Poniedziałek 12.08.2019 22:15

Afera "Tęczowy Music Box". Kobieta twierdzi, że Sadowski ją molestował: "KIEDY PRZESTANIECIE ODWRACAĆ WZROK?"

Krzysztof Sadowski Mariusz Zielke Tęczowy Music Box

Afera "Tęczowy Music Box". Kobieta twierdzi, że Sadowski ją molestował: "KIEDY PRZESTANIECIE ODWRACAĆ WZROK?"

Tęczowy Music Box do niedawna starszym widzom TVP kojarzył się z rozrywkowym programem dla dzieci i młodzieży. Od kilku dni Polska żyje aferą, którą zapoczątkował Mariusz Zielke swoją publikacją na temat pedofilii za kulisami znanego show. Oskarżenia dość szybko padły na Krzysztofa Sadowskiego. Muzyk wydał oświadczenie, w którym broni się i zastrzega, jakoby nigdy nie dopuszczał się molestowania dzieci.

Zobacz: Krzysztof Sadowski wydał oświadczenie: "STANOWCZO ZAPRZECZAM stawianym mi zarzutom"

W poniedziałek obszerny i emocjonalny wpis w tej sprawie opublikowała dorosła dziś kobieta, która w dzieciństwie występowała w Tęczowym Music Boxie. Ewa Gajda bezpośrednio uderza w tych, którzy nie dają wiary sytuacji opisanej przez Zielkego:

Znieczulica. Obojętność. Ignorowanie brzydkiej prawdy. Odwracanie wzroku. Z tym obecnie się spotykam po ujawnieniu prawdy o Krzysztofie Sadowskim i zespole Tęcza. 5 lat pracowałam w telewizji. Chyba tylko jedna osoba spośród moich znajomych dziennikarzy zareagowała udostępnieniem postu Mariusza Zielke. Znam sporo osób ze środowiska muzycznego. Także cisza. Absolutna cisza. Garstka osób się odezwała na priv i to często ludzie zupełnie mi obcy, ale za to życzliwi i pomocni. Przestała się odzywać osoba, którą znam prawie całe życie, a która też była ze mną w Tęczy - czytamy. O molestowaniu mnie wiedziała od conajmniej 20 lat. Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tak jest? Dlaczego nie krzyczymy w obronie dzieci. Dlaczego nie utożsamiamy się z ofiarami? Nie ma w nas empatii, wrażliwości? O co tutaj chodzi? Publikujecie mnóstwo bzdur, memów, virali. A w słusznej sprawie milczycie...

Dziękuję tym, którzy zareagowali, choćby udostępnieniem tej historii. Dziękuję tym, którzy dorzucili parę groszy na realizację filmu dokumentalnego. A reszta...bawcie się dalej dobrze. Przypominam Wam tylko, że wielu z Was ma dzieci, które właśnie są na obozach i koloniach. Część z nich zapiszecie od września na zajęcia dodatkowe. Kiedy przestaniecie odwracać wzrok? Moja córka jest w tym wieku, co ja wtedy, kiedy trafiłam do Tęczy. Dziękuję Mamo, że uwierzyłaś i nie odwracałaś wzroku. Jesteś moją bohaterką.

Zobacz też: Dziennikarz śledczy ZBIERA PIENIĄDZE NA FILM O PEDOFILACH! "Chcę ujawnić systemowy charakter chronienia pedofilii!"

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (565)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 565
Odpowiedz
1731 52
zgłoś
Gość 12.08.2019 22:19
Cisza w necie. Gdzie ci wszyscy krzykacze Ostaszewska,Rusin,Olejnik itd
Odpowiedz
179 3
zgłoś
Gość 12.08.2019 22:20
Współczuję.
Odpowiedz
156 3
zgłoś
Gość 12.08.2019 22:20
Straszne!
Odpowiedz
674 11
zgłoś
Gość 12.08.2019 22:20
Dzieci są niewinne a najczęściej to one cierpią za błędy dorosłych !
Odpowiedz
811 46
zgłoś
Gość 12.08.2019 22:20
Pytanie ilu rodzicom to nie przeszkadzało w imię sławy...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 565