Trwa ładowanie...
Przejdź na

Para youtuberów wzięła udawany ślub "dla ZABAWY I KONTENTU". Upadek cywilizacji? (FOTO)

43
Podziel się:

Tana Mongeau i Jake Paul zaręczyli się po dwóch miesiącach znajomości, a pod koniec lipca "pobrali się" w Las Vegas.

Para youtuberów wzięła udawany ślub "dla ZABAWY I KONTENTU". Upadek cywilizacji? (FOTO)
bEEefxyZ

To, że w dzisiejszych czasach nie brakuje ludzi, którzy dla szerszej rozpoznawalności zrobią niemal wszystko, udowadniają kolejne programy typu reality shows oraz mnożące się jak grzyby po deszczu kanały w serwisie Youtube. Wiele dzisiejszych gwiazd i celebrytów to osoby, które są w stanie praktycznie całkowicie zrezygnować z jakiejkolwiek prywatności i pokazać najintymniejsze szczegóły ze swojego życia. Idealnym przykładem jest klan Kardashianów, którego członkowie sprzedają swoje życie poprzez emitowany od lat Keeping Up With The Kardashians.

bEEefxzb

Do grona osób, które dla sławy są w stanie zrobić wiele, zaliczyć można m.in. byłą partnerkę Belli Thorne, Tanę Mongeau i Jake’a Paula. Para amerykańskich Youtuberów po niemal trzech miesiącach spotykania się zdecydowała się wziąć ślub. Jake oświadczył się ukochanej w czerwcu, po zaledwie dwóch miesiącach znajomości, a już pod koniec lipca miała miejsce ceremonia ślubna w Las Vegas.

Tydzień po zaślubinach w emitowanym na Youtube programie MTV Mongeau przyznała, że wyszła za Paula dla... zabawy i kontentu:

Myślę, że oboje próbujemy zrozumieć, czego tak naprawdę chcemy od tego małżeństwa. Nie zrozumcie mnie źle, myślę, że ślub to bardzo poważna sprawa, ale jednocześnie nie sądzę, że Jake i ja traktujemy tego typu sprawy poważnie. Bardzo go kocham, ale wciąż jest to coś beztroskiego, co robimy dla zabawy i kontentu - tłumaczyła w swoim programie Tana Turns 21.

bEEefxzh

W show MTV wypowiadały się również osoby z otoczenia pary, które wyrażały swoje wątpliwości, co do uczucia łączącego tę dwójkę:

Nie sądzę, żeby rzeczywiście byli w to zaangażowani. Oni nie są zakochani - stwierdziła najlepsza przyjaciółka youtuberki.

Po wyemitowaniu odcinka i fali krytyki ze strony widzów, Mongeau cofnęła wypowiedziane słowa i zdecydowała się wytłumaczyć, za pośrednictwem Twittera:

Stwierdzenie "dla zabawy i kontentu" zostało wyrwane z kontekstu - tłumaczy, jednocześnie zapewniając, że swojego świeżo upieczonego męża darzy prawdziwym uczuciem:

bEEefxzi

Wiem, że wszystko potoczyło się tak szybko i nietypowo, ale uwielbiam Jake’a. Naprawdę, uwielbiam go w najdziwniejszy z możliwych sposobów.

Co ciekawe, po kontrowersyjnym przyjęciu weselnym youtuberów informator portalu Page Six zauważył parę oddalającą się w przeciwnych kierunkach, a następnego dnia samotny Jake był ponoć widziany na lotnisku w Las Vegas.

Tana zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty tabloidów, twierdząc, że ma "nagłą sprawę rodzinną" i spotka się z ukochanym dopiero za jakiś czas, podczas ich podróży poślubnej w Europie. Jake za to zdecydował się nie komentować całej sytuacji i jak gdyby nigdy nic publikuje obszerne relacje z imprez w Londynie oraz na Ibizie, nic a nic nie wspominając o żonie.

bEEefxzj
bEEefxzk
bEEefxzC
KOMENTARZE
(43)
zenonlaskowik
2 lata temu
Ten portal jest upadkiem cywilizacji...
Gość
2 lata temu
Zawod jutjuber 🤮
Gość
2 lata temu
Upadek cywilizacji . Wprowadzić wizy dla amerykanów. Oni są niebezpieczni.
bEEefxzD
nic nowego
2 lata temu
póki ludzie to żrą, żarcie będzie produkowane
Gość
2 lata temu
Nazwisko Paul i wszystko jasne...
Najnowsze komentarze (43)
Gość
2 lata temu
Kto to Wogole jest ? Znowu jakas pato.....
Gość
2 lata temu
Szybki ślub, szybki rozwód - i też będzie relacja na żywo i pranie brudów
Gość
2 lata temu
jak ten bezmózg deynn od.2 i trocge iphona xl
gość
2 lata temu
Hehe..ani to piękne 😂😂😂
Gość
2 lata temu
Jutubi = kapusta glowa pusta...
Szczera
2 lata temu
Miał jedną piękną, fajną i naturalną dziewczynę to wziął sobie teraz takiego plastika. Nie da się policzyć ilu facetów miała oraz dziewczyn np. ( Bella Thorne) Czemu mężczyźni wybierają takie kobiety i płacą za wszystko?! Kobieta sama powinna na siebie zarabiać. Czy na tym świecie są jeszcze normalni, którzy patrzą na charakter??
gbtbtvtb
2 lata temu
Jak ona wykonuje czynności higieniczne z tak długimi paznokciami.... masakra widać że ptasi móżdżeg maja oboje.!
Gość
2 lata temu
Okropne paznokcie a facet p******y.
bEEefxzv
gość
2 lata temu
Ale wsiury 😖
Gość
2 lata temu
Jake Paul na pudelku, co się dzieje!
gość
2 lata temu
Hehe, widać po liczbie komentarzy, jak nas to obchodzi,
gość
2 lata temu
Jakie paskudne szpony!
Gość
2 lata temu
Kto to jest? Kogo oni obchodzą?
gość
2 lata temu
to nie upadek a sygnal zmian spolecznych .slub to sentymentalna ceremonia bez znaczenia . inne wartosci symbolizuja istnienie zwiazku. jego twalosc a nie papier.
Oferty dla Ciebie
bEEefxAo
bEEefxAp
bEEefxAq
bEEefxAr
bEEefxAs
bEEefxzX