Poniedziałek 29.07.2019 22:15

Poważni Lewandowscy przestrzegają: "TO JEST JAWNE OSZUSTWO"

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Poważni Lewandowscy przestrzegają: "TO JEST JAWNE OSZUSTWO"

Lewandowscy są obecnie jedną z popularniejszych polskich par. Robert jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, a popularność zdobywał dzięki ciężkiej pracy i sportowym sukcesom, zaś Ania robi zatrważającą karierę na Instagramie, która pozwala jej na otwieranie innych dobrze prosperujących biznesów. Mimo to co jakiś czas starają się pomnożyć swój pokaźny majątek. W tym celu piłkarz był już m.in. twarzą szamponów do włosów, maszynek do golenia, proszku do prania, a jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że planuje wypuścić swój własny napój energetyzujący.

Niestety, niektóre firmy, które nie mogą liczyć na współpracę z popularną parą, starają się, jak mogą, by zwrócono na ich produkty uwagę. Ostatnio w sieci pojawiły się ponoć reklamy środków na odchudzanie oraz usług finansowych sygnowane twarzami Lewandowskich. Zaniepokojeni Ania i Robert zdecydowali się oficjalnie poinformować o tym, że nie mają z tym nic wspólnego. Na instagramowym  profilu trenerki pojawiło się ich wspólne zdjęcie opatrzone obszernym podpisem:

Oszustwo! Stop! - zaczyna atencyjnie 30-latka. W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też fałszywe wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne oszustwo - przestrzega żona piłkarza pod zdjęciem przedstawiającym ich poważne miny.

Te fałszywe informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom - czytamy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Lip 29, 2019 o 11:58 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (155)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 155
Odpowiedz
223 15
zgłoś
Gość 29.07.2019 22:20
A ja siedzę na pudełku zamiast spać . Ludzie !!!!
Odpowiedz
238 35
zgłoś
Gość 29.07.2019 22:21
codziennie nowy post, ja pitole, ja przez całe życie dodałem 4, STOP lewandowscy
Odpowiedz
38 18
zgłoś
Gocha 29.07.2019 22:21
Mieć takie problemy...
Odpowiedz
28 7
zgłoś
Gość 29.07.2019 22:22
Niech pozwie i usunie ten badziew.
Odpowiedz
200 35
zgłoś
Gość 29.07.2019 22:22
Eee tam, jedna reklama w ta czy w tamta....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 155