Piątek 12.07.2019 10:30

Chrzest Archiego. Makijażysta Meghan Markle został ojcem chrzestnym jej dziecka?

Meghan Markle książę Harry Archie hotnews

Chrzest Archiego. Makijażysta Meghan Markle został ojcem chrzestnym jej dziecka?

Meghan Markle wciąż budzi gorące emocje w brytyjskich tabloidach. Tamtejsze media nigdy nie odpuszczają i pilnie śledzą każdy jej krok, aby potem z rozkoszą opisać każdą wpadkę, którą raz po raz zalicza księżna Sussex. Równie interesującym tematem okazał się dla nich chrzest Archiego, a szczególnie tożsamość rodziców chrzestnych chłopca, których Meghan i Harry nie chcieli podawać do wiadomości publicznej. Spore poruszenie wywołało też zdjęcie z samej uroczystości, którym zaniepokojeni byli nawet eksperci z zakresu mowy ciała.

Giełda nazwisk na rodziców chrzestnych Archiego wciąż trwa. Co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia na temat ich tożsamości, jednak do tej pory nie potwierdzono żadnej z wymienianych osób. Zgodnie ze źródłami portalu Pagesix ojcem chrzestnym Archiego może być makijażysta Meghan Markle i jej wieloletni przyjaciel, Daniel Martin.

Dowodem na to mają być opublikowane przez niego nagrania z lunchu w Ivy i herbaty w Harrods, a także zdjęcia z jego wycieczki do Londynu. Te poszlaki zdaniem mediów są wskazówką, że to on jest ojcem chrzestnym Archiego. Warto wspomnieć, że w przeszłości Daniel Martin był odpowiedzialny między innymi za makijaż ślubny księżnej Meghan.

Potwierdzałoby to także wcześniejsze doniesienia, że rodzicami chrzestnymi dziecka zostaną bliscy przyjaciele Meghan i Harry'ego. Warto wspomnieć, że na ojca chrzestnego dziecka Meghan Markle typowany był też Charlie van Straubenzee. Jest on przyjacielem księcia Harry'ego jeszcze z czasów szkolnych. Co ciekawe, brat Charliego, Tom van Straubenzee, został wcześniej ojcem chrzestnym dziecka Kate i Williama. W takim przypadku wszystko zostałoby "w rodzinie".

Chrzciny Archiego odbyły się w sobotę w zamku Windsor. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z udziałem Meghan pozostaje już tylko liczyć, że tym razem obędzie się już bez kolejnych kontrowersji.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (62)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62
Odpowiedz
221 20
zgłoś
gość 12.07.2019 10:38
Ona ostatnio często wygląda jakby była na ranicy płaczu. Może depresja poporodowa.
Odpowiedz
31 31
zgłoś
Gość 12.07.2019 10:39
Nie znoszę jej
Odpowiedz
67 16
zgłoś
Gość 12.07.2019 10:39
A chrzestnym pewnie jest William, po co tak kombinować?
Odpowiedz
136 6
zgłoś
Gość 12.07.2019 10:43
A dzieci Williama nie miały przypadkiem więcej niż 2 chrzestnych? 6 chyba? I to mogą być sami mężczyźni
Odpowiedz
18 2
zgłoś
gość 12.07.2019 10:50
Gość: A dzieci Williama nie miały przypadkiem więcej niż 2 chrzestnych? 6 chyba? I to mogą być sami mężczyźni
Kobiety też.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62