Trwa ładowanie...
Przejdź na

Patryk Vega na tropie kolejnego spisku: "Wypuścili Misiewicza, żeby zablokować film"

91
Podziel się:

"Dla polityków w trakcie kampanii wyborczej blokada tego filmu stanowiłaby PR-owy strzał w kolano, dlatego wypuścili Misiewicza". - tłumaczy reżyser.

Patryk Vega na tropie kolejnego spisku: "Wypuścili Misiewicza, żeby zablokować film"

Patryk Vega od pewnego czasu przejawia silne tendencje mesjanistyczne. Wydaje się całkowicie przekonany, że tylko on potrafi zauważyć i napiętnować panujące w Polsce patologie, w porywach wierzy nawet w to, że za jego pośrednictwem interweniuje sam Bóg.

Do niedawna brzmiało to dość humorystycznie, ale ostatnio Patrykowi się nasiliło. Do tego stopnia, że jego wypowiedzi zaczynają brzmieć jak wygłaszane przez osobą cierpiącą na manię prześladowczą.

Odkąd, zresztą z własnej woli, ujawnił, że nakręcił film poświęcony patologiom w życiu politycznym, co chwila alarmuje, że ktoś się na niego uwziął. Głównego wroga upatruje w obozie polityków prawicy,którzy, jak twierdzi, grozili mu. Na szczęście Patryk nie przejął się jakoś strasznie i dalej podkręca atmosferę, ujawniając kolejne fragmenty nakręconego materiału.

Bohaterami jednego z nich są młody, bezwzględny i zadufany w sobie karierowicz oraz jego dużo starszy patron i promotor, z którym łączy go intymna relacja, niepokojąca o tyle, że intymne relacje między zwierzchnikami i podwładnymi w ogóle nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza na wysokich szczeblach instytucji zaufania publicznego.

Bartłomieja Misiewicza, który w postaci młodego urzędnika rozpoznał siebie, zaniepokoiła jednak nie sugestia, że swoją karierę oparł na nepotyzmie, lecz podejrzenie, że relacja może zawierać elementy homoseksualne. To okazało się dla niego najważniejsze i ledwo wyszedł z aresztu,złożył w tej sprawie 23-stronnicowy pozew do sądu, domagając się zakazu dystrybucji filmu do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zdaniem Vegi, to oczywiście jeden wielki spisek. I już nawet dokładnie wie, jak to było...

Czołowi polscy politycy celowo wypuścili z aresztu Bartłomieja Misiewicza, by za pomocą jego osoby zablokować w kinach mój film - przekonuje Vega na filmiku przesłanym do redakcji Super Expressu. Dla polityków w trakcie kampanii wyborczej blokada tego filmu stanowiłaby PR-owy strzał w kolano, dlatego wypuścili Misiewicza, by w białych rękawiczkach dokonać blokady filmu. Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przekonywał, że mamy w Polsce tak rozwiniętą demokrację, że każdy może mówić ci chce i że nie zablokują filmu "Polityka". Niech się teraz odniesie do tej kwestii.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(91)
Gość
4 lata temu
Coś jest na rzeczy #antoni-misiu... No powiedzcie że nie..
gość
4 lata temu
ma rację na pewno tak zrobili
gość
4 lata temu
Prawda misia boli. Oprócz dupki;)
Gość
4 lata temu
Uderz w stół... Film jeszcze nie wyszedł, a Misiewicz już obrażony, że ktoś pokazał, że on z Antkiem urzędował. Takim pozwem potwierdza tylko to, co wszyscy podejrzewali.
Gość
4 lata temu
Odplynal
Najnowsze komentarze (91)
gość
4 lata temu
Ciekawe czy Miśkiewicz tak głęboko wierzący na spowiedzi mówi prawdę
gość
4 lata temu
Już mam dosyć tego faceta, a wy sami to nakręcacie bo pewnie jesteście z nim w komitywie. Żenujący typ. Owszem nasze środowisko polityków również ma wiele za uszami, film może i po części mówi prawdę, nie wiem nie znam się. Ale jego chęć gadania o tym filmie, jakieś teorie spiskowe, publikacja na chinskich serwerach - weźcie... żenada, mam nadzieję że ludzie oleją ten film. Nie ze względów politycznych, ale ze względu na tego faceta i jakże "wysoki" poziom jego filmów
wujek
4 lata temu
ale ten Vega to buc. Cały świat nie kręci się wokół ciebie.
gość
4 lata temu
wiadomo kto opłaca tego 'rezysera'
gość
4 lata temu
Mam nadzieję że Vega zapłaci ogromne odszkodowanie każdemu kogo dobra osobiste zostały w tym filmie naruszone. Nie można w imię demokracji tworzyć filmu który koliduje z dobrem drugiego człowieka - szczególnie jeśli opiera się na kłamstwie. Nie ma przecież żadnych dowodów na homoseksualizm i narkomanie Misiewicza. Czy ktokolwiek z nas chciałby siebie zobaczyć w takim paszkwilu? Vega przesadził i za to zapłaci.
Gość
4 lata temu
Panie Patyku już Pana ponosi... Zejdź Pan na Ziemię ...
MIS
4 lata temu
PATRYK, NIE DAJ SIE.
kiki
4 lata temu
niezła reklama paszkwil
Gość
4 lata temu
Życzę żeby skończył z wyrokiem za bzdury ,jakie pokaże we filmie ,to jest druga Rosati
Gość
4 lata temu
Reforma edukacji ma na celu ogłupienie ludzi żeby łatwiej nimi rządzić. Niestety i bez niej jest już łatwo. Film tu nic nie pomoże to zwykły marketing.
TFU 0
4 lata temu
vegeta zniknij nikt jestes sprzedajna dupo PO
gośćgosc
4 lata temu
Vega mały człowieczek chory z nienawisci.
gość
4 lata temu
To ten film na faktach jest?
gość
4 lata temu
Kolejny artykul, pod ktorym wszystkie moje glosy juz zostaly oddane.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie