Patryk Vega na tropie kolejnego spisku: "Wypuścili Misiewicza, żeby zablokować film"

91
Podziel się

"Dla polityków w trakcie kampanii wyborczej blokada tego filmu stanowiłaby PR-owy strzał w kolano, dlatego wypuścili Misiewicza". - tłumaczy reżyser.

Patryk Vega na tropie kolejnego spisku: "Wypuścili Misiewicza, żeby zablokować film"

Patryk Vega od pewnego czasu przejawia silne tendencje mesjanistyczne. Wydaje się całkowicie przekonany, że tylko on potrafi zauważyć i napiętnować panujące w Polsce patologie, w porywach wierzy nawet w to, że za jego pośrednictwem interweniuje sam Bóg.

Do niedawna brzmiało to dość humorystycznie, ale ostatnio Patrykowi się nasiliło. Do tego stopnia, że jego wypowiedzi zaczynają brzmieć jak wygłaszane przez osobą cierpiącą na manię prześladowczą.

Odkąd, zresztą z własnej woli, ujawnił, że nakręcił film poświęcony patologiom w życiu politycznym, co chwila alarmuje, że ktoś się na niego uwziął. Głównego wroga upatruje w obozie polityków prawicy,którzy, jak twierdzi, grozili mu. Na szczęście Patryk nie przejął się jakoś strasznie i dalej podkręca atmosferę, ujawniając kolejne fragmenty nakręconego materiału.

Bohaterami jednego z nich są młody, bezwzględny i zadufany w sobie karierowicz oraz jego dużo starszy patron i promotor, z którym łączy go intymna relacja, niepokojąca o tyle, że intymne relacje między zwierzchnikami i podwładnymi w ogóle nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza na wysokich szczeblach instytucji zaufania publicznego.

Bartłomieja Misiewicza, który w postaci młodego urzędnika rozpoznał siebie, zaniepokoiła jednak nie sugestia, że swoją karierę oparł na nepotyzmie, lecz podejrzenie, że relacja może zawierać elementy homoseksualne. To okazało się dla niego najważniejsze i ledwo wyszedł z aresztu,złożył w tej sprawie 23-stronnicowy pozew do sądu, domagając się zakazu dystrybucji filmu do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zdaniem Vegi, to oczywiście jeden wielki spisek. I już nawet dokładnie wie, jak to było...

Czołowi polscy politycy celowo wypuścili z aresztu Bartłomieja Misiewicza, by za pomocą jego osoby zablokować w kinach mój film - przekonuje Vega na filmiku przesłanym do redakcji Super Expressu. Dla polityków w trakcie kampanii wyborczej blokada tego filmu stanowiłaby PR-owy strzał w kolano, dlatego wypuścili Misiewicza, by w białych rękawiczkach dokonać blokady filmu. Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przekonywał, że mamy w Polsce tak rozwiniętą demokrację, że każdy może mówić ci chce i że nie zablokują filmu "Polityka". Niech się teraz odniesie do tej kwestii.

_

_

KOMENTARZE
(91)
Gość
9 miesięcy temu
Coś jest na rzeczy #antoni-misiu... No powiedzcie że nie..
gość
9 miesięcy temu
ma rację na pewno tak zrobili
Gość
9 miesięcy temu
Uderz w stół... Film jeszcze nie wyszedł, a Misiewicz już obrażony, że ktoś pokazał, że on z Antkiem urzędował. Takim pozwem potwierdza tylko to, co wszyscy podejrzewali.
gość
9 miesięcy temu
Prawda misia boli. Oprócz dupki;)
Gość
9 miesięcy temu
Mozliwe....
Najnowsze komentarze (91)
gość
9 miesięcy temu
Ciekawe czy Miśkiewicz tak głęboko wierzący na spowiedzi mówi prawdę
gość
9 miesięcy temu
Już mam dosyć tego faceta, a wy sami to nakręcacie bo pewnie jesteście z nim w komitywie. Żenujący typ. Owszem nasze środowisko polityków również ma wiele za uszami, film może i po części mówi prawdę, nie wiem nie znam się. Ale jego chęć gadania o tym filmie, jakieś teorie spiskowe, publikacja na chinskich serwerach - weźcie... żenada, mam nadzieję że ludzie oleją ten film. Nie ze względów politycznych, ale ze względu na tego faceta i jakże "wysoki" poziom jego filmów
wujek
9 miesięcy temu
ale ten Vega to buc. Cały świat nie kręci się wokół ciebie.
gość
9 miesięcy temu
wiadomo kto opłaca tego 'rezysera'
gość
9 miesięcy temu
Mam nadzieję że Vega zapłaci ogromne odszkodowanie każdemu kogo dobra osobiste zostały w tym filmie naruszone. Nie można w imię demokracji tworzyć filmu który koliduje z dobrem drugiego człowieka - szczególnie jeśli opiera się na kłamstwie. Nie ma przecież żadnych dowodów na homoseksualizm i narkomanie Misiewicza. Czy ktokolwiek z nas chciałby siebie zobaczyć w takim paszkwilu? Vega przesadził i za to zapłaci.
Gość
9 miesięcy temu
Panie Patyku już Pana ponosi... Zejdź Pan na Ziemię ...
MIS
9 miesięcy temu
PATRYK, NIE DAJ SIE.
kiki
9 miesięcy temu
niezła reklama paszkwil
Gość
9 miesięcy temu
Życzę żeby skończył z wyrokiem za bzdury ,jakie pokaże we filmie ,to jest druga Rosati
Gość
9 miesięcy temu
Reforma edukacji ma na celu ogłupienie ludzi żeby łatwiej nimi rządzić. Niestety i bez niej jest już łatwo. Film tu nic nie pomoże to zwykły marketing.
TFU 0
9 miesięcy temu
vegeta zniknij nikt jestes sprzedajna dupo PO
gośćgosc
9 miesięcy temu
Vega mały człowieczek chory z nienawisci.
gość
9 miesięcy temu
To ten film na faktach jest?
gość
9 miesięcy temu
Kolejny artykul, pod ktorym wszystkie moje glosy juz zostaly oddane.
gość
9 miesięcy temu
a Vega umie robić tylko filmy kogoś poniżające? moze o nim filmik?powinien zapłacić kilka milionowa kary bo to co ew.jest w filmie będzie latka na cale życie dla jego bohaterów i moze niesłuszną bo raczej nic nie udowodni
gość
9 miesięcy temu
niech go pozwa za szkalowanie i niech placi. Co za WSTRETNA promocja kolejnego knota.
nona
9 miesięcy temu
Vega oj niedobrze z Panem
Gość
9 miesięcy temu
A tak naprawdę to jest w ogóle znany jakiekolwiek racjonalny powód wypuszczenia Misiewicza w aresztu? Bo chyba tylko to, żeby mógł złożyć pozew ws. tego filmu
Gość
9 miesięcy temu
nie rozumiem, a co jest w tym filmie czego bysmy sie nie domyslali? i to tez sa tylko domysly, to nie jest film dokumentalny, ale oczywiscie i tak 50% naszej “inteligencji” tak to odbierze
gość
9 miesięcy temu
Uderz w stół a nożyce się odezwą
Gośćkrasnal
9 miesięcy temu
Taki człowiek jak Misiewicz powinien oddać odznaczenie bo się nie należy taki gówbiarz zrobił dla Polski? są bardziej zasłużenie rodzice powinni przemówić mu do rozumu bo kultury ogłady to wogólenie posiada ale to był kochany pupilek Pana Macierewicza reszty nie trzeba komentować i tyle w temacie
gość
9 miesięcy temu
Czkam jak Vega wyjdzie z szafy i poniesie go fala popularności i zachwytu ze strony lewicy i kolejne "dzieła" o na przykład horrorze jaki przeżywają lgbt w naszym okrutnym kraju...bleee
Gość
9 miesięcy temu
Vega powinien się spiknać z Maxem K maja takie same jazdy... :)
Gość
9 miesięcy temu
Patryś odpłynął i jak narazie nie powrócił :D!