Piątek 23.08.2019 13:45

Dominika Gwit planuje ciążę na łamach "Vivy": "Jeszcze DZIECIAKA będziemy chcieli mieć!"

Dominika Gwit hotnews

Dominika Gwit planuje ciążę na łamach "Vivy": "Jeszcze DZIECIAKA będziemy chcieli mieć!"

Dominika Gwit najczęściej pojawia się w mediach w kontekście swojej wagi. Wszystko z powodu jej spektakularnej metamorfozy, o której później ochoczo napisała książkę. Gdy kilogramy zaczęły wracać, aktorka stwierdziła, że bycie szczupłą nigdy nie było spełnieniem jej marzeń. Wkrótce po utracie 50 kilogramów nie było już śladu.

Zobacz: Dominika Gwit reaguje na krytykę internautów: "Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt mam głęboko w d**ie"

Mimo powrotu do dawnej figury Dominika Gwit nie ma raczej powodów do narzekania. Niewiele ponad rok temu aktorka wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego i od tej pory wiedzie szczęśliwe życie u jego boku. Z okazji rocznicy Dominika zdecydowała się nawet na sesję dla magazynu Viva, w której wystylizowana na pin-up girl radośnie trzyma się za rękę z ukochanym.

Z tej okazji Dominika Gwit i jej ukochany ucięli sobie też pogawędkę z dziennikarzami magazynu. Para nie ukrywa, że udało im się stworzyć stabilny i dojrzały związek. Nie narzekają też na brak środków do życia, a kariera aktorki wciąż prężnie się rozwija. Nie zabrakło więc oczywiście pytania o macierzyństwo, szczególnie że aktorka niegdyś dementowała pogłoski, jakoby starała się o dziecko.

Bycie matką to ogromna odpowiedzialność - powiedziała kilka miesięcy temu aktorka. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę na to gotowa dopiero jak to się wydarzy.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zostali zapytani, czy czują, że mają już wszystko. Odpowiadając na to wyrafinowane pytanie aktorka z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że chciałaby zdecydować się z mężem na dziecko. Potwierdził to także jej mąż, który przyznał nawet, że starają się już nawet o "bombelka".

Jeszcze dzieciaka będziemy chcieli mieć! - powiedziała Dominika.

Nie będziemy chcieli, tylko chcemy - odpowiedział jej mąż.

Trzymacie za nich kciuki?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (219)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 219
Odpowiedz
440 49
zgłoś
Gość 23.08.2019 13:48
z jej masą na checi sie skonczy
Odpowiedz
29 5
zgłoś
Gość 23.08.2019 13:50
Niech sie wiedzie.
Odpowiedz
390 29
zgłoś
Aa 23.08.2019 13:51
Kurczę. Przeszkadza mi to, że próbujemy wmówić, że ona wygląda zdrowo. Prawda jest taka, że to jej ciało. Nie wiadomo, czy bierze leki czy cokolwiek innego i w gruncie rzeczy nie mamy prawa tego oceniać. Ale robienie z bycia chorobliwie dużym marki jest po prostu niefajne. Chciałabym poczytać o jej osiągnięciach aktorskich, a nie o zrzucaniu wagi czy planach na dziecko.
Odpowiedz
276 25
zgłoś
Gość 23.08.2019 13:51
Wszystko super, ale jak jej serce wytrzyma z taka masa i organizm przetrwa ciaze...
Odpowiedz
202 19
zgłoś
gość 23.08.2019 13:52
będzie problem przy takiej wadze, ale powodzenia ;-)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 219