnie. Oczy potrafią powiedzieć więcej niż słowa. POTRZEBUJESZ MNIE? No powiedz Teraz wszyscy zobaczą że możemy być razem. Słyszysz ich kroki? Już idą żeby Cię zabrać ,ale nie znajdą Cię Nikt mi Ciebie nie odbierze Pamiętaj już zawsze będziesz ze mną BEJBE {POLICJA NIE WYKLUCZA MORDERSTWA NA TLE SEKSUALNYM-trwają poszukiwania nie zabierajcie.................ICH TROJE-Jenny
Ula la la
12 lat temu
Ula la la
12 lat temu
Ula la la
12 lat temu
MICHAŁ "Słuchaj Jenny dlaczego piszę ten list PIOTR BOGDANOWICZ "To co mówię nie dotyczy ziemi ani niebios to nie dotyczy poprzebijanych igłą MICHAŁ "To co powiem nie dotyczyć będzie ziemi ani niebios ani przewianych igłą PIOTR BOGDANOWICZ To co mówię nie dotyczy mężczyzn ani kobiet ani też pisma ślepców,pisma zrozpaczonych MICHAŁ "To co powiem Tobie słoneczko nie dotyczyć będzie ani mężczyzny ani kobiety ani mnie ani Ciebie PIOTR BOGDANOWICZ "To co mówię dotyczy jednego wyrwanego serca MICHAŁ To co powiem dotyczy jednego wyrwanego serca PIOTR BOGDANOWICZ "Jeszcze owszem kamieni to dotyczy MICHAŁ "A jeszcze owszem kamieni to dotyczy PIOTR BOGDANOWICZ A że kamieni więc także i drugiego serca" MICHAŁ A że kamieni więc także i drugiego serca DLATEGO PISZĘ TEN LIST WIESZ?!
...
Następna strona
bDfCPuqv